Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez is eszelősen drága. Mert persze tele van (sokaknak) felesleges extrákkal. "Sima", PC-hez való modellt miért nem lehet gyártani olcsóbban?

(#2) slmSIG válasza SunMount3r (#1) üzenetére


slmSIG
tag

NACON Pro Compact?

Van fehér és fekete, kapásból jár mellé a Dolby-Atmos, amit nem kötelező használni, ellenben a kontroller igen jó ár-érték arányú és atom masszív, strapabíró.

(#3) #30604800 válasza SunMount3r (#1) üzenetére


#30604800
törölt tag

Gagyival így is tele a bolt. Vagy ott vannak az xboxos bluetoothos cuccok, amik mennek pécével. Vagy ezek.
A három opcióból valamelyik mán csak megteszi :D

(#4) SunMount3r válasza slmSIG (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azt lehagytam, hogy wireless. Vezetékesből azért valamivel bővebb a kínálat, de ennél is kitudja milyenek pl. az analóg karok (általában ez a kritikus pont).

#3 JárásiBetmen: Én úgy olvastam, hogy Bt-n pl. nincs vibráció PC-n. Talán nem véletlenül árulják mellé a 14K-ba kerülő PC-s rádiós dongle-t... Amúgy az eredeti MS controller-ekből is alig kapni a wireless-t és az is marha drága. A gagyikat ismerem (szinte mind az, amiket kidob az árukereső), épp ezért mondom, hogy normális áron nincsen jó alternatíva.

(#5) slmSIG válasza SunMount3r (#4) üzenetére


slmSIG
tag

"Én úgy olvastam, hogy Bt-n pl. nincs vibráció PC-n."
:Y
-de van, már miért ne volna....
A NACON-PRO -ból meg van wireless is, csupán mellé kellett volna írni a szót, hogy 'wireless'.

(#6) SunMount3r válasza slmSIG (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az MS hivatalos infója szerint nincs Bt-n rezgés.
Vibration (or “rumble”) features aren’t supported for the Xbox Wireless Controller when connected via Bluetooth.Vibration is supported if you connect your controller using the Xbox Wireless Adapter for Windows.

De akkor te ezt próbáltad és volt?
-----
Nacon Pro Unlimited, meg Revolution? Ezek lennének a Wireless? Mert ha megnézed az árukat, akkor ugyan ott vagyunk. Más Wireless-be nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#7) Chaser válasza SunMount3r (#6) üzenetére


Chaser
titán

a gyári xbox bt-vel biztos van rezgés
"sima" bt-n nem próbáltam
de mivel nem nagy felára volt ez sztem nem akadály - most nem tudom mennyi, én 16e-ért vettem boltban két éve kontrollerrel együtt, a kontrollerek meg 2-3 ezerrel mentek olcsóbban bt nélkül -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.