Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Az első DC ház ami tetszik. Végre értelmes előlapot raktak rá.

(#2) X2N


X2N
senior tag

Na ez a ház tetszik :)

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#3) chopin42 válasza XuChi (#1) üzenetére


chopin42
őstag

Kár, hogy még mindig nem olyan szellős, mint egy fine mesh. A rács kb 50%-ot lefog, mögötte van a porszűrő is. Így kétlem, hogy egy darab hátsó venti elég lenne...
De dizájnra nem rossz, és legalább nem teljesen zárt.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#4) User64476


User64476
őstag

Alakul ez, ha egy újabb néven sikerül az üveg oldallapot elfelejteni és 4-6 3.5" HDDnek helyet keríteni, még akár jó is lehet.

(#5) Piftuka válasza XuChi (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Van nekik pár egészen jó ár/érték arányú házuk, amelyek még jól is néznek ki.

Érdekes, hogy a DeepCool valamiért nem a mesh, hanem a lyuggatott műanyag előlapot preferálja a "szellős" házainál.

Én is úgy gondolom, hogy az előbbi megoldás még jobb volna, bár tény, hogy napjaink jellemző, teli előlapos megolásaihoz képest ezeket is sokkal jobban átjárja a levegő.

"Aquila non captat muscas."

(#6) kromatika


kromatika
veterán

Jól néz ki. :K

(#7) KikiGames


KikiGames
csendes tag

Ezt a házat elnézve eszembe jutott hogy milyen lenne egy olyan ház aminek az egész teteje egy hatalmas hűtő borda vízhűtésnek? Már csak ventiket kell felraknod meg bedugni a csövetket, meg persze megtölteni vízzel, de szerintem egy jól megtervezett ház tökéletes lenne erre a célra.

Üdv: KikiGames

(#8) mumin007


mumin007
tag

Nekem tetszik. Egyszerű, letisztult design.

(#9) Tazsam01


Tazsam01
tag

Az irány jó, remélem sokan erre szavaznak majd a pénztárcájukkal.

(#10) zooliii


zooliii
tag

Tetszetős kuckó!

[ Szerkesztve ]

(#11) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ezt a házat elsősorban egy 360-as AiO-hoz tudom elképzelni. Pusztán léghez akár hátrányos is lehet, ha mindenhol ki van lyuggatva. A plexi oldallapot meg felejtsék el. :)

(#12) denx1992


denx1992
tag

Jó kis házikó de mivan ha van Léghűtés is meg aio viz is :F

Nber tragédiája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.