Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) no more


no more
addikt

Érkezik a 2015-ös, év telefonja díj nyertese! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) zombinyul


zombinyul
addikt

Egyszer meghallgatnam élőben is, mit tud ez a BoomSound. :K Jo cuccnak tunik olvasottak alapjan.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3) BenHans válasza no more (#1) üzenetére


BenHans
addikt

:K ;)

------

OFF:[érdekesség]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#4) Wildpath


Wildpath
tag

az a "zene" a videóban valami förtelem :DDD

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#5) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Osztán Márkó, nehogy halláskárosodást kapj, mert csutkára tepertőzöd majd a váljumot! 😀 Várom már milyen lesz külsőre, remélem az eddigi képek csak "rosszindulatú pletykák " voltak!!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#6) Matada2.3 válasza no more (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Majd ha kijött az összes rivális akkor erre visszatérhetünk. ;)

(#7) Klaus Duran: Miért lenne az?

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#7) Klaus Duran válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Fölösleges.

Lenne inkább újra 4,7'. Vagy pont akkora mint az M7.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) akoska07 válasza no more (#1) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,én is ezt gondolom. :K

És csak reménykedem nem úgy fog kinézni,mint az M8.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9) Márko88


Márko88
aktív tag

@ A 2. Vesztes VÁU

:D M8 is elég a hangban.

Durva telefon lesz az biztos. Androidban ismét a No.1. :K

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#10) sanyijedi


sanyijedi
őstag

bizakodom én is, remélem idén tényleg jó lesz.
káva, káva mindenek előtt.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#11) Márko88 válasza akoska07 (#8) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nem úgy fog kinézni. Más hangszórók lesznek, szinte egy csík elvileg, előlapi kamera középen..stb.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#12) Garada válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


Garada
őstag

Valóban korai még megítélni a felhozatali ismeretek hiányában a pontos meggondolást. :K

(#13) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

MC Optimus Prime-oknak biztos bejövős lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) Luck Dragon válasza no more (#1) üzenetére

Úgy legyen:) Én már nagyon várom a megjelenését. Csak ne hogy megbánjam. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) atike


atike
nagyúr

....kíváncsi lennék rá élőben.... :U

(#16) GeryFlash válasza BenHans (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

Remélem nem ez lesz a jövő, egy harmad akksi na ne, elmegy az ember valahova ahol nem tudja tölteni harmad annyi üzemidővel... Amúgy is ha jól tudom ezeknek az akksiknak az élettartama is jóval kevesebb.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) akoska07 válasza Márko88 (#11) üzenetére


akoska07
nagyúr

Láttam már pár "képet" az M9-ről.
És a hírek is mást mondtak,mint amit ebben a cikkben láthatunk.

Én továbbra is reménykedem egy új M szériában,túl lépve az M8-on.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#18) kdennis válasza BenHans (#3) üzenetére


kdennis
aktív tag

:C Gratulálok... tied lehet ez a szar egy perc alatt feltölthető Szarszung. Csak mellékesen egy évet birnak ki így is a mai akksik, utána érezhetően kezdenek romlani. Egy ilyen gyorsan tölthető bénaság meg jó ha kibír egy negyed évet. Egyébként meg úgy kamu ez a video ahogy van.

(#19) Jeanne d'Arc

Az M8-ban szuper jól szól, ezért veszek leginkább HTC-t a hangzása miatt+ az anyaghasználat.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#20) Nuada herceg válasza zombinyul (#2) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Tényleg nem semmi!
Számomra az M7 vitte a pálmát. Nagyon meglepődtem amikor először hallgattam!
Kicsit azt hittem, hogy hangosabban fog szólni először. :) Bár nem tudom, mit vártam, HiFit?
De viszont gyönyörűen szólt, élmény volt úgy zenét hallgatni. Basszusnál tátva maradt a szám! :Y
Szép tisztán szolt, nem torzított, magas mély minden rendben.
Aztán jött az M8. Hangosabban szól, az már tényleg durva, mindenkinek tátva marad a szája, nem csak az enyém! :D De viszont szerintem nem olyan szépen, mint az M7.
Persze itt is van basszus, főleg magas, nem torzít, nagyon vagány.
De mondom, számomra az M7 volt a favorit. Az a Beats Audio csak hozzátett valamit azért. :)
Nem tudom az M9 mit fog tudni!

