Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Pyton


Pyton
aktív tag

Nyugatiba eleve úgy kell menni, hogy jó előre pásztázod a tömeget, de aaposan, és ha gyanúsat észlelsz, már messziről, nagyon nagy ívben kikerülöd, szó szerint. Ezt a taktikát főleg a mappás kérdezős emberek ellen alkalmazom. Metróra várva meg át kell kapcsolni cirkálófokozatba az állomáson, úgy talán kevésbé kötnek beléd.

Egyszer a hetesen kötött belém egy natív #904700 banda, de érdekes taktikájuk volt, mert előtte pár nappal ugyanúgy a hetesen már kiszúrtak, és kérdezgettek ezt-azt, de érdekes módon az csak kellemetlen szitu volt, nem tartottam ott semmitől. Szóval amikor pár nap múlva megláttam őket a hetesen, és megláttak, tudtam, hogy baj lesz, vesztemre ültem, ráadásul az ablaknál. (amikor felszálltak, kéz gyorsan zsebre, tárcavédelem ON) Egyik leült mellém, ha minden igaz még elém is jutott belőlük, aztán jöttek a kérdések, hogy miért van a kezembe a zsebem, stb. Kérdezték meddig megyek, mondom a Blaháig, najó, akkor ott mi is leszállunk. Nem emléxem minden részletre, amíg mentünk, folyt a "molesztálásom". A Blahán valóban jöttek utánam, én a leghátsó ajtón szálltam le, majd gyors gyaloglásba kezdtem, nemigen néztem hátra, igyekeztem nem kimutatni a félelmemet (ezért se kezdtem el futni). A keleti felé indultam vissza, majd az első utcán kikanyarodott elém egy JÁRŐRKOCSI! Nem állt meg, ment a dolga után, de ott és akkor mondanom se kell, hogy mennyire jól jött. Gyorsan átmentem a Rákóczi túloldalára, és mentem vissza a villamosmegállóhoz. Szerintem már a zebrán se követtek, de amíg nem értem a villamosmegállóba, eléggé be voltam szarva. Nem tudom, hogy valóban akartak e tőlem valamit (de valószínű), nem tudom, hogy az előttem áthaladó járőrkocsi mentett-e meg (említettem, nemnagyon néztem hátra) de nagyon parás volt, szerencsére semmi nem lett. Illetve igen: szereztem némi tapasztalatot, azóta a kritukus helyeken szembejövő forgalom előreolvasást végzek :)

Lenne még mit mesélnem, pl. hogyan lesz a 25000 Ft-os késkészletből 2 perc alatt 5000 Ft-os, de most inkább nem nyújtanám a postot.

Járjatok nyitott szemmel, szereljetek fel nagy hatótávú radarokat, és ha pittyeg, szééééles kikerülőmanőver ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.