Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az Asetek mindig is szimpatikusabb termék volt.

Minket pl pont nem érint a CoolIT ténykedése.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) kkf válasza Graphics (#1) üzenetére


kkf
aktív tag

black friday-en leütök egyet, kirakom a hóba hűtés nélkül megnézni, ahogy átégeti magát a földön, és beolvad a magmába.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A szerver alaplapok tudják ezt az őrült 300-350W-os tápáramkört biztosítani, és a lapon lévő melegedő alkatrészeket mi hűti?
Érdekes termék!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) Pista0001 válasza tibaimp (#3) üzenetére


Pista0001
addikt

Nyilván olyat terveznek hozzá, ami tudja, és a házban így is szélvihar lesz ;)

(#5) tibaimp válasza Pista0001 (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ok, ezt gondoltam! Mondjuk szerver fronton lehet elfogadottabb az ilyen nagy fogyasztású cpu.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) MeroM


MeroM
senior tag

2018 intel : óvjuk a földet... lassan visszajöhet a prescott is

(#7) Cathulhu válasza MeroM (#6) üzenetére


Cathulhu
addikt

azert 48 db prescott nem allna meg ennyiben es meg a teljesitmenye is csapnivalo lenne ;)

Amugy a cray is vizet hasznal az Epyc2-nel, bar az kicsit professzionalisabb megoldasnak tunik. 1U-nal meg nem is igazan latom hogy lehetne levegovel megoldani ezeket a tobbszaz wattos szornyeket.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8) schwartz


schwartz
addikt

Nemreg meg nagyfofaval nyomtak az "AMD repurposed desktop product for server: inconsistent performance from * glued-together desktop die" dumat... ;]

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.