Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Mar csak egy kis vegtelenitett tukor betet ide-oda, es kesz is a modern Corsair.
A belsejuk meg kb ugyanaz mar evek ota, persze ujitaskent kihagynak egy egy bracketet, hogy erezzuk a torodest. Viszont a hirhedt Lada kilincs legalabb lekerult az oldalarol.

(#2) xEon1337


xEon1337
őstag

Azért egy mATX méretű házat is kihozhattak volna..

"Less but better" - Dieter Rams

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Még a maradék műanyagot kellene kiszórni belőle, és lehetne prémium ársávra tenni.
ja nem, a belseje is elég egyszerű. :)

A körbe üveges nem olyan gáz, de a belsejét feketén nem hagynám.

[ Szerkesztve ]

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Gyönyörűek lettek! Mondjuk ha nekem lenne, a LED-eket nem zöldre állítanám.

(#5) Yodamest


Yodamest
addikt

Hát csak aki megveszi győzze tisztogatni, ráadásul sztem ez ilyen atomkönnyen karcolódó üveg, szóval 1 hónap után már eladni se tudná az illető olyan ratyin néz majd ki.

(#6) papi77 válasza Fred23 (#4) üzenetére


papi77
addikt

Igen,a zöld nem mindenkinek jön be,nekem is a kék tetszik.

Az első: NOKIA 1611

(#7) R9DEON válasza Yodamest (#5) üzenetére


R9DEON
senior tag

Hol láttál te atomkönnyen karcolódó edzett üveget, amiről te beszélsz az az olcsó plexi, menj az ablakhoz és egy tűvel próbáld megkarcolni, na ugye pedig nem edzett üveg. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) seniman


seniman
addikt

Picit fáziskésésben van a Corsair,a reverse ATX divatra is azután reagáltak a 600C-vel,mire a divathullám elmúlt.Az edzett üvegkoporsó divatot is utoljára lovagolják meg,bőven lett volna idejük a konkurenciától ötleteket lesniük,ehhez képest ez egy undormány lett.Egy Phanteks,vagy InWin milliószor mutatósabb.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#9) Kisteker válasza seniman (#8) üzenetére


Kisteker
tag

Pontosan. Nálam még mindig a Phanteks Enthoo evolv atx tempered glass viszi a prímet.

(#10) interstate76 válasza seniman (#8) üzenetére


interstate76
addikt

Én is egyetértek. Nálam ez a favorit.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#11) Bjørgersson válasza Yodamest (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert, te azert veszel szamitogephazat, hogy egy honappal utana eladd?... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nekem nagyon tetszik, kár, hogy nem támogat eatx-es alaplapot.

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Akár akváriumnak is használható. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) tserrof77


tserrof77
senior tag

Nekem kimondottan tetszenek. Ellenben az előlapi helyek hiánya miatt jogosnak tartanék inkább 4db usb csatlakozót, ne kelljen millió kábelt hátulról előre vezetni. Mondjuk ez a feltételezésem is sántít, ha belegondolok, hogy teszemazt használok-e egyszerre "előlapi" (jelen esetben tetőlapi) kártyaolvasót, pendrive-ot meg dvd írót. Szóval akár elég lehet a kettő is. Részemről bejövősek :DD A zöld ledekkel meg pláne :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#15) dementor


dementor
senior tag

Nekem tervemben volt egy üveg ház megépítése, de valahogy mindig elmaradt. Igazából féltem, hogy ronda lesz. :D
Ezek viszont mutatósak.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#16) twine válasza interstate76 (#10) üzenetére


twine
addikt

Szép-szép összességében!
(bár nekem személy szerint ezek már nem kimondottan tetszenek, vagy mozgatják meg a lelkem...valahogy úgy érzem kinőttem ebből is, mint a tuningból,,,,,)
DE nem tudok szó nélkül elmenni ezek mellet:

Ez mi'jaf@szom? :DDD :C

Mondanám, hogy "mifelénk ilyet a csirke/nyúlketrec oldalára szoktak akasztani",(nem egy hi-tech NASA gépre :Y :((( ) ha tartanának "mifelénk" csirkét
:D

Borzasztó....ilyennel elrontani egy ilyen szép munkát...és esküszöm nem a rosszindulat beszél belőlem, vagy a kákán is a csomót....megnyitottam, és azonnal jött az "erotika"...kib@szta a szemem :DDD :(

[ Szerkesztve ]

(#17) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Alul is van szűrő a tápnak, legalább az egyikben.... Bitwit, vagy paulshardver csatikon láttam.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18) interstate76 válasza twine (#16) üzenetére


interstate76
addikt

Én sem rakok már össze gépeket, de a linkelt masina megtetszett a maga visszafogott eleganciájával és high-tech kinézetével (a csilli-villi gépek régen sem tetszettek és most sem vennék/raknék össze olyat).

A ketrecnyitó is jogos, tényleg nagyon nem illik a képbe! :O

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19) LLKobe válasza xEon1337 (#2) üzenetére


LLKobe
veterán

+1

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#20) -Skylake- válasza interstate76 (#18) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hogy micsoda ? "Visszafogott elegancia"??? Namost vagy a linkelt kep nem az amit akartal, vagy a szavakat nem erted amit leirtal. Ez nem visszafogott elegancia, hanem egy kibaszot kek-lila karacsonyfa. Egy Optiplex 7040 SFF , az a visszafogott elegancia. A vilagon semmi koze nincsen egyikhez sem annak a haznak, amit belinkeltel.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#21) interstate76 válasza -Skylake- (#20) üzenetére


interstate76
addikt

Ilyen relatív fogalmakon sztem ne vitatkozzunk, mert nem vezet sehová. Ahhoz a rengeteg, csilli-villi, ízléstelen bénasághoz képest, amit az emberek összeraknak, az az átlátszó oldalfalas, a vízhűtés és a kék szín összeillő kombójával operáló megoldás, amit linkeltem, szerintem egészen nyugodtan nevezhető visszafogottan elegánsnak. Amit te linkeltél, az meg minimalistának. Persze szted sztgházat csak akkor lehet minimalistának nevezni, ha egy sima kockatestről beszélünk, de nincs ezzel semmi gond, csak ne álljunk le vitatkozni rajta, ha lehet.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#22) -Skylake- válasza interstate76 (#21) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Ahhoz a rengeteg, csilli-villi, ízléstelen bénasághoz képest, amit az emberek összeraknak"

Ennek fenyeben minden szavam visszaszivom es igazat adok neked. Ha innen kozelitunk, akkor feltetel nelkul igazad van sajnos.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#23) Fred23 válasza papi77 (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nálam a piros a favorit, utána a kék, és utolsó a zöld. Imádom a természetet, de LED-ekben a zöld nálam nagyon nem nyerő. :N

(#24) interstate76 válasza -Skylake- (#22) üzenetére


interstate76
addikt

:R

Amúgy nincs igazam, csak sztem relatív a dolog, ill. ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.