Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Nem rossz számok, de van mit még csinálni, hát hajrá :) Este kipróbálom én is :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2) Shyciii


Shyciii
veterán

Nem tom mit nézett a cikkíró, de én nem látom azt a jelentős mértékben felülmúlta értéket. Alig lett több, mint a Chrome. Ráadásul minden másban (kivétel az elavult sunspider) a Chrome jobb, hol tényleg jelentős mértékben, hol csak simán. Ez a motor jelenlegi állapotában nagyon kevés lesz.

(#3) alevan válasza Shyciii (#2) üzenetére


alevan
őstag

Úgy érted Alfa/Pre-Béta állapotban?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Szerintem az új böngészőmotort nem (új)Tridentnek hívják. A régi neve Trident, ez biztos, az újnál meg nem láttam nevet, csak annyit, hogy a spartan projekt fejlesztése.

x gon' give it to ya

(#5) dajkopali válasza fordfairlane (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

:R
köszi, ez valóban pontatlan volt így
ahogy olvastam az új is a Trident egy változata, de kapott új, feltehetően ideiglenes nevet: EdgeHTML
ez hajtja a Spartant, míg az IE-t a régi Trident

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) Shyciii válasza alevan (#3) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen így értem. Mellesleg verziótól független, hogy a cikkíró nem "látja" a számokat. Amúgy meg lehet emlékezni, hogy a vetélytársak új motorjának tesztelésekor ennél jóval közelebb voltak a versenytársakhoz, szal nem értem hogy mi ez a nagy pozitívum. Ez egyenlőre csakj önmagukhoz képest bizalomgerjesztő, de az meg alap, hogy magukhoz képest jobbak legyenek.

(#7) nap


nap
addikt

Alternatív böngészőknél bevett szokás, hogy másnak hazudják magukat.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Magyarul Chromenak kell hazudnia magát, mert ha IEt mondana, akkor aktiválódna a sok IE specifikus taknyolás és workaround, ami azért kellett, hogy működjenek szerencsétlen weblapok azon a kupacon, lol.
Ez mennyire lesz szerves része a windowsnak? Le lehet majd róla választani, lesz-e linux, mac, android stb port? Sync köztük? Anélkül számomra semmit nem ér, pedig a chrometól már menekülnék szívem szerint.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.