Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lewzke


Lewzke
őstag

ingyenes DLC a BNW tulajoknak, meghatódtam!!! a civ5re költöttem talán a legtöbb pénzt, az összes kiegészítővel együtt nem volt olcsó mulatság de megérte, kár, hogy most nincs időm játszani is vele

(#2) sagem


sagem
addikt

Wow, pocsékul időzítették, épp most rajtolt el az új Humble bundle, benne a CIV 5 + a kiegészítők, a CIV 4 complete, a Civ 3 Complete, az Acepatrol két része, a Railrods..és az egész cakompakk kerül 15 dollárba, de ha valakinek nem kell a CIV 5 Brave nem world akkor 4,5 dollárért megkapja a többit. Szóval így vagy úgy, de jóval olcsóbb.. :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3) Lewzke válasza sagem (#2) üzenetére


Lewzke
őstag

hú kösz hogy szóltál, az egy dollárosból semmim sincs szóval ez kötelező nekem ... venni venni venni és majd a következő életemben játszani? :D

(#4) csabsz13 válasza sagem (#2) üzenetére


csabsz13
aktív tag

szerintem a kampányok, térképek, új civek nincsenek benne a nagy DLC-kben (G&K, BNW) és így most a humble bundle pack sem tartalmazza őket:
Civilization Pack: Babylon (Nebuchadnezzar II) (Civilizáció csomag: Babilon / 2. Nabukodonozor)
Cradle of Civilization – Americas map (A Civilizáció Bölcsője – Amerikák térkép)
Cradle of Civilization – Asia map (A Civilizáció Bölcsője – Ázsia térkép)
Cradle of Civilization – Mediterranean map (A Civilizáció Bölcsője – Mediterráneum térkép)
Cradle of Civilization – Mesopotamia map (A Civilizáció Bölcsője – Mezopotámia térkép)
Double Civilization and Scenario Pack: Spain and Inca (Civilizáció és szcenárió duplacsomag: Spanyolország és Inkák)
Explorer’s Map Pack (Felfedezők Térképcsomagja)
Civilization and Scenario Pack: Polynesia (Civilizáció és szcenárió csomag: Polinézia)
Civilization and Scenario Pack: Denmark – The Vikings (Civilizáció és szcenárió csomag: Dánia – A vikingek)
Civilization and Scenario Pack: Korea (Civilizáció és szcenárió csomag: Korea)
Wonders of the Ancient World Scenario Pack (Az Antik Világ Csodái szcenárió csomag)
Scrambled Continents Map Pack (Véletlenszerű Kontinensek térképcsomag)
Scrambled Nations Map Pack (Véletlenszerű Nemzetek térképcsomag)

szóval ezek külön még steam-en beszerzendőek a mostani humble mellé - szerintem. én legalább is külön látom őket a steam-ben a CIV5 DLC-k között.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#5) Ellia


Ellia
addikt

Utálom a Civ játékokat :P !!! Csak még egy kört, csak még egy kört csak még egy kört... :DDD :DDD :DD :DD

(#6) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Wonders of the Ancient World Scenario Pack
Scrambled Nations Map Pack
Scrambled Continents Map Pack
Brave New World

Már csak ez a 4 hianyzik. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7) Ps Vita válasza Ellia (#5) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ismerős :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Zotya84 válasza sagem (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Railroads neked meg van?

Tudod mi a megoldás arra, hogy 4G+ RAMmal ne fagyjon szét időnként? Több moddolt exe-t találtam, de mindnek van valami nyűgje...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#9) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Arról van információ, ha ezt megveszem és installálom az új kóddal, a korábban elért achivmentek megmaradnak?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#10) a2d2 válasza sagem (#2) üzenetére


a2d2
addikt

Én is pont ma kaptam az értesítést :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#11) satz18


satz18
őstag

Én sztem csak az 1 dodósra nevezek be, mert az 5-ből csak most jött a CE. Meg főleg úgy, hogy sose játszottam még civvel, szóval a 3-mal meg a 4-el is elleszek egy darabig asszem.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) reggatta


reggatta
újonc

Szevasztok,

ha valakinek van esetleg felesleges Brave New World termékkódja (serial number) megköszönném és cserébe adnám ezek közül akár valamelyiket vagy akár kettőt is:

Dead Space Origin Key
Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
Dead Space 3 Origin Key
Mirror's Edge Origin Key
Populous Origin Key

Dead Space Steam Key
Burnout Paradise: The Ultimate Box Steam Key
Mirror's Edge Steam Key
Crysis 2 Maximum Edition Steam Key
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Steam Key

Köszi!

(#13) csabsz13 válasza satz18 (#11) üzenetére


csabsz13
aktív tag

nekem úgy 5 év volt, amit el tudtam tölteni a Civ III. és IV. részekkel :K

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#14) Lolka Bolka válasza sagem (#2) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

És hol?:) Steamen csak az alapjáték 30 júró. :)

(#15) satz18 válasza Lolka Bolka (#14) üzenetére


satz18
őstag

[link]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#16) Lolka Bolka válasza satz18 (#15) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Kössz! ;) Még értelmeznem kell, hogy hogy is van ez....

[ Szerkesztve ]

(#17) Dare2Live válasza satz18 (#11) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha megtetszik 4-10évig el lehet lenni egy CIV4el... ami amúgy imo a leg CIVek között.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18) Sn00k


Sn00k
veterán

Ezekből valamelyiket tólják neten az emberek ?

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.