Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Szimpatikus lépés. Hihetetlen, hogy már itt tartunk. Emlékszem sokáig aranyként mérték akár a perceket, akár a netet még nem is olyan rég (akár 3 éve is).
Viszont annak majd utána nézek, hogy a netnél van-e valamilyen sebességkorlátozás.

[ Szerkesztve ]

(#2) Fred23 válasza janeszgol (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Van, 300 Mbps a korlátlanoknál, és 30 Mbps a Maratonoknál. Nekem a Maraton 3,5 GB-os csomag szimpi:

[ Szerkesztve ]

(#3) janeszgol válasza Fred23 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Az nem rossz. Telítettebb cellákban is hozhat értelmes sebességet.

(#4) r4z


r4z
nagyúr

Alakul, de meg mindig messze vagyunk az 5500Ft-os Hello Datatol.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5) Fred23 válasza janeszgol (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Akinek kevés fontos ismerőse van, annak megérheti a rendszeres SIM-kártya vétel is. Online csak 990 Ft, és jár vele 1 GB net, meg 80 lebeszélhető perc. :D

(#6) Agostino válasza Fred23 (#2) üzenetére


Agostino
addikt

ez a Maraton 3.5GB nem 4GB volt még pár hónapja...?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#7) m1lan válasza r4z (#4) üzenetére


m1lan
őstag

Maradjunk is jó távol tőle! A Telenor gyönyörűen kinyírta vele a hálózatát, nem véletlenül szüntették meg. :K

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#8) Fred23 válasza Agostino (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem tudom, de így se rossz szerintem. Ahogy a SIM-cserélgetős megoldás sem. Még a kiszállítás is ingyen van. Magánszemélyként 10 darab engedélyezett, cégre meg 50, ha jól emlékszem. :D

(#9) arnyekxxx válasza Fred23 (#8) üzenetére


arnyekxxx
veterán

10db aktiv lehet, de azt aki ugyis csak addig használja amig az 1GB le nem ment gondolom nem igazán érdekli, hogy jövőre letiltják a nemadategyeztett simet ami azóta már a szeméttelep alján pihen 30réteg hulladék alatt

(#10) sss válasza Agostino (#6) üzenetére


sss
senior tag

4 GB volt havi 4000 Ft-ért ha jól rémlik.

(#11) arnyekxxx válasza sss (#10) üzenetére


arnyekxxx
veterán

áfacsökkentés után 3500 volt a 4GB aztán úgy emeltek árat, hogy lecsökkentették az adatmennyiséget

(#12) r4z válasza m1lan (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

En nem vettem eszre semmi fennakadast, pedig 2 eve eleg masszivan kihasznalom.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) scdlsc válasza Fred23 (#2) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Ebben a 3,5 GB-os Maratonban az a jó, hogy bármeddig felhasználható, nem csak 1 hónapig.

(#14) csako válasza arnyekxxx (#11) üzenetére


csako
veterán

Neeem, 3559 Ft volt a 4GB :P

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15) m1lan válasza scdlsc (#13) üzenetére


m1lan
őstag

A régi Maratonok 1 évig voltak érvényesek, az újak meg a kártya érvényességéig. :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#16) menpee válasza scdlsc (#13) üzenetére


menpee
aktív tag

Adná az ég, hogy a Telenornál is bevett szokássá váljon ez.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#17) csako válasza m1lan (#15) üzenetére


csako
veterán

Ez is téves információ, a régiek is túlélték az 1 évet :K én már csak tudom, 2,5 év alatt fogyott el a 4 GB (+1 GB, amit a kártyához kaptam)...

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18) kenwood válasza arnyekxxx (#9) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem az se,ha az oceanban uszik,vagy a legkorben lebeg,

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#19) efi99 válasza Fred23 (#5) üzenetére


efi99
senior tag

Ez 12,5 Ft/perc. A Domino Most 9 Ft/perc, ha a mobilnet nem érdekes. A trükk egyébként előbbiben ott van, hogy csak 5 sms van benne, azt meg nem sokan bírják ki 1 évig, hogy ennyivel átvészeljék, ezért fognak tölteni rá pénzt is.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#20) spirit007 válasza janeszgol (#1) üzenetére


spirit007
senior tag

"Emlékszem sokáig aranyként mérték akár a perceket..."
Hát nem tom' de az én Domino tarifám szerint jelenleg is 39Ft egy perc duma, ami ha nem is arany ár de azért eléggé vastag díj... :F

(#21) csako válasza spirit007 (#20) üzenetére


csako
veterán

Ahhoz gyorsan kapcsold be a "Domino Most"-ot, hogy 9/19 Ft legyen, de ha esetleg nem megy, akkor előbb váltsd át Domino Fix-re, ami alapból 25 Ft-os percdíjjal rendelkezik, és akkor már biztosan be lehet kapcsolnod a Mostot.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#22) spirit007 válasza csako (#21) üzenetére


spirit007
senior tag

Hű ez a "Domino Most" most nem fog menni, de köszi az infót!
...12 éves Nokia 5310-es telóm van arra nincs Telekom alkalmazás :)
T-pont séta lesz ebből :)

(#23) arnyekxxx válasza spirit007 (#22) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a mostot havonta újra kell aktiválni és asszem csak az appban lehet.

