Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A dunsztos

Hozzászólások

(#33) Vakegérke


Vakegérke
veterán

babacsillag: Igen, megpróbáltad, és ez dícséretes. Tudsz játszani, és ez nagyon jó. Az pedig, hogy én mire gondoltam, mellékes. Vagyis nem gondoltam semmire, ami a megoldást illeti. Épp ezért várom Tőled, tőletek az ötleteket.

yetike: Nagyot legyint Pató Pál úr... Ja, nem. Nagyot csettint Vakegérke... Ez már jobban passzol.
Kicsit korrigálnék, ha szabad. A láb(szár) viszonylag kis felület. Anyu combjai sokkal nagyobb eséllyel rögzítik a dunsztost, pláne, ha lekvárosak. Feltételezhetően Te is így gondoltad. No most kérem alássan, nagyi főz ugye sikamlós halkonzerv lekvárt, amivel kapásból be lehet Döncike fejét, meg a dunsztos száját kenni a siker érdekében. Itt újra szerepet játszhat az irrigátor gumicsöve. Sanyi bácsinak talán van Rakéta porszívója, azon megfordítva is lehet csatlakoztatni a csövet, ami ezesetben nem szív, hanem fúj. Már csak némi barkács, és a lakkszórók elvén be lehet permetezni az irrigátor gumicsövén a halkonzerv lekvárt a dunsztosba.
Döncike feje büdös, anyu combja is büdös, de nem is folytatom. Mi nem büdös egyáltalán?
Vica, ne röhögj!

Kíváncsi vagyok, akad-e jobb megoldás. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A dunsztos
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.