Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Tigerclaw válasza Necroman_Mk2 (#37) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem biztos hogy sokat számít ha mozis blockbusterekkel tömik ki magukat, mert a többségét megnézi az ember a moziban és kevés igazán "újranézhető".

A sorozatok és régebbi filmek minél nagyobb választéka szerintem vonzóbb feature, de nekünk addig jó, amíg több szereplős a piac és van valódi verseny. Talán a Netflix is kénytelen lesz árat engedni az áremelése után, ahogy egyre több piacot veszít.

Az új EU-s direktíva is átrendezheti a piacot felénk, mármint ha igaz hogy kötelezően kell X százaléknyi anyanyelvi tartalomnak a kínálatban.

Én kicsit hiányolom az Apple iTunes-t a piacról, mind vásárlás mind ilyen előfizetéses modellt tekintve. Náluk pl. komplett hiányzott eddig a kínálatból a sorozat mint állatfajta. Most megjelent valami új, de szerintem csak szondáznak vagy csalogatónak dobnak be némi extra tartalmat az új TV+ vagy hasonló nevű szolgáltatásukhoz. Náluk eléggé elbarmolt az egész iTunes magyar áruháza. Kevés a magyar szinkronos, feliratos tartalom, van hogy egy bundle-ba kevernek szinkronos és nem szinkronos dolgokat, vagy extended versionos részeket trilógiákból, normál verziós részekkel. Olyan mintha nem lenne beleszólása magyar embernek abba hogy mi kerüljön be a magyar store-ba és milyen módon.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.