Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) schwartz

schwartz
(addikt)

Remlik valami, hogy elozo resz nagy felhaborodasa utan a kiado/fejleszto azt igerte kb. 10evig foltozgatjak majd teritesmentesen a jatekot. Akkor ez most az egy ingyen patch? ;] Reszemrol egy vasat sem kap tobbet az Activision vagy a Blizzard.

(#2) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

pc oder XO.. .filózom még...hmm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#3) Scholes9 válasza schwartz (#1) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Emiatt sem veszem meg, kenjék a hajukra :D

(#4) Balazs_ válasza schwartz (#1) üzenetére

Balazs_
(aktív tag)

Nem az volt, hogy 10 éves a szerződés, amit aláírtak, hogy addig folyamatosan lesznek új Destiny játékok vagy DLC-k?

(#5) Silεncε

Silεncε
(őstag)

Most ha nekem nincs goldom XO-n, akkor mit tudok kipróbálni? Azt az egy küldit?

(#6) ProEvoFan válasza schwartz (#1) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Activision...azt se hidd el nekik, amit kérdeznek...
Mondjuk nekem kimaradt az első rész, így belekukkantok ebbe a bétába.

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#7) Tegla80 válasza ProEvoFan (#6) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Nekem anno volt lehetosegem az alpha/beta-t is jatszani es ez pont eleg is volt belole,h leszurjem nem az En jatekom.
Most is kiprobalom majd ha megadatik,de penzt ezert sem fogok adni ezt mar tudom.....

Sony® & PlayStation®

(#8) Raysen623 válasza ProEvoFan (#6) üzenetére

Raysen623
(addikt)

Emlékszem, amikor megláttam az első részt egy E3-as felvételen. Nagyon oda voltam érte és akkor hirtelen értelmet nyert egy konzol vásárlása. Rá két évre vettem is, de maga a játék már nem jött be annyira 1 hónap után. Vannak benne érdekes dolgok, de volt amikor az embernek fogalma sincs mit kell csinálni és az kiábrándító tud lenni.
Sajnos a második rész sem sejtet sokkal több jót, így nálam parkolópályára került a projekt. Az első részt amit dobozosan vettem nem tudom eladni, mert úgy tűnik a kutyának sem kell. :) Szerencsére akad elegendő jó játék konzolra, így a gép vásárlás nagyon is megérte. Bár tegnap kissé anyáztam, mert elakadtam az egyikben :D

(#9) nofi válasza Balazs_ (#4) üzenetére

nofi
(őstag)

Nekem is ez rémlik, hogy új tartalmakat ígértek 10 évig, de senki nem beszélt ingyenességről. Valamelyik fejlesztői videóban azzal indítanak, hogy fordulóponthoz értek, el kellett dönteni, DLC vagy következő rész irányba viszik tovább a franchise-t. Tekintve, hogy az első rész értékelései vegyesek voltak (én is 2-3 elolvasott teszt után elvetettem a várható grindfest miatt) és közel sem indult akkora játékosbázissal, mint amire számítottak, így érthető, ha újra nekifutnak inkább az egésznek.

(#10) oriic válasza Balazs_ (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

De igen. 10 evig jonnek uj reszek, es dlc-k.

Live-Die-Respawn

(#11) sting2 válasza Raysen623 (#8) üzenetére

sting2
(őstag)

Nagyon kevés játék állja ki az idő próbáját, annyi de annyi benyomás éri a gamert játékok terén.
Mindent a maga idejében - lehetőleg megjelenéskor kell nyomni, a teknó és az újdonságérzet miatt.

Más :
Kódokat elkezdték már osztogatni?...

(#12) oriic válasza sting2 (#11) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Meg nem.

Live-Die-Respawn

(#13) Eugene Roe válasza nofi (#9) üzenetére

Eugene Roe
(senior tag)

Mert az új részben nyilván nem lesz grind :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#14) nofi válasza Eugene Roe (#13) üzenetére

nofi
(őstag)

Legyen benne grind, de ne csak arról szóljon az egész, hanem toljanak mellé egy tisztességes sztori módot is ;)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.