Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pano


Pano
addikt

Na, milyen új védelmi komponens bevezetésének hírét kezdte el a Kaspersky elővezetni? :D

(#2) UnA


UnA
Korrektor

"felhasználók 12%-a profilján is közzéteszi munkahelyi adatait, míg a vezetők között ez az arány magasabb, 22%-a osztja meg ezeket az információkat"

Ez kb. annyit jelent, hogy aki főnök az gyakrabban írja ki ezt a profiljában, mint aki nem. Komoly veszélyt érzek... ;)

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

"minél magasabb pozícióban van valaki, annál nagyobb kedvvel oszt meg munkahelyi információkat."

Henceg, felvág vele. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Gondolom van amikor a cégvezető mindenhez hozzáfér, alkalmazottak meg korlátozva vannak?

(#5) Pano válasza aprokaroka87 (#4) üzenetére


Pano
addikt

Elég gyakori.
Dolgoztam olyan helyen, ahol konkrétan engedélyt kellett kérnem egy e-mail elküldésére (árajánlat), mert csak felső vezetői kóddal lehetett a nethez hozzáférni. Már amikor éppen volt vezető jelen. Azt már meg se kell említenem, hogy azok orrba szájba a neten lógtak.
2 hónap után emeltem a kalapom. A mai napig nem tudom hogyan tudnak ott eredményesen dolgozni, képtelenség megfelelő eredményekkel így bevételt termelni.
Ha visszagondolok se hiszem el, hogy prospektusokat kellett lapozgatnom, ha meg akartam nézni egy termék tulajdonságait, ami neten kikeresve 3 másodperc lett volna és perceket csesztem el ilyenekre.
Tiszta '90-es évek.

[ Szerkesztve ]

(#6) Lacok válasza Pano (#5) üzenetére


Lacok
őstag

Nem az volt a cég neve, hogy Mosó Masa Mosodája? ;]

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) Pano válasza Lacok (#6) üzenetére


Pano
addikt

De, de nem olvasom fel neked...

(#8) Necroman_Mk2 válasza UnA (#2) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ez a dolog még nem is annyira lenne gáz, hogy milyen pozíciót tölt be, bár ennek megítélését cége válogatja. Ellenben ha elhenceg a "kiszemeltje" előtt a fizetésével, a partneri szerződéseivel (pl. 2 millió eurós üzletet kötöttünk az Apple-lel), esetleg a még a cégen belül se hivatalosan kommunikált előléptetésével, az már tényleg problémásabb dolog.
Ja, és ebben a munkahelyi társkeresés-oldalazásban lehet valami, mert ahol most dolgozom, a hírportálok hirdetési felületein feltűnően sok ruszki feleségjelölt weboldalt látni. Hm, vajon kik nézegethetik ezeket munka közben? (Én biztos nem, de tényleg.)

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) snecy20


snecy20
veterán

Mindig az emberi tényező fogja jelenteni a legsebezhetőbb területet. Pláne ha azt az ösztönei vezérlik. Sokszor hihetetlen milyen bizalmas infókat kiadnak felelős pozicióban lévő emberek. :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#10) Corleone33 válasza UnA (#2) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Fönökök/vezetők esetében ez még annyiban reális is, hogy a cégvezetőséget mint ún "státusszimbólumként" fogják fel, amivel (gondolom én), jól lehet bevágódni hölgyeknél.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A legtöbb főnök messze nem vezető... Teljesen életképtelenek, alig értenek valamihez azt is szarul csinálják. Nálunk is csak okoskodni tudnak.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.