Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) negyedes


negyedes
addikt

Igen mindenkinek vannak gondjai, de ugy latom te ezt nagyon tragikusan eled meg.....Tudom nem konnyu, nekem is van betegsegem, nem is egy. Szinteveszto vagyok, orias hatrany, gyogyithatatlan, max korrigalni lehet szemuveggel, de az sem biztos, hogy sokat segit. Szomoru latvany, hogy mindenki megkapja a jogsijat, hogy problema nelkul latja a szineket, nem marad szegyenben ha pl elteveszt egy szint. Nem egyszer kerultem kinos helyzetbe nagy tarsasag elott mert "eltevesztettem" a szineket. Szar erzes. A masik bajom a kifejletlen arcuregem. Most kombinalodott az orsoveyferdulesemmel es nehezebben kapok levegot sportolas gozben, ez is gyogyithatatlan, bar az orsoveny az mutheto, de nem akarok kes ala fekudni, nem akarom, hogy elaltassak. Ennek okan a jobb fele az arcomnak kicsivel lejjebb van es kisebb mint a bal(nem igazan latszik csak ha epp azt figyeled).

A Te bajod elmulik idovel, neha kinos lehet az emlitese, de gondolj bele akinek nem mulik el es muszaj vele eljen.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.