Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) winhate


winhate
őstag

Mar regota lehet wifivel kuldeni. Kb 8 eve. Wifi explorer az apk neve. Utana jott a total commander es a wifi plugin. Most integraljak az os be hogy a sok lamma is tudja hasznalni ;)

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#2) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Mi Drop. Probléma megoldva :D.

[ Szerkesztve ]

(#3) Wesder válasza kriszpontaz (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Nem rossz. 2GB adatot 10-12MB/s-kel küldtem àt vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ez csak nfc-s telefonok tudják?

(#5) K82 válasza aprokaroka87 (#4) üzenetére


K82
őstag

A Beam-hez kellett az NFC (azon keresztül ment a bluetooth párosítás), ehhez már nem kell elvileg.

Pixel / OnePlus Pad

(#6) Wesder válasza K82 (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Wifi hotspotot hoz létre a fàlj àtküldésére. Gyorsabb mint a BT és nem igényel internetet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) aprokaroka87 válasza Wesder (#6) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tehát végülis a shareit, mi drop és ehhez hasonló dolgokhoz lesz hasonló a müködése.

(#8) Somatom


Somatom
veterán

Servers Ultimate cirka 60 féle szervert tud ráültetni a hotspot belső IP -jére. Én általában a Webdavot használom. Akár streamelhetek is közvetlenül két eszköz között, mivel a fájlkezelőkön kívül, a normális médialejátszók is ismerik a Webdav elérést. A Google megint feltalálta a spanyolviaszt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) Atlantis


Atlantis
veterán

Ha jól értem, ez az almás AirDrop Google-féle verziója lesz?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10) aprokaroka87 válasza Atlantis (#9) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Olyannyira, hogy elvileg konkurense lesz.

(#11) jFox


jFox
őstag

Megint egy jó ötlet, amit már százan megcsináltak, és most bekerül natívan az Androidba. Mint pl. a dupla kopp-os felébresztés vagy a gesztus vezlérlés.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#12) Wesder válasza jFox (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Ez is a lényege, mivel mindegyiknek az alapja. Így lesznek univerzàlisak a gyàrtòspecifikus dolgok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) kalimist válasza aprokaroka87 (#10) üzenetére


kalimist
aktív tag

Dehogy lesz konkurense. Nem tudom a HWSW honnan költötte hogy "iOS eszközök közt is" használható mert az óriási baromság, arra ott az AirDrop, 2013 óta. 😀

(#14) aprokaroka87 válasza kalimist (#13) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha az apple nem állit gátat a Google felé, akkor mehet a dolog.
tudomásom szerint pl shareit is van ios-re.
Vélhetően ott lesz az app store-ban, ha akarod azt használod, ha akarod meg az airdropot.
Konkurencia meg talán abban lehet, hogy elvileg minden arra alkamas os közt müködni fog majd.

[ Szerkesztve ]

(#15) SzunaP


SzunaP
csendes tag

Egy újabb fejlesztés, amit soha az életbe nem fogok használni.
Sőt megkockáztatom, az emberek 99%a sem..

(#16) aprokaroka87 válasza SzunaP (#15) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ezt mégis miből gondolod?
Azt hogy te használod, még mások használhatják majd, mint ahogy használják is sokan jelenleg is, csak más programokkal.

[ Szerkesztve ]

(#17) SzunaP válasza aprokaroka87 (#16) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Bárkinek a telefonja került a kezembe, majdnem mindig be volt kapcsolva az NFC és látszódott az állapotsoron az ikonja. Amikor rákérdeztem, miért van bekapcsolva, SENKI sem tudta mi az és mit jelent, mire való. Valszeg gyári beállításként maradt benne.
Persze vannak akik kihasználják, biztos vagyok benne, bár mindenkinek másra van igénye.
Ha pl. nem lehet majd semmilyen jack aljzatos telót kapni, akkor nagyon meg leszek lőve... nem tudja a BT pótolni a kábelt minden audio eszköznél...
És mindenhol elmondom, olyan gyorstöltést semmilyen ultra teló nem produkál, mint amikor egy mozdulattal kicserélem az akksimat ...

(#18) winhate válasza SzunaP (#17) üzenetére


winhate
őstag

Köszönöm végre egy ember aki ugyanúgy látja a dolgokat mint én.
Dobáljanak meg kővel de mindegyik telómhoz 3 akksi van :) és használom is őket.
NFC tetű lassú amúgy. Nem lenne rossz ha wifivel kommunikálna és nem a kékfoggal.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.