Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Megérdemelten van ott. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Scholes9 válasza Zirowe (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem lett rossz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Most lehet hülyeséget kérdezek de az SP játék az offline vagy multiplayer játékra van kihegyezve? (esetleg coopra)

halahala

(#4) Garada


Garada
őstag

Nem rossz.

(#5) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Jó kis játék lett, tiszta olyan mintha egy SP rész lenne :C

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#6) alevan válasza xenom0rph (#3) üzenetére


alevan
őstag

Offline only.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) JanR


JanR
addikt

Nem is csodálom, abba se bírom hagyni :) Asszony is morog már miatta rendesen ;] Pedig alig játszom (havi 2-3 alkalom), de ezzel valahogy el vagyok, időnként meg jól felröhögök tőle :DDD

(#8) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

SP játék nálam (bár még csak márciust írunk) az év meglepetése. finoman szólva is szkeptikus voltam (kimondom, eleinte valami igen nagy ergyaságnak tűnt).. a végeredmény ehhez képest egy nagyszerű, könnyed point 'n click-es (ebből csak a point 'n click hiányzik) kalandjáték(ba oltott 10 órás South Park epizód), RPG-szerű harcrendszerrel (gyors és baromira szórakoztató), tökéletesen kézreálló interface-el, a grafika egy az egyben a sorozatot idézi, de a többi SP-s elem is 100%-ig a helyén van (tényleg mint ha egy SP epizódba csöppennél bele).. ez kérem a legjobb South Park-os szórakoztatóipari produktum hosszú évek óta (mondom ezt úgy, hogy már évek óta leszoktam a sorozatról). sőt, én azt mondom, hogy ez így jobban működik, mint sorozatként. amúgy meg csömöröm van a drága, nagy, túl bonyolult és túl rövid mainstream játékoktól, pont egy ilyen könnyed(ebb), de jól megcsinált játékra vágytam. még ilyet!

[ Szerkesztve ]

(#9) JanR válasza Johnny Cage (#8) üzenetére


JanR
addikt

10 óra a játékidő?

(#10) Johnny Cage válasza JanR (#9) üzenetére


Johnny Cage
addikt

10-14 kb. mellékküldetésektől is függ.

(#11) JanR válasza Johnny Cage (#10) üzenetére


JanR
addikt

Én már vagy 4 órát nyomtam vele, de még csak most értem vissza kupa-keep-be Tweek-l :D Jó alaposan körbejárok mindent, hirtelen azért ijedtem meg, hogy 10 óra :U Ezek szerint, ha 20 órát ki tudok belőle hozni, akkor az már jó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.