Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hunluki válasza BiP (#50) üzenetére


hunluki
senior tag

Én asszony laptopját élesztettem most újra, eddig 1803-on volt, most felment a 1903 (magától).
Wifi pacsi, venti 24/7 maxon, start menü inkább nem működik mint igen (régi hiba amikor kattintasz rá de semmi, tiszta retró), tempó kb használhatatlan.
Oké, második nekifutás, clean install. Tempó picit jobb de wifi és start menü ugyanúgy nyekk.

Valami ócska ezer éves dual core pentium proci (P6000 talán?), 4 giga ram, SSD. Kapott egy mintet, asszony rá sem ismer úgy hasít, wifi pöccre működik, youtube 1080p folyékonyan szalad. Régóta fűztem már rá mert úgyis csak filmezik meg netezik rajta, eddig filózott hogy vesz egy másikat, most úgy fest kapott még pár évet ;)

(#52) Chaser válasza #03412736 (#49) üzenetére


Chaser
titán

nálam pörgős - de megkockáztatom a 7-es pörgősebb most éppen 6. genes gépen -
komolyabb problémám sem volt vele usb3-on kívül, az lehet az eszközöm hibája, majd kiderül
szűz install volt
de:
hogy mi a k'anyját ír folyamatosan azt nem tudom, az új ssd-n lassan több írás lesz mint a régin, ami már vagy 5 éves volt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#55) Precorus válasza #03412736 (#49) üzenetére


Precorus
tag

Nem akarlak megbántani, de ez valami user error lesz, vagy hatalmas rossz karma.
Nekem még a surface3 sem szaggat 10-el, 10mp alatt tálcán vagyok kód bepötyögésével, asztalin a 8.1 még gyorsabb ( sima sata ssd (bár raid0-ban :D ) ) Laptop is max 10mp, abban pedig valami régi szidott kingston v240 van, szóval nem top-tier cuccok.
Exemnek volt régen HDD-ről win7-je, de az is megvolt max5 perc bekapcsolással, nem tudom mi nálad ez a 20 perc :U

Könyvtár == Old-school Netflix

(#56) Precorus válasza hunluki (#51) üzenetére


Precorus
tag

Már akartam is mondani, hogy lubuntu, de aztán végigolvastam :DDD
Mikor amcsi táborban voltam, akkor fedeztem fel, milyen jó cucc. Le volt tiltva a yt, fb stb az asztalikon(kemény 4-5 db volt, amúgy sw tiltás volt, windózon, nem is értettem :N ), wifi nuku. Szóval google, lightweight linux image, és kiírtam gyorsan(dióhéjban....). Ott is ilyen 7400 körüli erőgépek voltak kb 2gb rammal, de szebben futott mint a w7 rajtuk.
Most egy E2150(vagy mi a szösz) procis gépet szerváltam havertól ingyért, majd nas-webszerver-stb lesz belőle egyszer, ha ráveszem magam :DDD

Könyvtár == Old-school Netflix

(#57) BiP válasza Precorus (#56) üzenetére


BiP
nagyúr

OFF: oké, hogy ingyen van, meg olcsón tudnál gépet építeni köré, de NAS-nak lehet, hogy sokat fogyasztana a 65W-os TDP-jével.
Én J5005-re építettem NAS-t a múlt héten (pontosabban a J3160-ast váltotta), ez már Win10-zel is tök gyors, simán gyorsabb, mint az E2160. Mindezt 10W-ból.

