Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyisziati


nyisziati
veterán

Ez azért egy jó hír, remélem sikerül megoldani az összes szoftveres problémát.
Előfordult, hogy nem indult el a beillesztett giphy, vagy csak az oldalon volt megnézhető, és nem talált vissza a FB app.

(#2) #30610944 válasza nyisziati (#1) üzenetére


#30610944
törölt tag

Igen jo hir...BAZINGA!
lassan mar a Facebook lesz maga az internet.
:W

(#3) Rage47 válasza #30610944 (#2) üzenetére


Rage47
veterán

2 dologból áll jelenleg a net, google kereső és facebook.
bár sokan már keresni sem hajlandóak, inkább beírják egy csoportba a kérdésüket fb-on.

[ Szerkesztve ]

(#4) #30610944 válasza Rage47 (#3) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hala istennek meg van elet ez a ket cegen kivul...egyelore.
En pl. Duckduckgo-t, startpage-et hasznalok keresonek a social media oldalakat meg kerulom inkabb.

(#5) Diabolis válasza #30610944 (#2) üzenetére


Diabolis
tag

Ezért tartom jó ötletnek, hogy legyen egy facebookra szabott törvény. Főleg a kommentek moderálása ügyében.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#6) nyisziati válasza Diabolis (#5) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, azt támogatnám.
Meg hogy jelenítse meg egyáltalán a kommentet. Iszonyú idegesítő, hogy jelzi, hogy a kommentemre válasz érkezett, de megjeleníteni már nem akarja sokszor, csak elnavigál a poszthoz. Keressem meg, többezer komment közt. :(((
És próbáltam már droidon, Win 10-en, 7-en, XP-n.

(#7) #30610944 válasza Diabolis (#5) üzenetére


#30610944
törölt tag

En meg annak orulnek ha valaki vegre veget vetne a nagyobb cegek monopol helyzetenek amivel teljesen elnyomjak a kisebbeket es megolik az egeszseges versengest. Ez senkinek nem jo.
Lasd.
HMS. Hasznalhato de olyan szinten hozzaszoktak az emberek a GMS-hez, hogy nem akarnak kimozdulni onnan.
Sok ceg Facebookon letezik csak, akinek meg nincs Facebook fiokja az meg kapj@ be kb.
A Facebooknak meg az elejen amilyen cellal letrehoztak volt ertelme, de tul nagyra nott es mint egy virus beepult mindenhova. Ez igaz a GMS-re is.

[ Szerkesztve ]

(#8) kilua válasza Rage47 (#3) üzenetére


kilua
senior tag

Dehogy, ott van még a p0rnhub, és az ... itcafe :Y

[ Szerkesztve ]

(#9) Rage47 válasza #30610944 (#4) üzenetére


Rage47
veterán

sztem csak magadat szívatod ezzel, próbáltam én is, a google jobb találatokat ad sajnos
fb meg mindenhol ott van kb., akkor is, ha nem használod, és befolyásolja az életed, lásd legutóbb a fb sdk-t használó appok lehalásánál - azokat is érintette, akik nem használják

(#10) nyisziati válasza Rage47 (#9) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, én is próbáltam alternatív böngészőket, sok értelmük nem volt.
Ráadásul ők is pénzből élnek, idő kérdése, mikor veszik át a Google-féle hirdetési rendszert.

(#11) #30610944 válasza Rage47 (#9) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem szivatom. Elvagyok duckduckgo es Startpage keresovel es duckduckgo bongeszovel. Neha meg Brave amit hasznalok. Mindent megtalalnak nekem ezek csak nincs benne szponzoralt talalat meg reklam amit a Google eloszeretettel tol. PC-n firefox. Social mediam nincs.
A Facebook sdk-s dolog engem nem erintett.
Es jelentem meg elek. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.