Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ripla


ripla
őstag

Nekem olyan hűtő kellene amin nincs venti, zavar játék közben amikor elkezd felpörögni és tartósan úgy is marad a hangja.

(#2) #72042496 válasza ripla (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, van-e szolidabb megoldás, de annak idején ehhez Cape Cora profilokkal raktam végig a CM Stacker mindkét oldalát. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) [CS]Blade2 válasza ripla (#1) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem kérdezd meg a megfelelő topicban. Ha olyan prociról van szó, akkor lehet, hogy tudnak valamit.
Egyébként nagy radiátor kell, és akkor lehet, hogy elmegy passzívan.

A ki-be kapcsoló ventiknél meg lehet, hogy kevésbé zavaró, ha inkább fixen megy 1-2db, de csak pár 100-as fordulaton.
Pl.: nekem úgy van beállítva a procin, hogy a lehető legkisebb fordulaton megy a venti egészen 80°C-ig, és utána kapcsolna egyre feljebb,
csak nekem ez a minimum fordulat is bőven 50°C alatt tartja, így ez csak egy biztonsági beállítás, hogy, ha valami gáz van, akkor pörgesse fel.

(#4) GreatL válasza ripla (#1) üzenetére


GreatL
őstag

Bele lehet nyúlni a vezérlésbe... ha az alaplap nem engedi, kell venni egy előszerelt potit, beállítani.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Szerintem a legköltséghatékonyabb megoldás még mindig az, ha a lehető legmesszebb ülsz a géptől, lehetőleg fülessel :D (nekem sokáig ez volt, refkártya + két csapágyas venti, akkor nem volt mód a cserére, szóval jó három méterre ültem a zajforrástól)

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Azt nem állítom hogy forradalmi változást vélnék felfedezni az előző ki tudja hány generáció és eközött.

(#7) csako


csako
veterán

Az LGA1366 támogatása tényleg kimaradt vagy itt írták bele hibásan? :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8) pomorski


pomorski
őstag

Biztos nem lehet egy rossz hűtő... az ára is vállalható.

(#9) scope2007 válasza ripla (#1) üzenetére


scope2007
addikt

A fejhallgató a megoldás :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10) Sanchez638 válasza ripla (#1) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ha megfelelő házat nézel, akkor azért halk gépet lehet építeni. De ehhez el kell engedni a GAMER/RGB, meg ezekhez hasonló jelzőket.

Mikor megrendelésre szerelek össze gépet, mindenki megveszi a drága lapot, procit,vga-t, és ehhez hozzá vesznek egy filléres 500/600w-os Akyga vagy Chieftech I-Arena -t.. Meg filléresített házat. Utána csodálkoznak, hogy semmi nem fér el és hangos minden.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.