(#58) Chaser válasza BiP (#57) üzenetére


Chaser
titán

az a tdp, közelében nem annyit eszik
2140-eket sokáig 35w tdp-vel promózták intel oldalán, talán 200mhz-cel kevesebb
akkoriban sokat mértem, fullra terhelve alulfeszelve volt valami 45w az egész gép konnekttorból, idle meg 30 sem, és akkor még nem volt ssd

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) -Skylake- válasza #03412736 (#49) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ha neked 20 perc mire bekapcsolsz egy pc-t akkor hasznalj abakuszt. Nem ertem, tenyleg azt gondolod, hogy az emberek szazmillio akik w10-et hasznalnak, mind 20 percet varnak egy bootra ? Mert vagy ez, vagy user error. Tippelhetsz, hogy melyik. Nekem egy teljes clean install sincs 20 perc.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#60) Lauda válasza -Skylake- (#59) üzenetére


Lauda
félisten

Nálam hibrid alvásból a bekapcsológomb megnyomásától 15 másodperc alatt a használható desktop van előttem. Nulláról még nem mértem. :D

(#61) -Skylake- válasza Lauda (#60) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nullarol se sokkal tobb mint az a 15mp.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#62) zolee001


zolee001
őstag

Autopilot home version,egyes OEM-ek már ilyen "recoveryvel" adják

(#63) BiP válasza Chaser (#58) üzenetére


BiP
nagyúr

Jogos, valós használat közben, főleg, hogy egy NAS a 24 órából 22 alatt alig csinál bármit, úgy nem fog ennyit enni. Ha meg alulfeszeled, pláne. De így is többet, mint egy mai architektúrájú low-power proci.
Bár, a franc tudja. Ha jobban átgondolom, beleszámolom a vinyókat, egyebeket, teljes gép szempontjából nem biztos, hogy egetverő a különbség. Ha meg ingyen/olcsón össze lehet vadászni a hardvert, simán megérheti.

(#64) Chaser válasza BiP (#63) üzenetére


Chaser
titán

persze kevesebbet eszik a tied, 24/7-ben lehet számottevő, de azért nem kazán
chipset és lapgyártó is sokat számít, uo. chipsetes és uo. konfignál, kivéve alaplapot, volt olyan konfig ami 10w-tal többet kért
c2d alá g31m-es2l volt brutál jó, apróért' adták, lehetett alulfeszelni cpu-t, kevesett evett a chipset, de elég brutális oc-t is tudott, e3200-t toltam 4ghz fölé alapfeszen ( : stabil 4,4 körül volt a vége
régi szép idők:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#66) Jesus_Shaves válasza #03412736 (#65) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Superfetch ki van kapcsolva? Az tud ilyen cifraságokat művelni.

(#67) hunluki válasza Precorus (#55) üzenetére


hunluki
senior tag

(#68) Lauda válasza #03412736 (#65) üzenetére


Lauda
félisten

A Te windowsod a 7-es, maradj annal es nem idegelnek ilyen dolgok.

(#71) Jesus_Shaves válasza #03412736 (#69) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Már csak azt nem értem, ha ennyi bajod van a Windows-al, miért azt használod? Lépj túl rajta, ez csak egy rakás 0 és 1 egy kupac szilíciumon.

(#73) Polllen válasza moleculez (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Természetesen nem, de nálam pl. a win 10 azt is túlélte hiba nélkül, hogy a régi H81-s chipsetes alaplap+proci+ram triótt kicseréltem B450M-re alatta... Szóval nálam nem kell kábé soha újratelepíteni. :F

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#74) Lauda válasza #03412736 (#72) üzenetére


Lauda
félisten

XP-nél Windows 7-nél hogy tudták azt megoldani hogy percenként max 1-et villan a HDD led ?

Sehogy nem tudtak megoldani. Ugyan ugy villog par masodpercenkent, mint a tiznel. A win7 kb 5-6gb-ot ir naponta, ha csak netezel, hasznalod, tehat nem telepitesz/torolsz/masolgatsz semmit.

[ Szerkesztve ]

(#75) Precorus válasza BiP (#57) üzenetére


Precorus
tag

Le akarom venni 800-1k Hz-re, meg alulfeszelni, csak még lusta voltam.
Meg valszeg egyelőre nem is menne 0-24, csak amíg telepítek/játszadozok stb.
Az volt a terv, hogy ha mennek a dolgok akkor csak lementem az img-t és felrakom később egy frissebbre.

