Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Wheeeee?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Penge_4


Penge_4
veterán

15%? Eddig annyi a tapasztalatom, hogy a Chrome GM támogatása még rosszabb, mint az Operáé. Operában legalább 10-ből 3 script normálisan fut, Chrome-ban 10-ből 1 ha fut. :D

(#3) rennes6 válasza Penge_4 (#2) üzenetére


rennes6
tag

A faszi fórumán meg a Cneten elég vegyesek a visszajelzések. Van, akinél 10-ből 2, de van, hogy 10-ből 9 fut. Majd kapnak a fejlesztők nyakukba kis melót.

(#4) ntomka


ntomka
nagyúr

Amióta van a Google kezdőlapnak az a csodálatos fade in animációja, azóta használok Chrome dev alatt GM scriptet ennek kiiktatására. És épp ma telepítettem egyet a Gmail meghívó mezőjének eltűntetésére. :)) Eddig 2/2 jól megy. :DDD

ツ Headphones on - World off

(#5) CYX


CYX
aktív tag

Hát sajnos az iWiW Tools nem megy vele... egyenlőre.

(#6) Himym


Himym
senior tag

Ennyire jó ez a Chrome? :F

(#7) Narxis válasza Himym (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, bár ez szubjektív.

Thanos was right.

(#8) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Így kiterjesztésekkel elég jó azért... Ráadásul ezekkel együtt sem lassult be egyáltalán.

(#9) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nem vágom mi a rák ez, IEs voltam és most chromeolok, utána kéne olvasnom ha már ilyen is van :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#10) Ren Hoek válasza HyP3b0y (#9) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Csavarkulcsnál menj rá a Kiterjesztésekre... én is tök véletlenül fedeztem fel tegnapelőtt.. Azóta vagy 10-et felraktam, és semmit se lassult be. Kedvenceim egyelőre a Gmail kijelző, a weblap screenshot, olyan ami egy tab-ban ie-ben elindítja az oldalt, zsírúj speed dialer ( négyzetes thumbos kezdőlap), kijelölve a filmeket kimutajta hogy hány pont IMDB-n :D, auto webpage reloader, gombnyomásra google translator...

Szerintem atomjók :))

A legjobb böngésző :)

[ Szerkesztve ]

(#11) julius666


julius666
addikt

Még egy szög a FF koporsójába ;]

(#12) Himym


Himym
senior tag

Én azért maradok az ff-nél amiután olvastam, hogy leküld egy cssomomindent a gépedről a googlenak az meg továbbítja MS-nek meg a többinek hát ez azért nem tetszik nekem! lehet az FF is csinál ilyet de még nem láttam leírva iylet sehol.

(#13) ntomka válasza Himym (#12) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hol olvastál ilyet?! :F :W

ツ Headphones on - World off

(#14) Ren Hoek válasza Himym (#12) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ez tényleg álmodhattad max :D

Elején volt, hogy infókat küldött a böngészési szokásokról.. aztán volt belőle balhé, és azonnal ki is vették (illetve checkbox-ot kell bejelölni hozzá) Amúgy a google mindent lát, bármilyen böngészőt használsz. De az MS, yahoo, netszolgáltató, rendőrség stb is lát mindent... Felesleges ezen aggódni.

(#15) fricz19


fricz19
őstag

ez nem tesz jót ff-nek.
lassan nálam is itt lesz a váltás
szépen fejlődik a chrome

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#16) Gorneck válasza Ren Hoek (#14) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nem használsz google cuccokat akkor nem hinném...

Gorneck#1239

(#17) Penge_4 válasza Gorneck (#16) üzenetére


Penge_4
veterán

Azt hogy csinálod? Nem látogatsz weboldalakat, ahol az analytics script fut? Vagy valamelyik doubleclick banner (és ki tudja még miket vásároltak fel), illetve YouTube videókat sem nézel?

(#18) Gorneck válasza Penge_4 (#17) üzenetére


Gorneck
titán

Jogos...én kimondottan szolgáltatásokra/termékekre gondoltam ezekre nem bocs...amúgy az a script ép blokkolva van ahogy a double click is...

Youtube-ot? Hááát nem nagyon...

Gorneck#1239

(#19) #16820480 válasza Penge_4 (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

a scripteket elég könnyű azért blokkolni, és igen, meg lehet lenni youtube nélkül is :)

(#20) Gorneck válasza #16820480 (#19) üzenetére


Gorneck
titán

Bekapcsoltam az inprivát szűrést és kb ennyi volt a google meg még pár kémkedő...de ha akarnám XML-be egy teljes adblock listát is tehetnék az ie8ba...van is, de nem használom...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.