Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Nagyon vicc a z5 ára. 15e Ft-al tobb mint iphone 6s es s6 edge. Biztos nagy sikere lesz.

(#2) Luck Dragon válasza SonyNex7 (#1) üzenetére

Én önmagában azt hittem hogy drágábban fog kezdeni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) konczy3


konczy3
senior tag

G8 elég jónak tűnik bár azt nem tudom az árazása milyen.

Never Settle

(#4) JanR válasza SonyNex7 (#1) üzenetére


JanR
addikt

Úgy eleve az összes csúcs telefon ára vicc. Évek alatt felment 240 ezerre, ami szerintem irreálisan magas. De amíg így veszik, addig az ára is nőni fog még.

(#5) Flind válasza SonyNex7 (#1) üzenetére


Flind
senior tag

Jobb is náluk annyival bőven, arról nem is beszélve, hogy ez a kezdőár, ami nagyon gyorsan nagyon nagyot fog zuhanni. De amúgy szerintem is vicc, ahogy 200k felett minden telefon ára. Az is sok már.

(#4) JanR: +1

[ Szerkesztve ]

(#6) Dominó85 válasza JanR (#4) üzenetére


Dominó85
veterán

Akinek van pénze rá és elvei nincsenek, továbbá azt hiszi az a menő, ha a legújabb van neki, az meg is érdemli. Egyszer kerüljön szar anyagi helyzetbe, rögtön átértékeli az életét és a 240k-s mobil árát... Minimális új fícsörökért és sok felesleges xarért, továbbá ár szempontjából rohadtul nem időtálló eszközért kiadni ennyit... Nálam 60k a lélektani határ és érdekes módon ebbe belefért egy Lenovo K3 Note (Mt6752, 2/16GB, dual sim, 4G, 3000mAh) telefon. Ami jelenleg leáfázva 46k. :) És a célnak megfelel. Semmivel sem lennék több egy S6-val vagy más csúcsnak hazudott, ugyanolyan, 2 évre tervezett, ipari hulladék telefonnal... :))

* Péter - 06302461862 *

(#7) ESP23


ESP23
senior tag

(#8) Xaels válasza JanR (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nem csak a gyártók hibája. Az évek alatt a forint is lement a béka segge alá és a dollár is megerősödött. Plusz volt áfa emelés, artisjus teher... Míg a nagyobb piacokon minimálisat mozdult(ha egyáltalán mozdult) az ár addig nálunk ez sajnos nem mondható el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) SonyNex7 válasza Flind (#5) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Hat ez hogy jobb ez túlzás főleg iphone-nal szemben nem helyt álló.
Majd lesz karácsonyra jo ara csak meg kell nézni a g4-t meg az s6-ot mennyire durvát esett az áruk.

(#10) kbyte1024 válasza JanR (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony vicc,már règóta. Függetlenül olcsobbak a telok,mint 2eves rablanccal...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) Hunt3r22 válasza konczy3 (#3) üzenetére


Hunt3r22
őstag

MM-be 130k körül van függetlenül, egész jó áron van most T-nél. (csoda) :DDD

Xr

(#12) joey04


joey04
titán

A G8-ból a 32GB-os 3GB ramos verzió ennyi, annyiért egész korrekt ár szvsz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) RaveForce válasza Xaels (#8) üzenetére


RaveForce
veterán

Ez nem csak a gyártók hibája. Az évek alatt a forint is lement a béka segge alá és a dollár is megerősödött.

igen, ehhez képest az SIII 16GB 2012-ben, 3éve 240K nyitóára volt hivatalosan (pl. MediaMarkt), ehhez képest idén az S6 32GB 230-on nyitott, tehát nincs itt drágulás,sőőt.. az hogy az edge drágább, vagy a nagyobb variánsok az más kérdés

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) lezuvius válasza ESP23 (#7) üzenetére


lezuvius
őstag

Amikor jött a Huawei ezzel a Honor dologgal nem úgy volt,hogy azért olcsòk mert csak Online felületen lehet megvenni a készülékeiket?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#15) RaveForce válasza lezuvius (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

sok-sok éve a nexus is így indult...aztán látod mi lett belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) lezuvius válasza RaveForce (#15) üzenetére


lezuvius
őstag

A Nexusokból amik lettek... :( a régi csúcsot adjunk jó áronból lett egy közepeset drágán... Szomorú merre tart a világ :(

(Írom ezt egy Nexus 9ről)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#17) Hunt3r22 válasza lezuvius (#16) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mindenki nagy profitot szeretne mint pl az Apple-é. Így a legtöbb gyártó is hasonló áron próbálja adni mint az iPhoneokat.