Lehetne az asztali gépem is ebben a szerepben....csak izé...nem olyan egyszerű a net kérdése :DDD :W

(#45) @BiP

Ez olyan fura....saját tapasztalat szerint a 7 a leglassabb, a 8.1-10 egyformán gyors(10 pl főleg a hibrid leállítás miatt, ha jól emlékszem a leállítás már nem igazi leállítás, hanem valami op hibrid alvó állapot. Annyira nem zaklatott hogy foglalkozzam vele :D

Egy szó mint száz, nálam a 8.1 megoldását nem nagyon tudná überelni (praktikusságban!) semmi. Max valami MacOS féle dock(asszem van winre valami---rocketDock talán :F Mindegy, annyira nem zavar a +1 kattintás már.)

Páros lábbal rúgnám seggbe azt az idióta vezetőt/mérnököt/akárkit, akinek a mániája, hogy 1-2-3 évente új ikonpakk/felület kell. Szétbarmolták már a vezérlőpultot is. Pont az volt a jó benne, hogy onnan MINDEN elérhető volt, és jó pár éve megszokták az emberek.

(#67) @hunluki
Opsz. Szerencsére nem reagált(az én hsz-emre legalábbis) :C

Könyvtár == Old-school Netflix

(#76) Penge_4


Penge_4
veterán

És lesz majd benne "Restore everything from NSA Cloud" opció is? ;]

(#79) BiP válasza Precorus (#75) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is ezt tapasztaltam. Régebbi gépeken 8.1 gyorsabb, mint a 7, főleg a fast reboot és az ssd kezelése miatt. (ssd nélkül már semmilyen géppel nem állok szóba). Meg persze újabb is.
A 10-es a régi gépeken lassabb. Újabb/gyors gépeken kijön az előnye, meg kb. mindegy.

(#80) Lauda válasza #03412736 (#77) üzenetére


Lauda
félisten

Használom mindkét rendszert, egyformán villogtatja a ledet mindkettő kb. Szerintem felesleges ezt videózgatni.

(#81) djyuri válasza BiP (#79) üzenetére


djyuri
őstag

I8-nál régebbi intel gépeken látványosabban lassabban reagál az összes WIN10, amit eddig használhattam, láttam vagy panaszba mondták.

AMD-nél egyelőre ár/érték arányban teszi a dolgát minden épített gépezet a ryzen magokkal.

A 8.1 engem is meglepett,hogy az ugyan hosszabb telepítés után,de sokkal pörgősebb. Sajna a cégek csuklóból kidobáltatták már és én se tudom sok megrendelőmmel elfogadtatni a régi gépükön,de néha nem mondom el előre és észre se veszik, csupán azt,hogy gyorsabb :) Utána elfogadják már :)

(#82) Precorus válasza BiP (#79) üzenetére


Precorus
tag

Szerintem átlagban az emberek ezt tapasztalják. Csak hangos az internet olyanoktól, akik nem :DDD
Viszont régi(c2d pl) gépeken egy lubuntu/mintet kb semmi nem ver meg(jó a tiny core 16 MB, elfér memóban, annál nem lehet gyorsabb, de na ;] )

Könyvtár == Old-school Netflix

(#84) Lauda válasza #03412736 (#83) üzenetére


Lauda
félisten

Erre annyit tudok mondani, hogy maradj az xp - win7 vonalon.

(#85) Chaser válasza Lauda (#80) üzenetére


Chaser
titán

nem a led villogás érdekes...azt a legkisebb lemezműveletnél is látod, hanem az írt adat
annyira feltűnően rengeteg ír a 10, h feltűnt nekem is, korábban mondtam:
kb 5 éves samu 840-en volt 6-7tb írás mikor megváltam tőle, w7 rendszerrel használtam, nemrég vettem újakat, a crucialolra w10-et raktam, pár nap alatt is bődületes mennyiségű írás volt rajta, ugyanannyit netezek mint előtte, amit meg letöltök azt össze tudom adni, ledet pedig nem is néztem ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86) Lauda válasza Chaser (#85) üzenetére


Lauda
félisten

Ő a led villogásról beszélt, így én is.

