Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) paperboy


paperboy
senior tag

A Vega APU nagyon el van felejtve...

(#2) DudeHUN


DudeHUN
senior tag

Ezért a technikai, technológiai szégyenért, amit a Bethesda próbál eladni Fallout76 néven felesleges drivert frissíteni. A tesztek alapján meg még, mint játék is gyenge.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#3) andy19770128 válasza paperboy (#1) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Én jó magam kipróbáltam ezt a cput vega combót. szerintem a legerősebb apu a piacon. 1080p ben 2x élsimitással és szűréssel minden fut 60 fpssel. freesync.... :)

[ Szerkesztve ]

(#4) paperboy válasza andy19770128 (#3) üzenetére


paperboy
senior tag

Én egy 2400G-t nyúzok jelenleg is... Meg vagyok elégedve vele.

(#5) andy19770128 válasza paperboy (#4) üzenetére


andy19770128
aktív tag

igazad is van az is jó. ez csak abban jpbb hogy 4 gb hbm2 es ram van a apu mellé integrálva. ez messze gyporsabb megoldás. 4 kban simitások nélkül lehet vele átszani

(#6) paperboy válasza andy19770128 (#5) üzenetére


paperboy
senior tag

Azt nem is vitatom, az tény, hogy gyorsabb, jobb megoldás :) Bár nem is egy ligában versenyeznek...

(#7) Feco78 válasza DudeHUN (#2) üzenetére


Feco78
csendes tag

2009-ben még talán jó lett volna....

(#8) Duddi válasza DudeHUN (#2) üzenetére


Duddi
aktív tag

És (#7) Feco78
Ahogy néztem a játékban van potenciál ha hajlandó vagy végighallgatni a kazettákat és elolvasni minden textet amit neked vág a játék elég jó történetek és érdekes lore van a játékban. Minden más elavult gagyi és bugos. Ami igen nagy kár. Szerettem volna játszani vele de így nem fogok amíg steamen akciós nem lesz.

Ezek után viszont vajon a Starfield vagy az Elders scroll játék vajon ugyan ilyen elavult lesz vagy ez a pofon elég hozzá, hogy motort váltsanak?

(#9) Ragnar_ válasza Duddi (#8) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Ezek után viszont vajon a Starfield vagy az Elders scroll játék vajon ugyan ilyen elavult lesz vagy ez a pofon elég hozzá, hogy motort váltsanak?"

Áááh dehogy is. A Starfield és a TES6 már olyan lesz, grafikailag mint a BFV csak néhány apró módosítás kell a 10 éves Gamebryo/Cration engine-en, hiszen ugye FO4 - FO76 is ég és föld látványban, és különben is sokan szeretik a randa grafikájú RPG-ket főleg konzolon ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) ripla


ripla
őstag

Fallout76-hoz minek? Egy moddolt Crysis szebb, mindenben. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11) Duddi válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


Duddi
aktív tag

+1
Jogos valóban unreal4 lenne váltani egy ilyen jól bejáratott Gamebryo ról :)

(#12) DudeHUN válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Mivel a játék úgy néz ki hatalmasat bukott, csak az eszéhez kap a Bethesda. Legalább az ES kapcsán.

Gamer for Life

(#13) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ez szép és jó, de komolyan van olyan elvetemült aki low@10 fps-el akar ezzel a játékkal játszani ezen a platformon ? :F

(#14) huskydog17 válasza paperboy (#1) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Egyenesen az AMD-től:

"It is important to understand that our graphics drivers are typically tailored for specific OEM platforms, so releasing generic APU graphics drivers across all AMD Ryzen mobile processor-based mobile systems could result in less-than-ideal user experiences. So what can AMD do?

We are committing to work with our OEMs to increase the release frequency of AMD Ryzen Mobile processor graphics drivers. Starting in 2019, we will target enabling OEMs to deliver a twice-annual update of graphics drivers specifically for all AMD Ryzen Mobile processor-based systems."

Forrás

Megpróbálnak jövőre évente 2 db driver-t hozni az évi 1 helyett, de erre még nincs garancia, csak akkor lehetséges, ha az OEM-ek rábólintanak.

Hát ez sem fogja segíteni az AMD notik helyzetét.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15) paperboy válasza huskydog17 (#14) üzenetére


paperboy
senior tag

De én nem mobil processzorokról beszéltem...

(#16) GodGamer5 válasza Duddi (#11) üzenetére


GodGamer5
addikt

Vagy inkább ID Tech 6....

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) Duddi válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


Duddi
aktív tag

Még egy Unity is jobb lett volna. De ez van. Ez már így marad.

(#18) Synaptic válasza paperboy (#1) üzenetére


Synaptic
senior tag

2 hónap múlva a Fallout 76 is felejtve lesz. :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#19) Ragnar_ válasza DudeHUN (#12) üzenetére


Ragnar_
addikt

Szerintem az a helyzet, hogy egyrészt túl melós lenne beintegrálni az RPG rendszert egy korszerűbb enginebe akár az Idtech6-7 vagy az Open world barát Avalanchebe amivel a Just Cause3 is készült, de lehet, hogy úgy gondolják a Bethesdánál, hogy a FO és TES sorozatok védjegye a Creation engine minden hibájával és erényével együtt. És ugye az új doom is csak limitáltan volt modbarát, a snapmappel A FO és TES sorozat pedig ugye elég jól modolható. Az id gyakorlatilag teljesen újrakezdte az új Doomot, ezért elég sokat kellet rá várni, viszont legalább úgy grafikailag, mint játékmenetben és optimalizálásban is egy tényleg jó és méltó folytatást kaptunk. És ugye már a FO4 kapcsán is emlegették a reviewerek az engine kopottasságát, és a FO76 kb. pont ugyanolyan avíttas most, mint a FO4 volt annó. Szerintem ezt a FO76-ot tekinthetjük egy próbának, és akinek minden hibája ellenére is deal az megvette és csapatja, akinek nem az kihagyja. Aztán, hogy mit sikerül kezdeni a Creation enginnel a Starfieldre és a TES6-ra azt majd akkor tudjuk meg, ha bármelyik megjelenik.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20) Kansas válasza paperboy (#15) üzenetére


Kansas
addikt

El kell keserítselek akkor, a Kaby Lake-G az mobil APU, asztali socket-be tudtommal nem jön ki... ;]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#21) paperboy válasza Kansas (#20) üzenetére


paperboy
senior tag

Azt nem is állítottam, az első hozzászólásomban nem egyértelműen fogalmaztam, én a Ryzen asztali APU-k driver ellátottságára gondoltam...

(#22) Kansas válasza paperboy (#21) üzenetére


Kansas
addikt

Mármint arra, amire havonta adnak ki driver frissítést?
AMD Ryzen™ 5 2400G Driver
18.10.1 az utolsó, 18.9.3 az előtte levő... a többi Ryzen APU(R3-2200G, Athlon 200GE) dettó.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#23) paperboy válasza Kansas (#22) üzenetére


paperboy
senior tag

És lám, november már el is repült driver nélkül... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.