Xr

(#18) lezuvius válasza Hunt3r22 (#17) üzenetére


lezuvius
őstag

Nem erről van szó, itt a problémám az,hogy semmivel se több a jelenlegi Nexus mint pl. 1+2 ami olcsóbb készülék lényegesen valamint az S6nál és a Meizu 5nél gyengébbek is, így már nekem nem tűnnek ki.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#19) Lirion válasza SonyNex7 (#1) üzenetére


Lirion
addikt

Az i6s drágább, még 16 gigás változatban is, de ez a 15e ft árkülönbség is, melyik díjcsomagra is vonatkozik ez? Mert önmagában ez semmit nem mond...

Amúgy én azt tartom leginkább bunkónak, hogy a next díjcsomagokkal drágább lesz a készülék, mintha dominoban venné meg valaki. Next m-nél 4000 ft/hó a telefon felára, xl-nél pedig 6410 ft-tal kell többet fizetni a szükségesnél (next s + 3gb kiegészítő net 13580 ft, next xl 19990). Ha a z5-t valaki next m-mel hozza el, kifizet érte 159800 + 24*4000 = 255800 ft-ot, xl-es díjcsomagban pedig 107800 + 6410*24 = 261640 ft-ot. Rablás... :((( Jobban megéri telefont venni vagy függetlenül vagy a move s/m díjcsomaggal és váltani nextre.

(#20) hagymas7up


hagymas7up
tag

Jesszus!!! A Z5c horror. Most hirdetett egy srác a városi adok-veszekben egy 1hetes fuggetlent. Azt írta hogy: 100ezerért már vihető. Biztos jó telefon lehet XD

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#21) diabolika


diabolika
tag

A Honor 7 nem újdonság?

Tiszta hülye aki nem normális.

(#22) Hunt3r22 válasza hagymas7up (#20) üzenetére


Hunt3r22
őstag

1-2 hónapos telefont valaki nem ad el csak úgy féláron.

Szerintem kamu.

Xr

(#23) Xaels válasza Hunt3r22 (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Dehogynem. Ha megvette 0forintért, esetleg részletre aztán 2hónap múlva letiltják.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) leslien válasza joey04 (#12) üzenetére


leslien
nagyúr

106k simán megéri és pláne h független.. pl edigital 134k...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#25) hagymas7up válasza Xaels (#23) üzenetére


hagymas7up
tag

A független telefont letiltják??? Azt nem tudják.
Hogy mennyire volt kamu azt nem tudom, nem érdekelt ezért nem zaklattam a tagot, de Baja kis város nem hiszem h kamu lett volna valós facebook profillal.

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#26) Lirion válasza hagymas7up (#25) üzenetére


Lirion
addikt

A t-s sony z telefonok függetlenek...

(#27) hagymas7up válasza Lirion (#26) üzenetére


hagymas7up
tag

Értem :) Az más

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#28) SonyNex7 válasza Lirion (#19) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Konkrétan a move m ami 5490ft 203800Ft a Z5. Ezzel a csomaggal az iphone 6s 189600Ft.
Ugyanez nexts ami 8000Ft az iphone 159200 a z5....drágább ennyi a lényeg

(#29) Lirion válasza SonyNex7 (#28) üzenetére


Lirion
addikt

Igaz, a 16 gigás i6s-re nagyobb kedvezmény jár drágább díjcsomagban. Viszont 16 giga bővíthetőség nélkül nem sok mindenre elég manapság. :) A 32 gb-s i6s viszont már jóval drágább még akkor is, ha a z5-höz hozzászámolsz egy 32 gigás micro sd-t.

(#30) Hunt3r22 válasza Lirion (#29) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Miért ne lenne elég? :B

32 gbos i6s nincs is.

Xr

(#31) Lirion válasza Hunt3r22 (#30) üzenetére


Lirion
addikt

64-est akartam írni. :B

(#32) p2pp válasza joey04 (#12) üzenetére


p2pp
őstag

4. napja van G8. Igen jól sikerült!
Átlag feletti érzékenységgel jelszintben.
Egyszerűen tökéletes.
Csak a kiegészítőket nem találni sehol sem hozzá, (még).

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33) leslien válasza p2pp (#32) üzenetére


leslien
nagyúr

kamera milyen? van 1080p 60fsp?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#35) p2pp válasza leslien (#33) üzenetére


p2pp
őstag

1080p 30 Van. Elégedett vagyok vele.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#36) Nagya21 válasza p2pp (#32) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Holnap jön meg a teló.
Aliexpress-ről rendeltem gumibugyit+nillkin tempered glass-t(a kamerára is van benne védő), az egész 1,5+8,5dodo.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#37) Nagya21 válasza p2pp (#32) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Ja igen jut eszembe, és télleg kfüggetlen??, mert a T-s leirásban az szerepel.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#38) p2pp válasza Nagya21 (#37) üzenetére


p2pp
őstag

Nemtom. Még él a Vodás kártyám.
Nano sim. Kipróbálom.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#39) Nagya21 válasza p2pp (#38) üzenetére


Nagya21
addikt

Köszi, jól hangzik, 15h után én is megyek a T-hez átvenni...... :R :R :R
Már várom.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.