Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) janeszgol

janeszgol
(veterán)

Szimpatikus lépés. Hihetetlen, hogy már itt tartunk. Emlékszem sokáig aranyként mérték akár a perceket, akár a netet még nem is olyan rég (akár 3 éve is).
Viszont annak majd utána nézek, hogy a netnél van-e valamilyen sebességkorlátozás.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#2) Fred23 válasza janeszgol (#1) üzenetére

Fred23
(veterán)

Van, 300 Mbps a korlátlanoknál, és 30 Mbps a Maratonoknál. Nekem a Maraton 3,5 GB-os csomag szimpi:

[ Szerkesztve ]

(#3) janeszgol válasza Fred23 (#2) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Az nem rossz. Telítettebb cellákban is hozhat értelmes sebességet.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#4) r4z

r4z
(Ármester)

Alakul, de meg mindig messze vagyunk az 5500Ft-os Hello Datatol.

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#5) Fred23 válasza janeszgol (#3) üzenetére

Fred23
(veterán)

Akinek kevés fontos ismerőse van, annak megérheti a rendszeres SIM-kártya vétel is. Online csak 990 Ft, és jár vele 1 GB net, meg 80 lebeszélhető perc. :D

(#6) Agostino válasza Fred23 (#2) üzenetére

Agostino
(őstag)

ez a Maraton 3.5GB nem 4GB volt még pár hónapja...?

if only you knew how bad things really are

(#7) m1lan válasza r4z (#4) üzenetére

m1lan
(senior tag)

Maradjunk is jó távol tőle! A Telenor gyönyörűen kinyírta vele a hálózatát, nem véletlenül szüntették meg. :K

Telekom HU | SAMSUNG GALAXY NOTE 9

(#8) Fred23 válasza Agostino (#6) üzenetére

Fred23
(veterán)

Nem tudom, de így se rossz szerintem. Ahogy a SIM-cserélgetős megoldás sem. Még a kiszállítás is ingyen van. Magánszemélyként 10 darab engedélyezett, cégre meg 50, ha jól emlékszem. :D

(#9) arnyekxxx válasza Fred23 (#8) üzenetére

arnyekxxx
(addikt)

10db aktiv lehet, de azt aki ugyis csak addig használja amig az 1GB le nem ment gondolom nem igazán érdekli, hogy jövőre letiltják a nemadategyeztett simet ami azóta már a szeméttelep alján pihen 30réteg hulladék alatt

(#10) sss válasza Agostino (#6) üzenetére

sss
(senior tag)

4 GB volt havi 4000 Ft-ért ha jól rémlik.

(#11) arnyekxxx válasza sss (#10) üzenetére

arnyekxxx
(addikt)

áfacsökkentés után 3500 volt a 4GB aztán úgy emeltek árat, hogy lecsökkentették az adatmennyiséget

(#12) r4z válasza m1lan (#7) üzenetére

r4z
(Ármester)

En nem vettem eszre semmi fennakadast, pedig 2 eve eleg masszivan kihasznalom.

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#13) scdlsc válasza Fred23 (#2) üzenetére

scdlsc
(tag)

Ebben a 3,5 GB-os Maratonban az a jó, hogy bármeddig felhasználható, nem csak 1 hónapig.

(#14) csako válasza arnyekxxx (#11) üzenetére

csako
(addikt)

Neeem, 3559 Ft volt a 4GB :P

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15) m1lan válasza scdlsc (#13) üzenetére

m1lan
(senior tag)

A régi Maratonok 1 évig voltak érvényesek, az újak meg a kártya érvényességéig. :)

Telekom HU | SAMSUNG GALAXY NOTE 9

(#16) menpee válasza scdlsc (#13) üzenetére

menpee
(aktív tag)

Adná az ég, hogy a Telenornál is bevett szokássá váljon ez.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#17) csako válasza m1lan (#15) üzenetére

csako
(addikt)

Ez is téves információ, a régiek is túlélték az 1 évet :K én már csak tudom, 2,5 év alatt fogyott el a 4 GB (+1 GB, amit a kártyához kaptam)...