(#87) Lauda válasza -Skylake- (#61) üzenetére


Lauda
félisten

Nulláról 40 másodperc kb mire betölt mindent, böngészőt, excel stb. Ha ezeket nem számolom, kb 30 másodperc alatt kész van. Dell optiplex 7020. i5 4590. 16gb ram, samsung 860 evo, 18362.263-as win.

[ Szerkesztve ]

(#89) Lauda válasza #03412736 (#88) üzenetére


Lauda
félisten

:DD

(#90) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Akármilyen start menu helyett Classic Shell. Backupot meg nincs az az isten, hogy a Microsoftra bízzam, marad a True Image.

Fordítanák az erőforrásokat inkább a frissítések tesztelésére.

(#93) -Skylake- válasza #03412736 (#91) üzenetére


-Skylake-
addikt

Annyit ruguzol ezen a HDD leden, hogy szerintem siman csak fogd es huzd ki. Akkor nem fog villogni meg ciganykerekezni meg semmit. Hihetetlen, 20 hsz-t irtal a 90-bol es mindegyikben arrol van szo, hogy neked villog a HDD led. Nekem nincs is hdd led a gepen (lehet ezert hasznalok w10-et, nemtudom...).

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#94) BBencK válasza -Skylake- (#93) üzenetére


BBencK
csendes tag

Az a baja, hogy nem tudja pontosan mit csinál a rendszer ilyenkor és sajnos az alufólia sipka se védi meg ez ellen. Ezért kénytelen látványosan és megállás nélkül küzdeni a W10 elpusztítása érdekében.

(#96) Snoop-y válasza Syl (#4) üzenetére


Snoop-y
veterán

De majd itt meglathatod milyen eddig nem ismert modokon lehet a visszaallitast elbarmolni :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#97) -Skylake- válasza #03412736 (#95) üzenetére


-Skylake-
addikt

" és ezzel a ténnyel szanaszét darálja a drága SSD-met..."

Jo eg, hagyd mar abba...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#98) zolee001 válasza #03412736 (#95) üzenetére


zolee001
őstag

"és ezzel a ténnyel szanaszét darálja a drága SSD-met."
Vedd ki és problem solved

(#99) Precorus válasza #03412736 (#95) üzenetére


Precorus
tag

A vezérlő előbb döglik meg, minthogy az írhatóság miatt romoljon el.....egy konzumer ssd napi ~20 TB írást visel el...
(már nem emlékszem hol lett utána számolva, de nyugodtan nézz utána ;] )

[ Szerkesztve ]

Könyvtár == Old-school Netflix

(#101) -Skylake- válasza #03412736 (#100) üzenetére


-Skylake-
addikt

Miert beszelunk 20TB-rol ? Nemhogy naponta, 10 evente sem ir ennyit egy win, hagyjuk mar a hulyeseget ha lehet kerni... Teljesen irrelevans, hogy 20TB felirasa mennyit gyilkol az SSD-n, szo sincs ilyesmirol. A legotvarabb 8ezres kingston ssd se fog soha tonkremenni azert, mert rendszermuveleteket ir...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#102) BiP válasza #03412736 (#100) üzenetére


BiP
nagyúr

Ugorjunk. Szerintem ide a fórumban többet írtál eddig emiatt, mint a Win10 az SSDre ezalatt. ;] :P

(#103) CPT.Pirk válasza #03412736 (#100) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gondold már végig... Emberek többsége már SSD-s gépen használja a W10-et. Mégsem megy nekik tönkre félévente az ssd... Vajon miért? ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#104) BiP válasza CPT.Pirk (#103) üzenetére


BiP
nagyúr

Mert őket/minket már elraboltak és agymostak a gyíkemberek, ezért nem vesszük észre, hogy az SSD-nk már rég halott.

