Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Hiszem, ha látom. Ilyet már rengetegen ígérgettek, és a fele se valósult meg.

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Érdekes, hogy a Halo XBOX-exkluzív cím volt, ezt meg ki sem hozzák X720-ra? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) Low Noise válasza AxBattler (#2) üzenetére


Low Noise
senior tag

Nekem az a fura, hogy megjelenik microsoft konzolra, mert ha jól tudom a Bungi-t a microsoft kirúgta, én biztros minden platformra ki hoznám a helyükben kivéve a microsoftéra

(#4) oriic válasza AxBattler (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy hivatalosan még nem is létező konzolra nem tudnak bejelenteni játékot. :DDD

Amúgy jó lesz ez nagyon, a jövő évben ez lesz az első és talán az egyetlen játék amit premiernapon akarok megvenni. Ha kell spórolok hetekig hónapokig. :DDD

Amúgy sokat gondolkodtam rajta hogy fogják megoldani ezt az "MMO de mégsem" dolgot, aztán rájöttem. Van nekünk egy Borderlands 2 címünk is, tuti hogy az abban látott módszerrel oldják meg az egészet.

Live-Die-Respawn

(#5) Sirandrish válasza oriic (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert a Bordernek mi köze az MMOkhoz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) oriic válasza Sirandrish (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi, nem arról beszélek. Anno a Destiny bejelentésekor mondták hogy a játék MMO "stílusú" lesz, de nem olyan értelemben mint a normál MMO játékok. Egyedül is végig lehet tolni, meg csatlakozhatnak hozzánk bármikor társak hogy co-opban toljuk le az egészet. Ilyenkor nehezedik a játék. Plusz a tervek szerint hatalmas világ lesz felfedezhető, rengeteg küldetéssel. Na erre mondom azt hogy ezt kb a Border-hez hasonlóan oldják majd meg. Ott is ugye rohadt nagy a világ(na jó annyira nem :DDD ) egyedül meg co-opban is lehet tolni, plusz ugye ott is az van hogy ha csatlakozik valaki a játékunkhoz, vagy mi hozzájuk, akkor erősebbek lesznek az ellenfelek.

Így értettem a hasonlatot.

Live-Die-Respawn

(#7) Fecniii


Fecniii
tag

Persze hogy PC-re eszük ágában sincs portolni, pedig nagyon jól néz ki a játék. :(((

(#8) AxBattler válasza oriic (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Jó-jó, igaz - a PS4-et már bejelentették... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) Sirandrish válasza oriic (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha így ki tudod fejteni akkor legközelebb csillagozd bakker, és csinálj lábjegyzetet :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) oriic válasza Sirandrish (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:P

Live-Die-Respawn

(#11) #57919488 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


#57919488
törölt tag

A loot rendszer :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.