(#19) efi99
a mosttal csak Tcom irányba 9ft szoval aki mindenfele telefonál annak jobban megérheti a 12,5ftos percdíj ajándék 1giga nettel.

(#24) St3ven


St3ven
addikt

Az egyik legjobb ajánlat sokak számára nem is a korlátlan csomagok, hanem ez:

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#25) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Korlátlan net 10K-ért? Tény, hogy drágább, mint a Hello Data, de ha anno nem csaptam volna le a Telenor csomagjára, akkor ezt választanám. Én pl. lemondtam a vezetékes netem, mert itt Zuglóban elég gyors a Telenor 4G. Csak akkor fizetnék elő újra a vezetékesre, ha mondjuk online akarnék játszani, vagy nem egyedül élnék.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#26) Penge_4 válasza janeszgol (#1) üzenetére


Penge_4
veterán

"Emlékszem sokáig aranyként mérték akár a perceket, akár a netet még nem is olyan rég (akár 3 éve is)."

Hát biztos az én matekommal van a baj, de full korlátlan flotta 7-8 ezrekért, vagy korlátlan net 3500-ért, vagy korlátlan hívás és SMS 5000-ért... Mindezek hűség nélküli árak.

Itt meg 19000 lenne egy full korlátlan csomag. Előfizetéssel lehet, hogy 15 körül megúszod.

Különben is, feltöltőkártya annak jó leginkább, aki tényleg minimálisra akarja csökkenteni a telefon fenntartási költségét, így évi 3000 Ft-ból, azaz havi 250 Ft-ból van elérhető telefonszáma. Ha telefonálni is szeretne, akkor a MobileVoIP még mindig oda-vissza veri az összes lakossági feltöltőkártyás tarifát, a 9 Ft-os Domino Most-ot is.

Jelenleg meg már inkább az a luxus, akinek nincs okostelefonja, hiszen vagy tényleg vidéki nagymama és csak bejövő hívást fogad, vagy összeadva sokkal többet fizet (és még kényelmetlen is), mintha akár trükkös WiFis megoldásokkal IM-et használna.

(#27) #94529552 válasza St3ven (#24) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az egyik legjobb ajánlat sokak számára nem is a korlátlan csomagok, hanem ez:

Valóban a legjobb volt, talán ezért is szüntették meg. :W

(#28) snooze válasza Fred23 (#5) üzenetére


snooze
veterán

nem is kell feltölteni?alapbol van rajta ez?

GO Gunners!!!

(#29) Vangelis válasza snooze (#28) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen. De csak 10 kártyás előfizetésed lehet... vagyis mindig meg kell szüntetni .

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30) snooze válasza Vangelis (#29) üzenetére


snooze
veterán

ok.. köszönöm..

GO Gunners!!!

(#31) snooze válasza Vangelis (#29) üzenetére


snooze
veterán

aktiválni kell,ha megkapom,vagy már él rajta minden?

GO Gunners!!!

(#32) Vangelis válasza snooze (#31) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Él :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33) snooze válasza Vangelis (#32) üzenetére


snooze
veterán

:R :R

GO Gunners!!!

(#34) anadroid válasza m1lan (#15) üzenetére


anadroid
senior tag

Kezdetek óta a kártya érvényességéig élt a Maraton.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#35) anadroid válasza csako (#14) üzenetére


anadroid
senior tag

Az ÁFA-csökkentés után lett annyi.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#36) sajtos365


sajtos365
tag

A családban szeretnék átíratni a nevemre egy feltöltőkártyás simet, de nem tudom az egyenleggel mi lesz elveszlik vagy várjunk amig lefogy az egyenleg, meg aztán hogyan megy az átírás, gondolom adategyeztetéskor megadom az én adataim és kész.

(#37) anadroid válasza sajtos365 (#36) üzenetére


anadroid
senior tag

Az adategyeztetés alkalmas erre, nem vész el a pénz.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#38) sajtos365 válasza anadroid (#37) üzenetére


sajtos365
tag

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.