Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MPite


MPite
tag

Látom a Telenorhoz hasonlóan a Voda is beépítette a készülékárat a tarifába...

(#2) kbyte1024 válasza MPite (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ja csak 20rugoval dragabb a voda:))

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) =Mentor=


=Mentor=
őstag

65 ezer kártyásan a Lumia 650, 40 ezernél nem ér többet, bár az is csak indulóárnak lenne jó. :W RIP Lumia sorozat :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Mondom nem is rossz:

két éves "C" kategóriás Go+ előfizetéssel 1 Ft

De még havi 3000ft.... vicc.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

A 650 drága. De ott a másfél éves LG G3 104 ezerért feltöltősen. Ha ez a 3 giga ramos verzió, annyira nem rossz az ár.

Az A3 (2016) pont annyiba kerül, mint függetlenül. No comment.

(#6) Den Hadnagy válasza janeszgol (#5) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ezt sose értettem, hogy van pofájuk a független áron, vagy annál magasabban adni előfizu mellé bármelyik telefont.
Biztos van, aki nem tájékozódik, és megveszi, de akkor is...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#7) =Mentor= válasza Den Hadnagy (#6) üzenetére


=Mentor=
őstag

Na igen, pont az lenne a lényeg, hogy függőségért cserébe olcsóbb a készülék, régebben így is volt, de ma már egyre kevésbé van így.

(#8) shteer


shteer
titán

65k :Y

..szerintem jónak tűnik

(#9) HaZse válasza Den Hadnagy (#6) üzenetére


HaZse
őstag

En leszarom a fuggoseget. Mar vagy 5 eve valtottam telenorrol vodara. A fuggoseget azok nem szeretik, akik cserelgetik a telefonjukat. Bar pont a vodanal lehet barmikor kerni a függetlenítést. En az a5 (2016)-ot 30 ezerert vettem meg plusz havidij. A havidijat meg nem szamolom, mert az egy csaladi pizza ara.

Amúgy a szolgáltatónál ritkan veszik meg a dragabb telefonokat kp-ert.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#10) UnChico


UnChico
csendes tag

"A havidíjat meg nem számolom, mert az egy családi pizza ára". Aha, oké. Pont erre apellál a Voda. Pedig bizony az a készülék árát növeli, törlesztőrészlet, csak átnevezik - mint a hitelkártyát bevásárlókártyának -, és máris rohan érte boldog-boldogtalan. Továbbra is javaslom a cikkíróknak a "készülékhavidíj" feltüntetését.

(#11) MPite válasza UnChico (#10) üzenetére


MPite
tag

Amennyire én látom, a Voda sem tünteti már fel, a cikkekben inkább eddig kellett volna megjelennie.

HTC one A9-et figyelem egy ideje Go+ C csomaggal:

Eddig 85 ezer + 3 ezer készülékdíj + 5 ezer a díjcsomag
Most 85 ezer és 8 ezer a díjcsomag

Persze az általad említett tényen ez nem sokat változtat, ha a díjcsomag önmagában olcsóbb, mint ha készüléket is vesz az ember, akkor ez bizony törlesztőrészlet.

(#12) trapi80


trapi80
tag

A Vodafone árazása egyszerűen siralmas! Nem értem ki az aki náluk vesz feltöltőkártyásan készüléket.
A flottáról már nem is beszélve..... :F

Üdv: Roland

(#13) Lalikiraly válasza trapi80 (#12) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Flottába azért nekem jó tapasztalatom van Vodáékkal, de a Lumia 650 ennyiért továbbra is irreális. Max 40 függetlenül.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Én magát a szolgáltató szolgáltatásait kedvelem. Szóval előfizu lejárta után ha hosszabbítok, az készülék nélkül lesz, ha nem, akkor maradok náluk feltöltős. De készüléket nem veszek már tőlük még előfizuval sem. (És szolgáltatót sem váltok a készülékdíjak miatt.)

[ Szerkesztve ]

(#15) T0rnad0 válasza janeszgol (#5) üzenetére


T0rnad0
addikt

2 GB-os verzió...

Z Fold 4

(#16) janeszgol válasza T0rnad0 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát-hát. Állítólag kitűnő MM jött rá. Ha nem lenne telefonom, én megvenném még így is.