[ Szerkesztve ]

(#105) ribizly válasza #03412736 (#100) üzenetére


ribizly
veterán

Véletlenül nem a power LED-et kötötted be szépen a HDD LED helyére? :U

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#106) BiP válasza ribizly (#105) üzenetére


BiP
nagyúr

Sőt, én a karácsonyfára is gyanakszom, hogy jelentést küld a Microsoftnak, hogy milyen dobozok vannak a fa alatt, miket énekelünk, stb.

(#107) Syl válasza BiP (#106) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez csak Windows 10-et futtató karácsonyfára igaz :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#108) Dr. Akula válasza #03412736 (#91) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az emberek már rég nem a HDD LED-re hegyezik a hegyeznivalójukat. 1. Már nincs is a házon, 2. olvasásra is világít, attól meg nem használódik el az SSD, 3. amúgy se világít többet mint HDD-vel. Most minket akarsz meggyőzni arról hogy szar az SSD, vagy magadat hogy miért ne vegyél egyet?

[ Szerkesztve ]

(#109) Precorus válasza #03412736 (#100) üzenetére


Precorus
tag

Legyen, hát fejből hülyeséget mondtam.
Azért kíváncsiságból leszedtem a HDSentinelt.

Amin van 7,95TB írás, az ment eleinte egyedül, majd lett mellé a másik, és most raid0-ban vannak. Rendszer, aktív torrentezés, játékok, minden ezeken van, nem használok se külső cumókat, se nas-t. Onedrive, mega.nz van backup-ra.

Nézegettem a linkelt oldalon a teszteket, a legrosszabb szereplő is több száz TB írást volt képes elviselni, mielőtt jöttek a bad sectorok, és PB tartományban mozogtunk, mikor meghalt.
Tekintve hogy aktívan torrentezek, és a kettőre ~1 év alatt 13 TB-ot írtam, ez azt jelenti, hogy 20 év alatt lesz rajta ~260 TB írás.
A mondandóm lényegét tartom: a vezérlő előbb fog kipurcanni, mint hogy a túl sok írt mennyiség miatt haljon le egy SSD.(általános használatkor!)

[ Szerkesztve ]

Könyvtár == Old-school Netflix

(#110) djyuri


djyuri
őstag

Ledes témára

Voltam olyan rest,hogy kipróbáltam pár felállást.

HDD
Minél kevesebb ram van a gépben, annál többet tekeri a fő tárolót. 16GB-nál már elenyésző.
2GB-nál abba se hagyja. 4GB-nál mondhatni folyamatosan villog,de egyszer sem pihen meg.

SSD
Nyilván sokkal kevesebbet látni a ledet,mert másfél nagyságrenddel hamarabb végez a művelettel.
De 2 és 4GB-nál biza egy nagyságrenddel többet ír az SSD-re,mint 6 vagy 8 felett.

Szoftver része
Ha rátelepítünk valami gagyibb vírusirtót a gépre, pölö NOD32, akkor az ugye minden bekapcsolásnál végig"tekeri" a fő tárolót és menet közben is fokozza "saját szemmérzékkel nézve" duplájára a led működését.

Kis help:
Ha a kezdeti betöltést gyorsítani akarod,mert pölö valami ótvar core2duo géped van vagy nulladik generációs Í-mínusz 3-ad és HDD-d, akkor Startmenü-->vezérlőpult-->(tedd át kategória nézetre) hardver és hang --> energiabeállítosok -->"kiválasztani a bekapcsoló gomb funkcióját" --> "a jelenleg nem elérhető beállítások módosítása" --> és tedd be a pipát a Gyors indítás bekapcsolása elemre.

Irodai gépeken alap.... A köbö 15-25 perc teljes betöltési időt leredukálja 5 perc alá is akár HDD-vel.

