Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az Asetek beprobalkozott, hatha...

Egyebkent meg a hocipo tele a mindenfele sz*arjanko cegekkel, hogy dizajnok miatt perelhetik a piac egyeb szereploit.

https://www.coreinfinity.tech

(#2) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Szabadalmat akar az lenni szerintem... Legalább a címet elolvashatnátok mielőtt kiteszitek főoldalra.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#3) rocket


rocket
nagyúr

"Szabalmat" biztos nem sert :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4) flashpointer válasza sh4d0w (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

Eredeti forrast kell olvasni nem (tukor)forditast / ferditest csak azok valami sajnalatos ok miatt itt surun kimaradnak a cikkekbol.
design alatt felepitest kellene erteni , igy mindjart egesz mas megvilagitasba kerul nem?

(#5) R9DEON válasza flashpointer (#4) üzenetére


R9DEON
senior tag

Bárhogy is legyen az AMD egy terméket vett a Cooler Mastertől ha utóbbiak nem tartottak be valami szabadalmat azért az AMD nem vonható felelősségre.

(#6) sh4d0w válasza flashpointer (#4) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Manapsag a design-t akarmire ra lehet huzni: pl. lekerekitett sarku teglatest, tehat a kinezetre is, nem csak a felepitesre.

https://www.coreinfinity.tech

(#7) Chrys_ válasza R9DEON (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

Ha te egy lopott autót vásárolsz, akkor is elveszik tőled, hiába nem tudtál róla. Aztán pert indíthatsz a pénzed visszaszerzésére. Ez is hasonló.

(#8) SaGaIn válasza Chrys_ (#7) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Egyáltalán nem !
Ugyanis ha te veszel egy BMW-t és kiderül, hogy a BMW lopta a tervek egy részét, vagy az egészet a Mercitől attól neked még nem kell visszadnod a BMW-det a kereskedőnek.

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#9) #06658560 válasza R9DEON (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Lásd Samu-vs. NV partnerek.

(#10) R9DEON válasza Chrys_ (#7) üzenetére


R9DEON
senior tag

Ez nem így működik itt cégek közötti kereskedésről van szó és nem utcán garázsba megkötött üzletekről, ha a CM hibázott fizetni fog max az AMD -vel azt tehetik meg hogy leszedetik a polcokról az érintett terméket de egyelőre be sem perelte őket senki és hol lesz már a Fury x mire ebben az ügyben döntés születne.

[ Szerkesztve ]

(#12) Franklin válasza #32839680 (#11) üzenetére


Franklin
addikt

Nyelvtannáci ON

Nincs olyan szólás, hogy "vaj van a füle mögött".

Vagy "van valami a füle mögött" vagy "vaj van a fején".

Nyelvtannáci OFF

(#13) Chrys_ válasza SaGaIn (#8) üzenetére


Chrys_
addikt

Nem kell visszavinned a megvásárolt BMW-t, de a BMW nem is adhat el többet belőle, amíg nincs egyezség. Ilyesmit érhetne el az ASETEK is ebben az esetben, ha igaza van a design-nal kapcsolatban.

(#14) velizare válasza Chrys_ (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

ez egy nagyon rossz példa. ugyanis külön eset, ha magánszemélytől veszed, vagy cégtől. az meg egy harmadik,hogy a bíróság előtt mit sikerül mindebből bizonyítani.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Abu kérlek fordítsd le a dizájn szót (szerintem ebben az értelemben felépítést fog jelenteni) mert így sokan másra (külsőségekre) fognak asszociálni.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) NomadND1 válasza Franklin (#12) üzenetére


NomadND1
senior tag

Persze az emberek csak úgy használják, mert szeretnek hülyeségeket beszélni :DDD

Két szólásból keveredett össze és teljesen elfogadott lett.

(#18) SylverR válasza #32839680 (#15) üzenetére


SylverR
senior tag

Szerintem a sípolás volt az Asetek szabadalma. :U ;]

Nem!

(#19) hitvanyalak válasza Franklin (#12) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én zalai vagyok,ott rengetegen használják a vaj van a füle mögött kifejezést. Ha legközelebb hazautazom jelzem nekik,hogy ne tegyék.. :R

A CM nem egyszerűbb ha az Asetekkel megegyezik?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#20) jacint78 válasza SylverR (#18) üzenetére


jacint78
addikt

Áhh, a cooler master egy gagyi szar, nem is értem, hogy az AMD miért nem az asetek-et kereste ezügyben...

type your text here..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.