Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Hajrá-hajrá skacok! :C Korrekt nyeremények várhatóak, ahogy látom. :)

(#2) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a nevezéshez és a versenyhez elég a fényképdokumentáció, vagy majd élőben, személyesen is kell nekik villogni?

a coolermod-ra azért lehet, hogy betolnék valamit. (leginkább ezt)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3) szab.tam válasza szab.tam (#2) üzenetére


szab.tam
nagyúr

rohandjon már meg a ph hozzászólás szerkesztője kb ott, ahol van.... :W
nem igaz, hogy nem tudjátok megcsinálni, hogy amíg utolsó hsz, addig lehessen szerkeszteni. és bárhol ontopic szóváteszi az ember, lesöpritek az ötletet, hogy nincs prioritása.... (ilyenkor szétb* az ideg...)

(#4) stratova
én ezt tán nagyon jól tudom, csak a képfeltöltés ok-ja helyett a hsz szerk ok-ját nyomtam meg megint véletlenül kb. a 8. perc tájékán. és böngésző visszával sem engedett be a szerkesztőbe...

*****

tehát ezt a hűtőt esetleg szívesen betolnám. kérdés, vajon van-e értelme.
mert ez a "csa a részvétel a fontos" nevű kamu duma nem a lételemem......

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4) stratova válasza szab.tam (#3) üzenetére


stratova
veterán

Ha új ablakban/fülön megnyitod hozzászólás után szerkesztésre 5 percen belül, akkor összesen 15 percig tudod szerkeszteni.
Értem, sajnálom. A hűtésed megint nem kispályás :K .

[ Szerkesztve ]

(#5) rudi válasza szab.tam (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha nem próbálod meg, nem derül ki, hogy érdemes volt-e.

Az észrevételed a szerkesztéssel meg tényleg sokadrangú, bármennyire is bosszent téged és bármennyiszer jösz elő vele. Nekem most szállt el egy hírfeltöltő modulos anyagom, amibe majd' fél órán keresztül raktam bele a linkeket, mert sikerült jól bezárnom az ablakot. Ez az igazi szívás... :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Moddingboy válasza szab.tam (#2) üzenetére


Moddingboy
Modder

Személyesen nem kell bemutatni. A Cooler Master fórumán direkt a verseny számára nyitott topikban kell munkanaplót vezetni.
Továbbá a "Tower Mod" és "Cooler Mod" kategóriában csak CM által gyártott terméket lehet alapanyagul használni.

"For the “Tower Mod” category, you can use any chassis (full, mid, M-ATX or M-ITX) made by Cooler Master.

For the “Cooler Mod” category, you can use any Cooler Master cooler."

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#7) jones965


jones965
Modder

Én már regeltem, egy kis procedúra után már enged is posztolni.
Természetesen a nemrég debütált cosmos házammal neveztem.

(#8) szab.tam válasza Moddingboy (#6) üzenetére


szab.tam
nagyúr

köszönöm, ez hasznos infó volt! :R
tehát egy cm hűtőt is szét kéne csesznem, hogy indulhassak. (nincs itthon hozzá alapanyag....) :(

***

(#5) rudi
jóvanna. csak ez napi többszöri problémám. és valószínű 100 is le fogom még írni, amikor csak felbosszant. :U :DDD
hosszú hsz-t, szövegszerkesztést, mindent, párhuzamos ablakban, notepad-ben, doc-ban mentek percenként....

****

(#7) jones965
ja, mert hogy az cm. így könnyű. 20-30 kiló... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9) jones965 válasza szab.tam (#8) üzenetére


jones965
Modder

jó is lenne, ha csak annyi volna, de több mint 40 :D

(#10) szab.tam válasza jones965 (#9) üzenetére


szab.tam
nagyúr

komoly. szerintem az én nagy gépem kb. annyi cpu + vga hűtőstől.
túl sok vizet használsz... :U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11) TESCO-Zsömle válasza szab.tam (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Súgok egy titkot:

Ka véletlenül 5 percen túl leokézod a szerkesztést, csak nyomnod kell egy vissza-t a böngészőben és újra ott vagy a szerkesztésnél. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) szab.tam válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére


szab.tam
nagyúr

olvasni tudol-e? :U
(todok róla, írtam is, és nem mindig működik, mint ahogy jelen esetben sem...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13) beteg válasza jones965 (#7) üzenetére


beteg
őstag

:C Remek! A linkjét is dob be ide pls!!

Amúgy eldöntöttem, hogy ezt most komolyan veszem és én is indulok. Még este megbeszélem a párommal, aztán regelek én is :)

Csak futni kell!

(#14) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Segítsetek, kérlek.

Ez mit jelent:
Before you begin, you must take (1) or more pictures of all the components you will be using and post in your thread

Mi mindent? Alap HW-ek? Minden HW? Alapanyagok is?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) rudi válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem csak a hardverelemeket, hogy legyen képi bizonyíték, milyen Cooler Master cuccok kerülnek bele.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) TESCO-Zsömle válasza rudi (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszi, én is így gondoltam.

Amúgy nem panaszkodásképp, de ezt nem Augusztus 10-e környékén kellett volna hírbe tenni? Így 2-3 nappal a vége előtt nem sok esély van már... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) szab.tam válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


szab.tam
nagyúr

bektörháus!

találtam egy megskalpolt csövű h212 plus-t.
cm.... :DDD
macko20-szal be kéne foltoznunk, és feltölteni éterrel.... :U
kopasztás, hőcserélő, stb.... :))

csak én még mindig viszolygok attól a rendszertől, amikor egy nagy cég nevetséges ajándékokért aktivizálja a jónépet, és így csinál magának olcsó reklámot. igaz, konkrétan ez még a jobbik fajta. de amit a telekommunikációs cégek csinálnak, az már nálam egyenesen a hányinger kategória... :(( :(((

mindamelett, hogy aláírom: nagyon ügyes, hatékony reklámforma a júzerek bevonása. csak nekem nem tetszik az a módi, amikor úgy vannak kihasználva a felhasználók, hog yészre sem veszik, sőt még szélesen mosolyognak is hozzá. hangsúlyozom, ez most talán nem erre jogos, hanem a mellékesen említett "küldd be a hangod, reklámfilmed", stb. módik...
megint jól kibosszankodtam magam.... :U :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18) rudi válasza szab.tam (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Az ilyen versenyek referenciának is jók ám, persze nem feltétlenül a "lájkolósak", hanem a szakmailag zsűrizettek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) TESCO-Zsömle válasza szab.tam (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az elejét nemigen értettem, meg azt sem, hogy ezt miért is nekem címezted...

Az Off-al egyet értek, de ez így van. Sajna annyira telített a piac, hogy nem megy másként...

PÜ!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) jones965 válasza beteg (#13) üzenetére


jones965
Modder

Parancsolj!

Nosza, aztán nehogy megint töröld az egészet. :D

(#21) szab.tam válasza rudi (#18) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a cégek szemszögéből egyébként megértem, mert nagyon ügyes technika. zseni volt, aki kitalálta....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Megszületett az ötlet.

Holnap megrágom, és majd elválik ,hogy lesz-e belőle valami...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) beteg válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére


beteg
őstag

na? mi lesz belőle?

Csak futni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.