Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Patice


Patice
nagyúr

Nem is tudtam, hogy az Apple átnevezte az M.2 csatoló felületű SSD-ket "Blade SSD"-re. :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2) vicze válasza Patice (#1) üzenetére


vicze
félisten

Mi? Az Air-be még nem alaplapra van forrasztva az SSD? Milyen dolog ez má? ;]

(#3) Dhampir


Dhampir
félisten

Jók a DeLOCK kiegészítők, a garanciaidő hosszát is beleértve. :K

(#4) demagóg


demagóg
aktív tag

Ki az az elvetemült aki az Apple-be árazott SSD-t akar PC-be tenni? Leszámítva az adatmentőket, mert ők már évek óta használják ezeket az adaptereket. Tehát ez a lehetőség nem is újdonság. Sőt akkor már álmodjunk nagyot, az új (hány éve?) Apple gépekben már PCIe csatolós SSD van. Ehhez is van már PC adapter. Gondolom DeLOCK is már rajta van a témán és 1-2 éven belül megjelenik ezzel is a piacon.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#5) Dhampir válasza demagóg (#4) üzenetére


Dhampir
félisten

Erről az jut eszembe, hogy a DeLOCK-nak sem lehet könnyű versenyezni az eBayről is beszerezhető "kici kínai" cuccokkal, amelyek sokkal olcsóbbak és millióféle variációt készítenek, persze a minőség és a garancia egy másik kérdés.

(#6) Béééla válasza Dhampir (#5) üzenetére


Béééla
őstag

Pontosan megfogtad a lényeget :)
Ha kicikínai három amperes töltője a telefont nem tölti mert csak felet tud kiköhögni, ellenben gyönyörű vörös fényben izzik, mielőtt rád gyújtja a lakást, akkor lehet mégis megéri a delock.
Nem minden adapterük van árban elszállva a konkurenciához képest (például 1.8" SATA -> rendes SATA adaptert ezerkettő az iponban, annyi felárat megér a biztonság) és rendes garis, biztos jó cucc.

Nekem a HDMI - Ethernet - HDMI cuccuk fogta meg a szemem. Kár hogy már megoldottam :D

Bélabá

(#7) shteer válasza Patice (#1) üzenetére


shteer
titán

meg is lepődtem a cikk kapcsán, eddig úgy tudtam a bléd is normál M.2

..szerintem jónak tűnik

(#8) Patice válasza shteer (#7) üzenetére


Patice
nagyúr

Megnéztem az SSD végén található csatlakozó felületet.

M.2 SSD-k esetében kétféle változat lehet: PCIe alapú és SATA alapú. A "Blade" a nagyobb sebességre képes PCIe alapú változat. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.