(#17) galaxys80 válasza Den Hadnagy (#6) üzenetére


galaxys80
veterán

De gondolom a független telefonokat is lehet 24 havi részletre venni nem? :U

(#18) Vangelis válasza galaxys80 (#17) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sok helyen jah... jó lehet csak 10 hónapra.. :D 12 1....x

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19) galaxys80 válasza Vangelis (#18) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem mindegy.

(#20) janeszgol válasza galaxys80 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Én azt mondom, a kb 100 ezernél drágább készülékek esetén megéri a részletfizetés miatt szolgáltatótól venni. Alatta meg néha vannak jó ajánlatok is.

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem olcsó a Woda.

(#22) macskea válasza UnChico (#10) üzenetére


macskea
őstag

Abszolút jogos komment, jár a +1.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#23) Vangelis válasza UnChico (#10) üzenetére


Vangelis
nagyúr

támogatom.. engem is megtévesztett...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24) HaZse válasza macskea (#22) üzenetére


HaZse
őstag

Aki nem olvas egy adott telefon és tarifacsomag összes kiadására havi szinten, az meg is érdemli, hogy átvertnek nézik.

A cikkbe meg valójában HELYESEN kellene a készülékek díját kiírni, mert ez így nem teljesen igaz.

De ugyanezt csinálja a telenyomor és a trékom is. Eddig a három szolgáltató közül tarifacsomagban a voda a nyer és a telenyomor a legrosszabb.

A készülék havidíjas összegre történő megvásárlásnál meg pont fordított a sorrend. De a trékomnál és már a vodánál is hitelminősítésen esik át az ember és előre elkérnek egy akkora összeget, smivel akár egy évig biztosított a havidíj.

A voda másik genyó tevékenysége, hogy én kb. 5 évvel ezelőtt céges ügyfele vagyok. Idén pont az A5 (6) vásárlásánál gondoltam, hogy kiveszem a vállalkozásomból ezt a számot. Az még hagyján, hogy ezért fizetni kell, de az már vérlázító, hogy emiatt új előfizetőnek számítok a vodánál, pedig a nevem és címem sem változik, csak annyi, hogy az egyéni vállalkozóból lakossági ügyfél akartam lenni.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#25) #53473792 válasza Lalikiraly (#13) üzenetére


#53473792
törölt tag

Soha az életbe tőlük semmit!
Hányok tőlük!

(#26) #53473792


#53473792
törölt tag

:C

(#27) #53473792


#53473792
törölt tag

Aki 2év hűséget aláír, bármelyik szolgáltatónál az nem normális ember. :C :R

(#28) liquidgold válasza UnChico (#10) üzenetére


liquidgold
tag

Te se telefonálsz gondolom, meg kuprogatod a mobilnetet. Aki telefonál annak kevedzőbb a havidíjjas mint a kártyás. + kifoghat egy készüléket kedvezőbb áron.

[ Szerkesztve ]

(#29) liquidgold válasza #53473792 (#27) üzenetére


liquidgold
tag

Vagy simán használja is a telefonját. Nem megveszi az iphonet, aztán megcsörgeti a másikat mert nincs pénze feltölteni a kártyát. LoL

(#30) galaxys80 válasza #53473792 (#27) üzenetére


galaxys80
veterán

5 perc alatt több hsz-ed volt, mint az elmúlt 2 évben. :DDD Kár volt érte. De bízzunk benne, hogy 2 évig megint nem szólalsz meg.

(#31) HaZse válasza #53473792 (#27) üzenetére


HaZse
őstag

Jól van fiam. Leülhetsz egyes. Ekkora sületlenséget még nem hallottam. De gondolom, hogy Te vagy az az ember, aki wifi vadászatot tart és csak kicsörgeti az ismerőseit.

Meg az, aki a telefont telefonálásra használja az nem fog szóraskozni ilyen hülye feltöltögetéssel. Sőt annál sokkal jobb havi díjai vannak, mint egy feltöltősnek. De mostmár igazán csendben maradhatnál ismét egy ideig.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#35) galaxys80 válasza #53473792 (#34) üzenetére


galaxys80
veterán

Kemény. :DD
Lenyúlta egy Vodás a csajodat? :DDD

(#36) HaZse válasza #53473792 (#34) üzenetére


HaZse
őstag

Látom, hogy nem tudsz nyugodni. Remélem, hogy egy Moderátor erre jön.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.