Ha érdekel mi a gyorsíndítás, akkor olvass utána. Lényegében az,hogy a windows10 nem tölti újra be az összes pölö drivert ha ki és bekapcsolod a gépet, hanem a korábbi, esetleg hibásan működőt fogja vissza tölteni. Újraindítás esetén viszont mindig frissen tölti be a windows10 a dolgokat. Ezért írja Neked is a win10 a kikapcsológombnál,hogy frissítés-újraindítás. Korábbi OS-eknél ott van a frissítés-leállítás is.

Remélem hozzáadtam valamit a témához :D :DD

(#112) djyuri válasza #03412736 (#111) üzenetére


djyuri
őstag

Kíváncsi voltam és most leállási időszak volt. Volt "kicsi" időm. Persze párhuzamosan mentek a gépek néhány perc eltéréssel. Persze a HDD -- SSD között majd negyed nap eltéréssel :DD

Ezek egyike se volt virtuális gép. Sry De úgy vélem,hogy ahogy nálam történik, a virtuális gépben is rendes bekapcsolás/betöltés is végbe megy, szóval nem hibernálódik a virtualizált OS. Szóval az elérhető menü mindenképp segíteni fog.

A többlet swap pedig a két OS egyszerre futása miatt van nálam is virtualizálás esetén. Hisz a virtualizált gépnek is ki kell írnia vinyóra az eseményeket.

Többet ebben sajna nem tudok hozzá tenni :( sry :(

(#114) -Skylake- válasza #03412736 (#111) üzenetére


-Skylake-
addikt

Teljesseggel menthetetlen eset vagy. Tipikus peldaja annak amikor a vegtelen tudatlansag hatartalan kitartassal parosul. Gyilkos kombinacio.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#115) Jesus_Shaves válasza #03412736 (#111) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Tehát egy - valószínűleg szanaszét fragmentált - merevlemezen futó virtuális gép, ami gondolom elég ramot sem kap, tehát swap-el mint a nemnormális, folyamatosan cseszteti a lemezt? Ki hitte volna :U

[ Szerkesztve ]

(#116) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy elvesztettem a windows 10 telepítőkódomat. Ha újat vásárolnék akkor azt tudnám használni a gépemre vagy alaplapcsere??

(#117) ribizly válasza oneak7 (#116) üzenetére


ribizly
veterán

Végy retail-t (~3500,- körül kapható) amit hozzákötsz digitális license-ként a MS-es account-odhoz és onnantól hordozható akár alaplapok / gépk között. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#118) oneak7 válasza ribizly (#117) üzenetére


oneak7
tag

Tehát sima 10 pro-t amit boltba vennék azt nem is tudnám használni?

(#119) ribizly válasza oneak7 (#118) üzenetére


ribizly
veterán

Elvileg a Pro tudtommal retail és digitalizálható.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#120) hunluki válasza oneak7 (#116) üzenetére


hunluki
senior tag

Ha aktiválva volt a gépeden akkor elvileg újratelepíted, nem adsz meg kódot és aktiválódni fog az első winupdate után.
Ha másik gépre akarod tenni akkor MS support, számlát előásod és az alapján próbálsz keríteni tőlük kódot.

Vaaagy felmész ebay-re és veszel ~1k huf körül egy kódot ami szürke és nem ajánlott és bármikor deaktiválhatják és nem hivatalos... de működik.

(#121) E.Kaufmann válasza moleculez (#25) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ezért nem kell kikapcsolni az UAC-t vagy telibesz@rni, amit ír, esetleg minden vackot telepíteni, ami szerencsére MacOS-re kevesebb van. Valamint lehe , hogy tényleg jobb a MacOS telepítő alrendszere, míg a picipuha még most is tapogatózik, mert ugye a Store van de minek, a WinGet meg még terv és lehet csak a Server Core miatt próbálgatják.
Én láttam sok céges gépet Win10-el, még a féléves nagy upgrade-ket is túlélik, igaz késleltetve jön rájuk, és néha valóban be tudnak lassulni, de SSD és takarítgatás mellett ez nem jelentős.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.