Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) markknight


markknight
veterán

A rajthoz képest szépen gondozta az EA a játékot, egy szavunk nem lehet.

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Egyetlen esélyük egy modern kori Battlefield a visszatérésre a 4. rész mintájára, vagy egy 2. rész remake.

Megyen!

(#3) xavix13 válasza CptAdamica (#2) üzenetére


xavix13
senior tag

Én úgy várom mint a messiást, bc2, bf3, bf4 triót rongyosra játszottam.
A hasonló modern fpsek konkrétan kikoptak a piacról, átvette a helyüket a br, amit nagyon sajnálok.
Attól félek, hogy viszont ma már nincs is ilyen stílusú modernkori multis lövöldére igény, és az EA nem fogja bevállalni, hogy ilyen folytatással tervezzen.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#4) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Bad Company 3, Vietnam, vagy egy újabb modern epizód, ha azt akarják hogy bárki is komolyan vegye még őket. Live service modellt kukázni, visszahozni a premium-ot.
Normális anticheat-et is írjanak, ne fikázzák a játékosokat mert belőlük élnek, és ne legyen robotszamuráj-pokémon a reveal trailerben.

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Remélem a single-re és a rombolható környezetre összpontosítanak.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) CptAdamica válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem a Single-t hagyják a francba, több éve csak alibi, elvonja az erőforrást. Ez egy multi központú játék.

Megyen!

(#7) Def26 válasza CptAdamica (#2) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) markknight válasza xavix13 (#3) üzenetére


markknight
veterán

Van igény pedig, a Modern Warfare rekordokat döntögetett (nem a Warzone) Szeretem mindkét stílust, de egy br jóval izgalmasabb, mert minden gyõzelemnek súlya van.

[ Szerkesztve ]

(#9) ribizly válasza markknight (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Bizony. De lássuk be, tettek is bele munkát ebbe rendesen. Kompletten új grafikus engine, ami rendkívül jól néz ki és jól is fut, rengeteg játékmód, crossplay, stb. Szóval ezt most odatették tényleg, miközben a CoD feeling megmaradt még a BR részénél is.
Én is igénylem a BR-t, de leginkább annak örülnék, ha innentől maradna a keretrendszer és csak DLC-k jönnének, amivel felőlem akár 1 TB-ra is hízhat a game, csak a playerbase-t ne szedjék szét megint.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) CptAdamica válasza ribizly (#9) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áh, komplett új grafikus motor még messze van, felpimpelték az tény, de a battle royal-ban látszik, hogy ez még mindig ugyan az.

Megyen!

(#11) markknight válasza ribizly (#9) üzenetére


markknight
veterán

Én is így gondolom. Nem is akarok annyi idõt belerakni mint Apexbe meg Fortnite-ba, mert tudom, hogy jön új rész, aztán minden statisztika, minden skin a semmivé lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12) ribizly válasza CptAdamica (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Mit értünk komplett grafikus motor cserén?
Én azt gondolom, hogy amikor a modulok nagy részét lecserélik, akkor az már új.
Persze lehet from scratch is újat írni, de az ma már szerintem egyáltalán nem jellemző. Kb. Crytek, Dice, Valve csinált ilyet még pár éve, de a többi mind valamelyik korábbi verziókon alapul.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) ribizly válasza markknight (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Hát ez az igazi problémám vele nekem is. Megvan az összes CoD rész, de vannak, amelyek gyakorlatilag kihaltak. :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Eversmann válasza CptAdamica (#6) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Ha nem a lootboxért, akkor a kampány hiányáért megy majd a rinyálás :D

Life is better with a Titan

(#15) Hopkins95 válasza Fitzgerald (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

+++1 :K !

(#8) markknight Jaj a Battle Royal hagyjuk már, rengeteg játék van a piacon az köré építve...Battlefieldnek nincs szüksége BR-re, ott volt a Firestorm is aztán mire mentek vele...inkább hozzák vissza a régi fajta komolyabb kampányokat, annak több értelme van.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) CptAdamica válasza ribizly (#12) üzenetére


CptAdamica
veterán

Természetesen nulláról írt a teljes csere, amúgy nem vagyok jártas videó játék fejlesztésben, csak web programozás szinten fejlesztek. Gondolom valamilyen szinten lehet párhuzamot vonni. Például mi is 10 éve használunk egy céges motort és nehézkes, már nagyon érezni, hogy öreg, nehezebb bele fejleszteni, most próbálok egy újat csinálni a nulláról és hát büdös sok munka, már 1 éve csinálom szabadidőmben, viszont ha kész, akkor nagy ugrás lesz. Szóval gazdaságtalan újat írni, de később biztos megéri. Nem tudom, hogy például egy COD IW Engine-ben mennyi core dolgot írtak át az új MW részhez. Mondjuk a Frostbite ennyivel jobb, hogy tényleg egy team folyamatosan csak azt fejlesztési és kutatja/implementálja az új dolgokat. Viszont úgy tudom, hogy az EA már azt akarja használni belsős motornak, szóval csak kifizetődhet a saját csapat. Egy Activision is simán megengedhetné magának, amekkora pénzeket kaszálnak folyamatosan. Szerintem csak arról van szó, hogy az igényeket így is kielégíti, így csak pofozgatják.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#17) markknight válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


markknight
veterán

Ki mondta, hogy kell? Értelmezd amit írtam..

