Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Van párezer órám a D2-ben. Kani szerveren széttoltuk anno. (Meg van természetesen eredetiben is, de jobban szerettem a Kani-s közösséget)
Nagyon bejönne egy felújított változat. Szeretem a 3-at is, de az eléggé egységsugarú játékosoknak van kitalálva a 2 (LOD)-höz képest.

https://utdetailing.hu/

(#2) btf


btf
aktív tag

Gondolom akkor a többi Tony Hawk's játék remasterének lőttek. :( (nekem még a 3+4 kellett volna, azokkal rengeteget játszottam anno)

Viszont a Diablo fanok örülhetnek.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Elegem van már a remake meg remastered dolgokból. Nem lehetne végre valami újat letenni az asztalra édes Blizzard töketlen bandája? :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) Daelion válasza Raysen623 (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Évek óta rágják a Blizz fülét a fanok egy D2 remaster miatt, most lehet meg fogják kapni. 'kérdés milyen minőségben'

Blizz meg csinálja D4-et, mi egyéb kéne még? :)

Engem annyira nem hoz lázba a D2 remaster mert bőven eleget játszottam anno de azért biztos sokan örülnének neki.

[ Szerkesztve ]

(#5) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Én részemről örülök, ugyanakkor remélem, hogy nem akarják feltatálni a melegvizet: az alapok adottak, mellé húzzák fel aktuális szintre a grafikát, illetve tegyenek bele néhány value-add feature-t, pl. common stash a karaktereknek, hozzá akciós ház / bazár, karakter stat/skill reset...illetve az 1.10-től élő 'rune words' powercreep visszavágása az egykori 'magatalálós' játémenet erősítésére.

Egyébként szintén rengeteg időt toltam bele (volt, hogy egy hét után inkább hazautaztam akkori páromtól a nyári pihenésből, csak hogy toljam Trap-Assa-t...), és akkor álltam le, miután évek után meglett az 'álomkarim': Summon Necro HoTo-val, Enigma-val, Charm-mal, etc.

A D3 számomra erős visszalépés volt a WoW-os cartoon miliővel és a szintén WoW-ra hajazó skill felhozatallal, így nem is nagyon erőltettem, t.i. rapid módon ment a kukába.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.