Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

"Ettől függetlenül a sorozat rajongói bizonyára egy 3. rész bejelentésének örülnének a legjobban." -erről van kérem itt nagyba' szó!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#2) james001 válasza sad_Vamp (#1) üzenetére


james001
veterán

Hát igen,meg már kicsit röhejes ez inkább,nem hogy a 2-vel együtt kiadták volna tavaly az első részt,nem inkább külön beszednek ebből is pénzt,hát nehogymá :U

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Vajon ez is olyan kuka lesz PC-n, mint a második rész remastered verziója?

(#4) oriic válasza sad_Vamp (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag a széria még nem halott, de hogy ebből rövid időn belül nem lesz 3. rész az is biztos szerintem. :(

Live-Die-Respawn

(#5) sad_Vamp válasza oriic (#4) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Nem halott? Eladták a céget mindenestül, ráadásul ezt a brand-et meg külön, nem? Ha nem is halott, valszeg nem olyan lesz mint az előzőek (bár a fáma szerint 3asnak FPS-szerű valaminek kellett volna lennie).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#6) oriic válasza sad_Vamp (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavaly novemerben volt egy ilyen hsz steamen:

"Darksiders 2 Deathinitive Edition was just the start. Since we acquired the franchise we were looking for options for doing a DS3. The remaster was just a way to get some spotlight on the franchise again, reactivate the community and have a better starting position for DS3."

Live-Die-Respawn

(#7) Out


Out
addikt

Vajon akiknek megvan az eredeti verzió és a második rész is PC-n, azok ezt megkapják majd ingyen Steam-re? :)
Én nagyon szerettem ezt a fajta ugra-bugra csihi-puhi játékot :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8) prolad


prolad
őstag

Pont a fejeztem be, essig valahogy kimatadt. Próbálzam utána a 2.részt is, de egyelőre valahogy nem az igazi.

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Jó lenne ha ebből automatikusan megkapnánk vagy csak avalami minimális összegért cserébe upgradelhetnénk az eredeti verziót. Sajnos a 2. részből is csak a sima van meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) erahurka


erahurka
félisten

Jó lenne ha folytatnák, mert nem sok ilyen jellegű széria van még életben, főleg PC-n.

(#2) james001: Aztán ha az első rész remastered kiadása is lecsengett, jöhet a két rész egybecsomagolva :DDD Utána még pár év, és az egészet lehet re-remasterelni a következő konzolgenerációra. :DDD :O

[ Szerkesztve ]

(#11) james001 válasza erahurka (#10) üzenetére


james001
veterán

Kb. ja :D De a legszebb hogy PS3-ra volt egy ilyen csomag amiben benne volt az 1-2. Nem értem az új generációra miért nem lehetett ezt megcsinálni. Nem beszélve arról hogy a DS2 még rosszabb PS4-en mint PS3-on,több bug meg akadás van benne mint egy nála "gyengébb" gépben :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12) DeFranco válasza prolad (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó az, kicsit más, meg először elég gyenge is vagy, de ahogy haladsz előre, és kapod a képességeket, meg a jobb itemeket, úgy fog egyre jobban megtetszeni. plusz ott az item- és crafting rendszer, ami elég nagy pozitívum.

részletesebb, több, monumentálisabb a 2. rész, szerintem egyértelműen előrelépés minden téren. pedig az első is lebilincselő volt.

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Az apokalipszisnek van még 2 lovasa,jöhet a harmadik, negyedik rész is.☺

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) rdt89


rdt89
addikt

Nekem a 2.rész kifejezetten nem tetszett, na de az első az egyik legjobb játék, ami a kezem ügyébe akadt. Évente egyszer előveszem kiakasztani, ez egy nagyon jó hír, hogy fel lesz újítva, egy vásárlót már szereztek tutira! :)

(#15) oriic válasza tailor74 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az előzetes tervek szerint csak 3 rész készülne, az utolsóban az összes lovas együtt csapatná.

Live-Die-Respawn

(#16) tailor74 válasza oriic (#15) üzenetére


tailor74
őstag

Kíváncsi lennék, mit tudnának kihozni Pestis, és Éhínségből? Gondolom ezek nem annyira piac húzó nevek, mint a Háború, és a Halál... :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#17) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A mai napig haragszom rájuk a második rész miatt. No nem azért, mert rossz játék lett volna. Imádtam azt is. Hanem azért, mert nem az első rész über badass epikus sztoriját vitték tovább.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#18) F34R


F34R
nagyúr

Szerettem nagyon az egyet a masodik resz viszont nem jott be. Varnam en is hatha valami lenne belole.

(#19) DeFranco válasza F34R (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

miért nem jött be?

(#20) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Szerintem ez egy okos húzás volt a részükről, hiszen a második rész technikailag futott a konzolon egy kört így a portolási tapasztalat már megvolt. Sőt, még akár kisebb sikert is elérhet Wii U-n, mivel nemigen tudok olyan vetélytársat, ami veszélyeztetné a karácsonyi időszakban.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#21) Xaels


Xaels
félisten

Azt olvastam Warmastered Edition lesz az alcíme :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) oriic válasza Xaels (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen az lesz. Időközben frissítettem a hírt 3, érkezett 3 új kép is.

Live-Die-Respawn

(#23) woker válasza oriic (#6) üzenetére


woker
aktív tag

Ez olyan gyönyörű barokkos megfogalmazása annak, hogy "kellett a pénz" :D

Számomra a franchise új tulajának hozzáállása volt egy kicsit visszataszító mert amikor megvették a THQ-tól akkor nagyon hosszú ideig teljes áron kínálták (lényegesen tovább mint egy átlag AAA címnél szokás) plusz a Deathinitive editiont is csak a franchise pack tulajok kapták meg ingyen, azok akik hozzám hasonlóak megvették a DS1-et (még azelőtt, hogy kijött volna a 2) majd utána ráadásul előrendelésben a DS2-t tehát effektíve rendelkeztünk a franchise pack teljes tartalmával azok csak egy 80%-os kedvezményt kaptak.

(#24) tailor74 válasza oriic (#22) üzenetére


tailor74
őstag

Szemmel látható a javulás, sokat pofásodott. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.