Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez fura...mert legutóbb meg arról volt szó, hogy a 2016-os évet még a Witcher 3-nak szentelik...és, hogy elképzelhető, hogy nem a Blood and Wine lesz az utolsó DLC....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2) Xaels válasza marilllyo (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom a DLC-khez nem kell annyi ember vagy azok nagy része már kész/félig kész.

Egyébként ez lesz az én játékom, valahogy a Fantasy kevésbé tud lekötni mint Sci-Fi, ez igaz könyvekre is meg filmekre is. Remélem elkápráztatnak minket és ez is olyan alapmű lesz mint a Witcher széria.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Televan74 válasza marilllyo (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ahhoz elég egy kiesebb csapat is már. :D

De ha tényleg kész a Blood & Wine DLC és nem foglalkoznak vele többet.Akkor szomorúbb számomra hogy hozzá kell szokni a hibákhoz amit a játékban van még.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) oriic válasza marilllyo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ürge konkrétan ezt mondta a Gamespotnak:

"We are focusing on Cyberpunk 2077. It is a very ambitious and big project, and we need all the people we can get to finish it. A lot of the people in the company are [working on it], and more and more are getting involved in it... most people from the company are involved with this,"

Live-Die-Respawn

(#5) marilllyo válasza Xaels (#2) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto...Eddig a Mass Effect volt az etalon... Valahogy a fantasy nekem sem feküdt....de W3-ban volt annyira érdekes a story, hogy lekötött...és én is az idei top játéknak tartom. Ha hozzák ugyanazt a szintet...csak sci-fi-ben...ugyanúgy magyar felirattal...PS4-re is. Hát akkor egyből kettőt is veszek. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6) Xaels válasza marilllyo (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a ME mindig elakadt valahol. Beleuntam/fáradtam. Anno a KOTOR-t oda-vissza többször végigjátszottam. Az új Shadowrun, Deus Ex, Gears Of War, Starcraft, W40k, az első Dead Space.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) [Prolixus] válasza oriic (#4) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ebből a szövegből ne az jön le, hogy szó szerint mindenki a Cyberpunk-on dolgozik! A faszi csak azt mondta, hogy mindnekire szükség van aki elérhető, és egyre több és több ember dolgozik a játékon. Így szerintem erősen félreérthetően fogalmaz a hír szövege.

Amúgy ez teljesen egybevág a reális elképzelésekkel. Bár azzal valóban nem, hogy 2016 még a Witcher éve lesz. Mondjuk ezt az utóbbi dolgot eleve nem értettem már akkor sem, amikor kinyögték, és kiderült, hogy hány nagy DLC jön a játékhoz.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8) oriic válasza [Prolixus] (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosítottam egy kicsit, de szerintem a lényeg ugyanaz maradt szerintem. Aki él és mozog és elérhető (értsd nem csinál már semmit W3-hoz) az megy Cyberpunkot fejleszteni. :)

Live-Die-Respawn

(#9) [Prolixus] válasza oriic (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem meg nagyon nem. Ha a cégnél mindneki a Cyberpunkot megy fejleszteni, akkor ezt azt jelenti, hogy a W3 foltozása/fejlesztése teljesen leáll. Kész van a második nagy DLC meg minden tartalom, amit esetlegesen még szánnak a játékhoz, aztán ennyi, vége, nyista, W3 ügyben lehúzták a rolót, pontot tettek a mondat végére.

Ez azért durva lenne, egyrészt nem lenne megfeleltethető annak sem amit korábban mondott ugyanez a faszi, másrészt a W3 rajongóknak nem tetszene.

És persze, nem ezt mondja, hanem azt amit a kommentben is írsz: "aki él és mozog és elérhető (értsd nem csinál már semmit W3-hoz) az megy Cyberpunkot fejleszteni."

Ez így rendben is van. A hírben mondjuk még mindig így írod, hogy "de mostantól a teljes csapat az új játékkal fog foglalkozni"., ami továbbra sem ugyanaz, mint amit a faszi mond vagy amit a kommentedben írsz. :)

Nekem mindegy amúgy, én már így olvastam az eredeti szöveget, de ha W3 rajognó lennék és nem érdeklene Cybperunk, lehet felbaszná az agyamat, ha azt olvasom, hogy a W3 totálisan lekerült az azstalról, a korábbi nyilatkozatokat meghazudtolva. Csak ezért kötözködöm.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) csabsz13


csabsz13
aktív tag

yeeaaahhhh!!! alig várom! :C :C :C

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#11) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez a csapat össze-vissza beszél mindenfélét. Ahogy azt már fórumtársak említették, a csapat CEO-ja májusban tett egy olyan kijelentést, miszerint 2016-os év (idei mellett) a Witcher éve lesz még, vagyis még arra fognak fókuszálni. Most már a Cyberpunk-é, nem tudják mit akarnak.

"A PC-re, Xbox One-ra, valamint PlayStation 4-re érkező játék megjelenési dátumát egyelőre nem árulták el a fejlesztők, de nem lennénk meglepve, ha 2017-re csúszna a premier."