(#18) ribizly válasza CptAdamica (#16) üzenetére


ribizly
veterán

No igen. Bár mondjuk amennyire profi doglokat kihoz a Dice a Frostbite-ból, annyira szenvedik meg azok a fejlesztőcsapatok (állítólag: Kotaku - Anthem), akik nincsenek annyira jóban vele. Ugyanilyen hírek terjengenek a CryEngine-ről itt-ott.
Ehhez képest meg Unreal Engine-en meg Unity-n állítólag még egy laikus is pillanatok alatt dob össze dolgokat. Szóval ja, ez nem egy egyszerű műfaj, mert hiszen nem csak annyiból áll, hogy jól optimalizált végeredményt tud kiköhögni magából az engine, hanem a fejlesztőkörnyezetnek is igen jónak, intuitívnak kell(ene) lennie.
Megengedhetné amúgy, de gondolom az van, hogy a konzolok mindig visszafogják. Így kb. arra lőnek, ami van, és azon a maxos 60fps-re. Majd talán 2-3 év múlva lesznek már olyan feature-ök is egy CoD, ami már 3 éve benne voltak a BF-ekben. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) ribizly válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


ribizly
veterán

Hogyne lenne. De a Firestorm el lett baltázva.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) CptAdamica válasza ribizly (#18) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy meglehet, a mostani COD már hoz egy ilyen BF4 belső látványvilágot kb. :D A Unity-t mindig tervezem, hogy elkezdem kapirgálni, csomó kedvenc játék készült vele.

Megyen!

(#21) Hopkins95 válasza ribizly (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Battlefield Buddiesban a Battlefield V discordról kb. senkit nem érdekel a Firestorm...a másik szerveren amin vagyok ott sem... szoktam Battlefield streamet nézni Thebrokemachinetól, eleinte még néha játszott vele, de ritkán, most meg már egyáltalán nem játssza.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) Gery9112 válasza Hopkins95 (#21) üzenetére


Gery9112
őstag

Lehet nagyobb sikere lett volna ha ingyenessé teszik a BR módot (úgy, ahogy az IW is tette a Warzonenál) és a megjelenés után további tartalmakkal, frissítésekkel támogatják....ahogy egy live service-ben működnie kéne ha már az EA/DICE választotta ezt az irányt.

Remélem tanulnak a hibáikból és nem úgy értelmezik a live service kifejezést a következő battlefield/battlefront játéknál, hogy kiadok egy játékot 1-2 évre, ami megjelenéskor alpha állapotban van tartalom és működés szempontjából de legalább az ingame store tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#23) Hopkins95 válasza Gery9112 (#22) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én a live serviceről többé hallani sem akarok Battlefield játék esetében ezek után :(( A live service koncepció egyenlővé vált a félkészen kiadott toldozgatott-foltozgatott játékkal bizonytalan időközönként érkező bizonytalan mennyiségű tartalommal.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24) ribizly válasza Hopkins95 (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Nem feltétlenül a BF fan-oknak készül amúgysem a BF BR. Ahogy a CoD BR-al sem játszik minden CoD player.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#25) Hopkins95 válasza ribizly (#24) üzenetére


Hopkins95
addikt

Csakhogy a Battlefield Firestorm egy paywall mögé lett zárva, amiből az következik, hogy Battlefield játékosoknak szánták a módot, mert csak Firestormért senki nem fogja megvenni a teljes játékot.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#26) ribizly válasza Hopkins95 (#25) üzenetére


ribizly
veterán

Ez igaz. Ezzel ki is nyírták teljesen. Az már más kérdés, hogy szerintem játékmechanikailag is volt vele néhány (elsősorban a loot system-re gondolok) gond, amit érdekes módon az összes többi (!) BR játék meg tudott ugrani. A CoD, Apex pl. bevezették a post review lehetőségét, RoE a gagyi PUBG jó ötletekkel, a PUBG a HC, a Fortnite-nak megvan a saját tábora és vannak a futottak még, amelyek vagy nyestek a tortából, vagy csak simán feledésbe merültek (IoN, Realm Royale, stb.).
A Firestorm ebben sehogy sem helyezkedik el jól sajnos. Én egyébként sajnálom, mert technikailag a lehető legjobb volt. Minden adott benne, amitől akár elvihették volna akármilyen irányba, de inkább nyűgnek tekintették. :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) CptAdamica válasza ribizly (#26) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy igen, a Visceral megcsinálta, javították a komolyabb hibákat benne, majd a Dice elvette a Visceral-tól és hagyták meghalni az egészet. Semmi új tartalom, változtatás vagy bármi. Gondolom azért sem lett ingyenes, mert már akkor tudták, hogy az alap játék sem sokáig lesz fenntartva.

