Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) megint én


megint én
őstag

A Crytek elégedett a Wii U-val... de vevők nem elégedettek a Crytekal... :DDD

(#2) Angel1981 válasza megint én (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, ami a Crysis 2-t illeti, kb. ez a helyzet, legalább is részemről biztosan... :U

(#3) Youri


Youri
veterán

Hol van az a crytek, ami a korszakalkotó grafikával és emellett kellemes játékmenettel alkotott nagyot... Maradt helyette egy konzolportoló casualgyár

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#4) kelzsoca válasza Youri (#3) üzenetére


kelzsoca
félisten

Maradt helyette egy konzolportoló casualgyár

Oda mozdulnak ahol normális bevétel várható :)

https://vertigostore.eu

(#5) Youri válasza kelzsoca (#4) üzenetére


Youri
veterán

Ha az igénytelenség kifizetődő...

RTX ON

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én nemrég csöppentem bele a wii világába hc pc-sként, és azt kell, hogy mondjam, hogy ha a wii u hozza a mostani grafikai szintet, illetve az irányításban lehet majd a "klasszik wii" irányítást választani, akkor jöjjön csak a crysis mindegyik része, várom szeretettel, nagy élmény lesz!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) eziskamu


eziskamu
addikt

újszerű irányítási rendszuerével
Hiba a szövegben.

(#8) megint én válasza Youri (#5) üzenetére


megint én
őstag

+1

(#9) kelzsoca válasza megint én (#8) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem mindenki tudja/akarja megfizetni azt a PC-t, ami igazán szépen viszi az ilyen Crysis jellegű játékot/játékokat.

Egy konzol annyiba kerül, mint egy komolyabb videokártya, és akkor a többi komponensről nem is beszéltünk.

Továbbá nem minden a grafika :)

https://vertigostore.eu

(#10) #08052480 válasza Youri (#3) üzenetére


#08052480
törölt tag

Igazából nem értelek. A C2 játékmenet terén hozta azt, amit a Crytek mindig is hozott (bár igaz, sovány vigasz, ilyen tekintetben sosem alkottak nagyot), a grafika meg szép volt és futott az öregebb vasakon is. Ezt jelenti manapság az igénytelenség?
AMi még ennél is röhejesebb: a grafika minősége az igényesség egyedüli meghatározója? Még úgy sincs igazad, ha a konzolok szidása a célod, de a mindenképp vicces.

[ Szerkesztve ]

(#11) Abu85 válasza #08052480 (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Crysis első részében és a kiegészítőben sokat lehetett taktikázni. Eléggé egyedi hangulata volt, ahogy a teljes dzsungel ott volt, hogy megközelíts a küldetés célját A Crysis 2-ben ez eltűnt, és olyan érzés volt az egész, mintha a COD és a Halo összegyúrása lenne. A szabadság foka lenullázódott, a taktikai érték elveszett, csak menni kellett és kaptad a COD-os játékmenetet.
Nem mondom, hogy igénytelenség, de manapság divat a COD-ot másolni, csak senki nem jön rá, hogy a COD eladásait csak akkor lehet hozni, ha a Call Of Duty ott virít a játék dobozán.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#12) kelzsoca válasza Abu85 (#11) üzenetére


kelzsoca
félisten

Viszont a fentebb írt két hozzászólás a konzolokat hivatott leszólni, és nyilván még a játékhoz sincs köze :)

https://vertigostore.eu

(#13) Manbal válasza Youri (#5) üzenetére


Manbal
senior tag

Sajnos a mai világban az a legkifizetőtőbb... azaz az agyatlan tömegeken lehet a legnagyobbat nyerészkedni.

(#14) Youri válasza #08052480 (#10) üzenetére


Youri
veterán

Nem szándékoztam a konzolt szidni, persze ezt is bele lehet magyarázni. Az, hogy kiadják auto-aimmel, "press start" felirattal, mindenfajta graf hangolás nélkül, és - ami a legfontosabb - az előzőekhez képest jelentősen leegyszerűsített játékmenettel, tény, és, ha ezt ha valaki a konzolosok közül magára veszi, az nem az én gondom....

kelzsoca: megvan az összes crysis, egyik sem virágbolti, tehát tudom mit mondok.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#15) kelzsoca válasza Youri (#14) üzenetére


kelzsoca
félisten

Félre ne értsd, szó nem volt most arról hogy mi-milyen verziót használ :)

https://vertigostore.eu

(#16) Youri válasza kelzsoca (#15) üzenetére


Youri
veterán

Csak tisztáztam, hogy nem a levegőbe beszélek. Ha valakinek tetszik a c2, akkor használja egészséggel, ha valakinek jó a konzok nyújtotta technológia, egészségére. De attól még nem kellene elfelejteni egy másik platformot, illetve egy trehány mód összegányolt portot eladni....

RTX ON

(#17) mrhitoshi válasza Abu85 (#11) üzenetére


mrhitoshi
veterán

+1

Crytek örüljön, ha még valaki foglalkozik velük. :U

PS4

(#18) Angel1981 válasza Abu85 (#11) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :K

Arról nem is beszélve, hogy a történet gyakorlatilag csak 2 szállal kapcsolódott az első részhez; nanoruha, és idege lények (akik nem is hasonlítottak ez első részben lévőkhöz) - ENNYI!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.