Csúszna? Sose tervezték előbb megjelentetni a Cyberpunk-ot, mint 2017!

#12: Ja értem, annak én is örülnék. :)

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#12) oriic válasza huskydog17 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Csúszna? Sose tervezték előbb megjelentetni a Cyberpunk-ot, mint 2017!"

Burkolt reménykedés, hátha megjelenik jövő év végén. :D

Live-Die-Respawn

(#13) VTom


VTom
veterán

Én személy szerint egyáltalán nem bánnám, ha félévente/évente kapnék egy új DLC-t a Witcher 3-hoz, új tájakkal, új sztorikkal :K

A Cyberpunk-ra meg úgyis kell gépet fejleszteni, úgyhogy az ráér 2017-ben :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#14) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Ez is RPG lesz vagy valami action/shooter? :B

(#15) [Prolixus] válasza GeneraL_XTX (#14) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kettő együtt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) Assimilator


Assimilator
őstag

Nekem a temavalasztas nem nagyon tetszik. Imadom sci-fi vilagot konyvekben es filmekben egyarant. De valahogy a jatekok igen nagy tobbsege olyan "plasztik" hatast kelt, hangulattalanok. Nem tudom rendesen megfogalmazni. :)

(#17) [Prolixus] válasza Assimilator (#16) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Náh, a cyberpunk akkor a legjobb, ha vizualitás is társul hozzá. Regényben lehet izzadni oldalakat a helyszín leírásával és a hangulat megteremtésével, a Blade Runnerből viszont elég 5 másodperces rövid snitt és már tudod, hogy helyben vagyunk, minden rendben.

A plasztik jelleg meg szerintem nem érvényesül sci-fi esetén jobban, mint bármilyen más videójátéknál. Bár igen, nem is értem konkrétan mire gondolsz. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#18) TESCO-Zsömle válasza oriic (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem nem fog- Még ha el is készülnének, Augusztusra ígérik a DeusEx-et. Ekkora cégeknél már bevett szokás, hogy akár a kész projektet is eltolják, hogy ne ütközzön a konkurenciával. Így mire megjelenik a C2077, addigra mindenki befejezi a DX-et.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Akkor légyszííí igérjétek meg hogy idén nem lesz már Cyberpunk-os hír!

Rákattintok csillogó szemekkel és semmi infó, csak ugyan az, hogy várni kell!
Legközelebb csak a gameplay-t tegyétek fel. :DD

Live poor, die ritch.

(#20) leviske


leviske
veterán

Ugye az elmúlt hónap során nagyon sok embert kérdeztek meg a stúdióból és ezért érződik ilyen zűrzavarosnak? :DDD

Mindenesetre a W3-al szerintem leraktak egy olyan munkát az asztalra, ami mellett nem feltétlen kell félniük attól, hogy elfelejtik a stúdiót a C2077-ig. Kár sietniük. Bár az is igaz, hogy messze korai volt az a teaser, ha rá 5 évre is kérdéses a kiadás.

(#21) [Prolixus] válasza leviske (#20) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Az a teaser inkább amolyan igényfelmérő volt, mint autógyártóknál a koncepcióautók. Persze nem volt gondolom 2 forint összerakni egy full CGI trailer, de szerintem nem akarták úgy elkezdnei a fejlesztést, hogy nincs semmi visszajelzés/marketing már az elején.

Később nyilatkozta is valaki a cégtől, hogy a "coming when it's ready" felirat nem csak egy fricska volt a játékokat félkészen kitoló nagy kiadók felé (ezt jelent meg a teaser végén ugyebár), hanem konkrétan semmit nem tudnak mutatni a játékból, mert még csak tervezgetős fázisban vannak vele, vettek fel a játékhoz pár embert, de a dolgozók nagyon nagy többsége a W3-on dolgozik (mondták ezt akkor). Később meg oylan is volt, hogy a nyilatkozat alapján mindenki átment a W3-on dolgozni, hogy olyan legyen a megjelenéskor (amit így is toltak), amilyennek szeretnék.

Amúgy teljesen érthető. A CD Projekt Red nem egy Bethesda, a cím meg nem egy Fallout. A cyberpunk amúgyis egy sci-fi szubzsáner, szóval én is fostam volna a pénzügyesek helyében (W3 elsöprő kritikai és anyagi sikere előtt meg főleg). De jól csinálták, a frenetikus teaser óta köztudatban van a cím, 8 millióan látták a hivatalos youtbe csatornán (és akkor hol vannka azok a gamerek akik máshol látták), mi is itt toporzékolunk, hogy mikor tudunk már meg érdemben is valamit a játékról, nem? :)

Az utóbbi idők szomorú trendjei óta általánosságban előrendelés nálam teljesen kizárva, ez lesz az egyetlen játék, amit majd kiadás előtt meg fogok venni, plusz ha lesz gyűjtői értelmes áron, akkor azt is.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Örvendetes, hogy még nem felejtették el.

(#23) alevan


alevan
őstag

Már kezdtem félni, hogy elveszlik a sülyesztőben. :DD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.