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18) kenwood válasza arnyekxxx (#9) üzenetére

kenwood
(addikt)

Szerintem az se,ha az oceanban uszik,vagy a legkorben lebeg,

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#19) efi99 válasza Fred23 (#5) üzenetére

efi99
(senior tag)

Ez 12,5 Ft/perc. A Domino Most 9 Ft/perc, ha a mobilnet nem érdekes. A trükk egyébként előbbiben ott van, hogy csak 5 sms van benne, azt meg nem sokan bírják ki 1 évig, hogy ennyivel átvészeljék, ezért fognak tölteni rá pénzt is.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#20) spirit007 válasza janeszgol (#1) üzenetére

spirit007
(senior tag)

"Emlékszem sokáig aranyként mérték akár a perceket..."
Hát nem tom' de az én Domino tarifám szerint jelenleg is 39Ft egy perc duma, ami ha nem is arany ár de azért eléggé vastag díj... :F

(#21) csako válasza spirit007 (#20) üzenetére

csako
(addikt)

Ahhoz gyorsan kapcsold be a "Domino Most"-ot, hogy 9/19 Ft legyen, de ha esetleg nem megy, akkor előbb váltsd át Domino Fix-re, ami alapból 25 Ft-os percdíjjal rendelkezik, és akkor már biztosan be lehet kapcsolnod a Mostot.

(#22) spirit007 válasza csako (#21) üzenetére

spirit007
(senior tag)

Hű ez a "Domino Most" most nem fog menni, de köszi az infót!
...12 éves Nokia 5310-es telóm van arra nincs Telekom alkalmazás :)
T-pont séta lesz ebből :)

(#23) arnyekxxx válasza spirit007 (#22) üzenetére

arnyekxxx
(addikt)

a mostot havonta újra kell aktiválni és asszem csak az appban lehet.

(#19) efi99
a mosttal csak Tcom irányba 9ft szoval aki mindenfele telefonál annak jobban megérheti a 12,5ftos percdíj ajándék 1giga nettel.

(#24) St3ven

St3ven
(addikt)

Az egyik legjobb ajánlat sokak számára nem is a korlátlan csomagok, hanem ez:

"Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset" 😈

(#25) BE4GLE

BE4GLE
(tag)

Korlátlan net 10K-ért? Tény, hogy drágább, mint a Hello Data, de ha anno nem csaptam volna le a Telenor csomagjára, akkor ezt választanám. Én pl. lemondtam a vezetékes netem, mert itt Zuglóban elég gyors a Telenor 4G. Csak akkor fizetnék elő újra a vezetékesre, ha mondjuk online akarnék játszani, vagy nem egyedül élnék.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI A1

(#26) Penge_4 válasza janeszgol (#1) üzenetére

Penge_4
(veterán)

"Emlékszem sokáig aranyként mérték akár a perceket, akár a netet még nem is olyan rég (akár 3 éve is)."

Hát biztos az én matekommal van a baj, de full korlátlan flotta 7-8 ezrekért, vagy korlátlan net 3500-ért, vagy korlátlan hívás és SMS 5000-ért... Mindezek hűség nélküli árak.

Itt meg 19000 lenne egy full korlátlan csomag. Előfizetéssel lehet, hogy 15 körül megúszod.

Különben is, feltöltőkártya annak jó leginkább, aki tényleg minimálisra akarja csökkenteni a telefon fenntartási költségét, így évi 3000 Ft-ból, azaz havi 250 Ft-ból van elérhető telefonszáma. Ha telefonálni is szeretne, akkor a MobileVoIP még mindig oda-vissza veri az összes lakossági feltöltőkártyás tarifát, a 9 Ft-os Domino Most-ot is.

Jelenleg meg már inkább az a luxus, akinek nincs okostelefonja, hiszen vagy tényleg vidéki nagymama és csak bejövő hívást fogad, vagy összeadva sokkal többet fizet (és még kényelmetlen is), mintha akár trükkös WiFis megoldásokkal IM-et használna.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.