Értem a csíziót.

(#21) DEJVID


DEJVID
őstag

Emiatt nem akarnék a One M7 után más márkájú telefont. Játszani, yt videókat nézni sokkal jobb, mint bármi, amit hallottam.

The Nuke: nem tett az hozzá semmit.

[ Szerkesztve ]

(#22) no more válasza kdennis (#18) üzenetére


no more
addikt

Majd jönnek olcsón a félévente eldobható telefonok a Samsungtól! A Galaxy T széria... (T, mint trash) ;]

(#21) DEJVID: Úgyis meg fognak itt téged cáfolni a -természetesen- nem HTC userek, de teljes mértékben igazad van. Sőt, az előlapi sztereó hangszórónak rég alapnak kéne lennie telefonoknál és tableteknél szerintem. Nagyon jó filmet nézni, youtube-ozni, meg játszani is. Teljesen más, mint egy olyan telefonnál, ahol pl. hátul van a hangszóró. A HTC gyűlölők szerint felesleges a "cigányhifi" (így hívják...), de egyszerűen akkora ötlet és olyan multimédiás élményt ad, mint semelyik más készülék, ennyi. Hiszen erre valók az okostelefonok. Multimédiás tartalomfogyasztásra. És bizony a sztereó hangszórókkal a HTC egy új szintre emelte ezt. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) Csapoati válasza no more (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fogyasztok tartalmakat boven es nem kerek elolapi hangszorokat (foleg nem ugy, hogy joval nagyobb lesz tole a keszulek), koszonom. Fogadd el, hogy ez nem mindenkinek (sot...) letszukseglet, ahogy en is elfogadom, hogy egyeseknek meg igen. Viszont ha csak flamet akarsz kelteni, akkor elnezest, hogy beleronditottam. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) GALARDO válasza Csapoati (#23) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem kifejezetten tetszett, az előlapi hangszóró, de nálam nem sok értelme volt.

Film: Otthon tv, útközben füles. + akkor már inkább iPad.

Zene: Otthon nem telefonról hallgatok zenét, útközben meg szintén füles.

Játék: Én csak ájpeden játszom, mert ilyen téren még a hatplusz is kicsi.

Ettől függetlenül tényleg jó cucc, idén nálam biztos elviszi a no.1 droid címet.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#25) Csapoati válasza GALARDO (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálam:
Film csak otthon, igaz nem utazom sokat, amikor meg igen, ott a tablet és a vonaton-buszon nem fogok kihangosítva filmezni.
Zene: Útközben csak fülessel, otthon csak hangfalon.
Játék: Szintén, útközben némán vagy fülessel, otthon meg tableten/pc-n.

Szóval nem én vagyok a célközönség, de azt tényleg el kell ismerni, hogy jól szól. Csak nem érint mindenkit, sőt szerintem csak a kisebbséget (nem úgy :D ).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) BenHans válasza kdennis (#18) üzenetére


BenHans
addikt

Kösz nem kell! Te is tudod hova tartozom... ;) Az elméleti rész miatt dobtam be, mint érdekesség.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#27) Danny365


Danny365
őstag

Itt egy (több is van) igencsak valósnak tűnő M9 videó. Sajnos akadt ennél szebb render is... főleg ez a színkombináció eléggé meh, de ahogy látom, legalább lesz normálisabb kivitelben is.

(#28) akoska07 válasza Danny365 (#27) üzenetére


akoska07
nagyúr

[link]

[link]

[link]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#29) Danny365 válasza akoska07 (#28) üzenetére


Danny365
őstag

Na, azt a topikot kerestem eredetileg, kösz, hogy belinkelted. Amúgy egyetértek, nekem is eléggé sántít ez az egész, egyre jobban biztos vagyok benne (illetve hát remélem), hogy nem ezt fogják bemutatni vasárnap.

(#30) akoska07 válasza Danny365 (#29) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szivesen.

