Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Mi lesz ebből ? Aknavetővel kell lövöldözni egy alagútban gumicukrokra meg bonbonokra ?

(#2) tom5598


tom5598
senior tag

héhéhé Azt mondjátok eddig nem ezek készítették a Codokat? :o meg vagyok döbbenve :DDD

(#3) james001


james001
veterán

Call of Candy: Crush Warfare? ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) Just486


Just486
senior tag

Biztos nagyon látványos lesz, a fejlesztő is pont a látványos és akciódús 3d játékairól ismert, nem a minősíthetetlen iap filozófiájáról.

That unconquered country we call the future.

(#5) electrodoki válasza Just486 (#4) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Pontosan. Olyasmi lehet majd, hogy elindulsz egy késsel, de vehetsz pisztolyt 0,99 ojróé'... És akkor tovább is jutsz :DD :))

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#6) Crytek


Crytek
veterán

Jó lenne már vége egy másik csapat is nem csak a gameloft ami szép és "jó" lövöldét csinál mobilra.

A másik oldalról meg a Dead Trigger 2-öt igazán kiadhatnák pc-re is

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#7) laskr99


laskr99
addikt

Akkor ez is egy optimalizálatlan .... Lesz.

(#8) WestCoast92


WestCoast92
tag

Amikor a Cod-ra mindenki monja hogy na ennél nincs lejjebb, ők bebizonyítják, hogy de bizony van. Komolyan szerintem külön gárda foglalkozik a széria lejáratásával. Ezt már szerintem direkt csinálják

(#9) Dilikutya válasza Crytek (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Színvonalas lenne PC-n. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) Dilikutya válasza WestCoast92 (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs semmi baj a COD-al. A Ghosts-ig végigvittem mindegyikben az egyjátékos módot, szórakoztató volt, sőt újrajátszásra érdemes.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) Crytek válasza Dilikutya (#9) üzenetére


Crytek
veterán

Lazán 2-3 ezer indie szarnál biztosan...

Next PC Upgrade: 2022

(#12) WestCoast92


WestCoast92
tag

Hát én inkább a multira gondoltam. Nekem sose a single-ről szólt a cod. De ettől függetlenül azért valjuk be hogy a single se ér meg teljes árat, el lehet vele lenni de nem nagy eresztés. A multi meg már csak a vérpisikékre koncentrál.

(#13) szupermacs


szupermacs
veterán

Várj 2 napot, hogy kapj 1 életet a halál után, vagy fizess és instant feltámadsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.