Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Tetszik nagyon

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) AS


AS
félisten

Hm az első Tab S ellenfél.
Ja de már képek is vannak..

Hátlap az jó , de előlap azzal ultra nagy kávával lol.



Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) bélus91


bélus91
tag

Szép nagyon :B ,de nem lesz ez nagyon "hajlékony"? :(

(#4) ROBOTER válasza AS (#2) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ha megnézed, felül viszont olyan keskeny a keret, mint oldalt, így ez egy koncepció lehet. Elfér a (feltételezhetően komolyabb) hangszóró, és egy kézzel könnyen tartható fekvő helyzetben.

[ Szerkesztve ]

(#5) AS válasza ROBOTER (#4) üzenetére


AS
félisten

Igen aszimmetrikus Europai szemnek kicsit furcsa. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) robiii


robiii
tag

Dell - Lenovo márkákról tablet világban csak rossz emlékeim vannak. Igénytelen, le nem fordított szavak, mondatok a rendszerben. Nagyon sok gépre volt ez jellemző 1-2 éve a 30-40e ft-os kategóriában. Ahogy megláttam, már vissza is tettem a polcra a bemutató modellt. :F :((( :((( :(((

Ez már mást sugall, egész igéretes, valahogy mégis tartózkodnék tőle. Nem tudom az okát. Lehet túl sokat halljuk a tv-ben az eldzsít, szamut. :C

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#7) aizen92 válasza AS (#2) üzenetére


aizen92
addikt

Kicsit furcsa az alsó káva, de meg lehet szokni szerintem, nagyon szép darab !
Köszi a képeket :R

Másodszorra megnézve, kicsit ilyen átalakított nexus 7 2013 jutott eszembe, az elejéről :))

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Tetszik, kifejezetten. De valahogy ez az asszimetrikus forma nem tűnik kifejezetten ergonomikusnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) dsr


dsr
senior tag

Szép lett :)

(#10) kekegsm válasza AS (#2) üzenetére


kekegsm
őstag

igaz, legyen inkább 1mm káva, hogy ne lehessen megfogni...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#11) Graphics válasza robiii (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meselj?

Mikkel voltak rossz emlekeid? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) ROBOTER válasza Xaels (#8) üzenetére


ROBOTER
addikt

De szívesen lennék nyelvtannáci...

(#13) Ati1979


Ati1979
veterán

Ez tetszik! Lehet, hogy kell majd egy ilyen. :)

(#14) Lavar válasza AS (#2) üzenetére


Lavar
aktív tag

Jól néz ki.:)

(#15) Xaels válasza ROBOTER (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Nyugodtan, leszarom. Ez nem egy kicseszett nyelvtan fórum. Általában igyekszem, helyesen írni, fogalmazni, de nem mindig van rá időm és telefonon semmi segítség nincs. A véleményem meg még mindig az, hogy el van ez a forma cseszve.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Luck Dragon

Kinézete picit fúra, de viszont szép, és az Oled kijelzőért egy piros pont. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Sn00k


Sn00k
veterán

Nagyon állat! A dizájn meg elég innovatív :K

3njoy the Lif3

(#18) halkow


halkow
őstag

oled harc táblet fronton ? ez akkar lenni a tab s 8.4 rivális

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) aizen92 válasza halkow (#18) üzenetére


aizen92
addikt

Mivel a dell nem kéthavonta fossa magából az ilyen készüléket, gondolom "csak" kiadnak egyet. De indulhat a harcba szerintem jó eséllyel! :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#20) petomi1994


petomi1994
újonc

Kíváncsi leszek hogy a kispórolt anyag mennyire fog a tartósság rovására menni . Ezalatt azt értem hogy ha véletlen rá ül valaki vagy valami hasonló de mégis mindennapos erőbehatás éri akkor ezt hogy fogja tolerálni a masina . Engem néha a valamivel vastagabb és kisebb 5.7" os note 3 am is aggaszt ilyen téren .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.