Van pár topic a telóról.

Sok sok infóval,tudni vélt infókkal. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31) Georgexy_hun


Georgexy_hun
tag

Akkor itt van az új ? telefon!

[M9 reklám]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#32) atike válasza Georgexy_hun (#31) üzenetére


atike
nagyúr

Fotós oldalra eléggê rámentek... :) Helyes!

(#33) akoska07 válasza Georgexy_hun (#31) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nézted amiket linkeltem ?
És a hozzá tartozó szövegeket ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#34) batai15


batai15
félisten

Meg a végén kiderül hogy jól meg vezetett mindenkit a HTC és a leaked anyagok is erre valók

(#35) Georgexy_hun válasza akoska07 (#33) üzenetére


Georgexy_hun
tag

Szerintem túl gondolod. Nem ennyire rafkósak.

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#36) Dinsdale


Dinsdale
tag

Van ember aki telefonhangszórón hallgat zenét? :W

(#37) BenHans válasza Dinsdale (#36) üzenetére


BenHans
addikt

Képzeld van. De nem az utcára és békávéra kell gondolni, mert az egy másik réteg illetve khm....

Ellenben mondjuk yt videó nézéshez, sorozatok nézésekor és konyhában sütés főzés közben is jól jön. Sőt az FM rádiót is ki lehet hangosítani, mert a HTC-ben van ilyen is. ;)

Azért mert Te nem használod, vagy nem érted miért/mire jó, azért még nem biztos hogy sz@r, ellenben a bloatware "műszerekkel" ami képes olyan orvosi csodát mutatni hogy halva használja az ember vagy épp nyugalmi állapotban egy helyben állva futom a maratont szerinte. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#38) no more válasza Dinsdale (#36) üzenetére


no more
addikt

Mondjuk én, rádiót a munkahelyen? :)

Nem, nem fogok ezért rádiót venni, ha ott a 100 ezres telefon, ami még szebben is szól! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#39) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Az m7 ma kapta meg az..5.0.2 ha valakit érdekel

(#40) DEJVID válasza nagylaci6417 (#39) üzenetére


DEJVID
őstag

Úúú, köszi!

(#41) akoska07 válasza nagylaci6417 (#39) üzenetére


akoska07
nagyúr

Melyik szolgáltatónál ?
Vagy otthon egyszerre kidobják az összes telefonra ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#42) nagylaci6417 válasza akoska07 (#41) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Vodafone

(#43) Enci1983


Enci1983
senior tag

Azthiszem ez a hivatalos demó videó. http://www.youtube.com/watch?v=0GftDVT2uH4

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#44) atike válasza nagylaci6417 (#39) üzenetére


atike
nagyúr

5.0.2-őt...? :Y Tuti? :F

Nexus 7 és Nexus 10-en kívül nem is tudtam hogy valahova megcsinálták. Abban nem csak tabletes dolgokon javítottak az 5.0.1-hez képest? :F

(#45) BenHans válasza atike (#44) üzenetére


BenHans
addikt

Igen tuti, és azért nem adták ki előbb(pl 5.0 formájában) mert találtak benne javítani valót és ők olyan kedvesek hogy nem adnak ki bughalmaz vagy félkész szoftvert. :)

Ha valaki megkérdezi: Lehet másban 4GB RAM lesz meg QHD én akkor is a felhasználói élményt választom és a HTC-t. Eddig csak a kamerába lehetett belekötni azon belül is csak a megapixelbe most már abba sem lehet majd. ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#46) batai15 válasza BenHans (#45) üzenetére


batai15
félisten

+1 :R :R

(#47) atike válasza BenHans (#45) üzenetére


atike
nagyúr

De az 5.0.2 még a Nexus 6-5-4-en sincs kint.... :U

(#48) nagylaci6417 válasza atike (#44) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Jaja 5.0.2

(#49) Csapoati válasza atike (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Moto G 1st geneken is kint van már pedig (egyes országokban, német Media Marktban vásároltakra pl.).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#50) atike válasza Csapoati (#49) üzenetére


atike
nagyúr

Az nem valami leak volt...? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.