Megyen!

(#28) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ahogy már többen is kiemelték: a DICE-nak fel kell ismernie, hogy nem tudnak igazán jó játékot készíteni ha minden igényt ki akarnak elégíteni, illetve minden létező trendnek be akarnak pucsítani.
Singe player tökre nem kell szerintem egy Battlefield-be, hacsak nem Bad Company-nek hívják. A battle royale-bizniszbe tényleg csak free-to-play játékkal lehet betörni manapság. Az időszakos, experimentális játékmódokat kukázi kell, illetve nem érdemes erőforrást pazarolni rájuk. A legtöbben úgyis conquestet, illetve a breakthrough-típusú játékmódokat játsszák. Szerintem ezen alapelvek mentén még egy live service modellt is fent lehet tartani tisztességes keretek között (bár én a premium-ot jobban szerettem, amikor tudni lehetett hogy minden update-el megkapod azt a 3-4 mapot, pár új fegyvert, stb).

(#29) Hopkins95 válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ha nem is single player kampányt, de örülnék neki ha lenne cserébe sok pálya és lennének olyan szerverek is amiken akár ilyen botok vagy vegyesen botok és élő játékosok játszanának együtt: Experimental Self-Learning AI in Battlefield 1

Kvázi ezzel visszajönne az, ami az 1942-ben volt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) CptAdamica válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ennyi lenne, ha a DICE akar még valamit, akkor:

- Modern kor részletesen,
- Legalább 12 jó kezdő pálya, amiből legalább 8 ízig vérig nagy Battlefield map, sok járművel,
- Aprólékos fegyver személyre szabás, kioldható küldetések,
- Mikrotranzakció maximum csak skin előnyt adhat, de ugyan úgy egy normális játékos is megkaphatja azt a tartalmat megfelelő játék órával,
- Kezdő battle royal mód, ami ingyenes,
- és végül season pass és már az elején meghatározni, hogy 1 hónap múlva ezt kapod, 3 hónap múlva ezt, 5 hónap múlva emezt és így tovább...

Megyen!

(#31) melega


melega
őstag

Engem érdekel a következő Battlefield.

Viszont nem nehéz játék és multi miatt veszik.

Szerintem a legtöbb mai játék a Dark souls, Nioh játékokhoz illetve másolataihoz képest néhány túlélő horrortól eltekintve hard fokozaton sem nehéz jóval könnyebb mint a soulsborne játékok vagy a régiek amit látok.

Viszont amit tapasztalok számítógépszervizekbe, játékokból kiöregedett számítástechnikatanárok, pszichiáterek akik öregek hozzá internetszolgáltatók azon problémáznak hogy:

Nem szégyelljük magunkat, nem süllyedünk el a föld alá hogy a CoD 2, Battlefield 3 multijától félnek mint a legszadistább soulsborne játéktól pedig ahhoz képest könnyű élethűtlen dedósok. Mégis úgy félnek a Battlfield 3 multijától mint a Sekirótól.

Illetve rajongunk sztárokért akit nem szeretnek és amíg nem ismerjük ki őket mint ismerősöm Jenniffer Lawrencet addig leszarjuk hogy a sztárt nem szeretik, nem látnak minket bűnhődni érte az a bajuk.

Meg alapból olyan dolgokkal becsüljük meg őket lovaglás,műbunyó, sziklamászás, tör és kardvívás, és búvárkodás (allergiám miatt nem merülhetek) amitől jobban félnek mint én ez is zavarja őket ezekben a Daisy Ridley, és a Gal Gadot kosaras lány (Wonder women, Miss Izrael 2004) a példaképem.

Nem barátkozom velük inkább a fórummal meg nem a legszegényebb webprogramozókkal menő konyhafőnökökkel a soulsborne, és a Battlefield hungary facebookos közösségből.+a sztárok hasonló rajongóival mint velük.

Bocsi nem akartam illetlenkedni de az az igazság amit leírtam.Bemegyek egy szervízbe és problémáznak rajta a Battlefield 3 multiért nem szégyelljük, magunkat, internetszolgáltatók ugyanezen problémáznak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.