Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ursache


Ursache
senior tag

"Az életben sok probléma merül fel mindannyiunk életében."

<Mindannyiunk életében sok probléma merül fel.>
Így nem helyesebb?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#2) aram01


aram01
nagyúr

Érdekes írás,szerintem folytasd

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

1.A képek nagyon jók,ezek tetszenek a cikkben legjobban :B
2.Olvasás után olyan érzésem volt,mintha csak annyit írtál volna,hogy:Süt a nap,jaj de jó is,de kevesek napallergiásak,s nekik milyen szar. :F
3.A cikk - írás alapján bizony a Te egód is a farkad körül forog rendesen.Először ezt kellene rendbe rakni,nem? ;]

Van jogom kritizálni,velem született "hibám" van,de mivel soha nem ez volt az agyam központi témája,volt partner,ki hónapokig észre sem vette...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4) phoebe326


phoebe326
csendes tag

Gratulálok nagy jó írás.

Szvsz mindenkinek éppen a saját aktuális gondja, problémája tűnik a legnagyobbnak. Legyen az a számunkra legkisebbnek tűnő kis zavaró tényező, ha az a másik ember számára fontos, akkor abban a pillanatban-helyzetben- igenis az a legnagyobb probléma. Lehet hogy a következő órákban, napokban, hetekben több sokkal nagyobb gonddal kell majd megküzdenie, azonban az aktualitása, a fontossága, a megoldás sürgőssége az ami "méretezi" a problémát. Ha ezt figyelembe véve próbálunk segíteni valakinek akár egy "kis" probléma megoldásában, sokkal jobban megérjük az illetőt, és hatalmas terhet vehetünk le a válláról.

A másik dolog a tabu kérdése. Vannak olyan dolgok amikről nem beszélünk. Mert nem illik, vagy azért mert félünk, hogyha felfedjük problémánkat mások előtt, akkor gyengének látszuk és sebezhetőek leszünk. Sok problémáról nem beszélünk barátokkal, szülőkkel, vagy orvosokkal sem mert szégyeljük magunkat, vagy azt hisszük úgysem értenék meg. Pedig sokszor már csak az segítene, ha elmondhatnánk, és nem kellene magunkban hordozni a terhet, mert elmondván másnak, magunk is tisztábban látjuk a problémát, könnyebben megtaláljuk a kiutat. Hátha még a másik biztosít együttérzéséről (sokszor elég egy ölelés, még szavak sem kellenek) vagy arról, hogy melletünk van, támogat és segít. Ami az ilyen problémákban még segíthet az, hogy mások is átmentek rajta, ha elmondják nekik mi segített, hogyan vészelték át , hogyan oldották meg a helyzetet. Ezért is jó ez az írás. Mert olyan dologról beszél, amiről talán senkisem. Őszintén. :R

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing!

(#5) malwy


malwy
senior tag

Jó írás, bár sok helyen nem értem. A képek remekek, pont most találkoztam ezzel a hapsival. :R

(#6) frescho


frescho
addikt

Jó cikk és főként mondanivalója. A "nem illik róla beszélni" miatt sokan élnek lelki magányban.

https://frescho.hu

(#7) Vakegérke válasza frescho (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

És a barátok? Köztük nincs tabutéma, meg olyan, hogy nem illik.
És a társ? Ha már előtte sem lehet szóba hozni bármit, akkor baj van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) negyedes


negyedes
addikt

Igen mindenkinek vannak gondjai, de ugy latom te ezt nagyon tragikusan eled meg.....Tudom nem konnyu, nekem is van betegsegem, nem is egy. Szinteveszto vagyok, orias hatrany, gyogyithatatlan, max korrigalni lehet szemuveggel, de az sem biztos, hogy sokat segit. Szomoru latvany, hogy mindenki megkapja a jogsijat, hogy problema nelkul latja a szineket, nem marad szegyenben ha pl elteveszt egy szint. Nem egyszer kerultem kinos helyzetbe nagy tarsasag elott mert "eltevesztettem" a szineket. Szar erzes. A masik bajom a kifejletlen arcuregem. Most kombinalodott az orsoveyferdulesemmel es nehezebben kapok levegot sportolas gozben, ez is gyogyithatatlan, bar az orsoveny az mutheto, de nem akarok kes ala fekudni, nem akarom, hogy elaltassak. Ennek okan a jobb fele az arcomnak kicsivel lejjebb van es kisebb mint a bal(nem igazan latszik csak ha epp azt figyeled).

A Te bajod elmulik idovel, neha kinos lehet az emlitese, de gondolj bele akinek nem mulik el es muszaj vele eljen.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9) adam320


adam320
senior tag

Nagyon jó írás,szerintem folytasd,és nagyon tisztellek azért,mer nyíltan lemerted írni. ;)

(#10) FPéter


FPéter
aktív tag

Nem tudom, ez alkat kérdése. Én a saját nickemmel leírtam volna ugyanezt, ha úgy esik.
Sőt, szeptemberben lesz fitymafék "műtétem", de mi ebben a tabu? Szerintem sokan saját maguk keserítik meg az életüket ezekkel a rossz beidegződésekkel.
Mindenkinek vannak ilyen bajai, egyik ismerősöm orvosi okból történt körülmetélését is megbeszéltem vele, semmi gondot nem jelentett egyikőnknek sem.

(#11) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Halkan jegyzem meg, nekem szintén el kellett ballagnom orvoshoz fitymafékem pöppet nem bírta a strapát... Jóféle vérmes bnő... :DD
Éppenséggel kellemetlen volt. Ám a mai napig sztori. Semmi szégyenlenivalót nem látok benne.
Más tészta a kapucnitalanítás. Bár én márt egy ideje gondolkodom rajta.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#12) Psytróger válasza FPéter (#10) üzenetére


Psytróger
tag

Szerintem sem para ez, ugyanilyen műtéten estem át fiatalkoromban, ugyanezen okok miatt... Igaz a gyógyulás kicsit kellemetlen (mint minden műtétből), viszont 100%-os... És így utólag szerintem akkor is belevágnék újra, ha egyébként teljesen egészséges/normális lett volna odalennt :D

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#13) Kasza08


Kasza08
őstag

Valamiért nekem is úgytűnik, hogy nagyobb a hangsúly a dákeszeden, mint a tüdőrákodon. Bocs, hogy így írom, kissé bunkó módon, de máshogy nem tudom megfogalmazni most. :U

[ Szerkesztve ]

(#14) FPéter válasza Kasza08 (#13) üzenetére


FPéter
aktív tag

:W :C :O :DDD :DDD
Ne haragudj de tanulj meg olvasni:D Bocs, hogy így írom, kissé bunkó módon, de máshogy nem tudom megfogalmazni most :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.