Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konflikt


Konflikt
addikt

hat igen, ez varhato volt.
amennyiben ezek igazak:

15. October 2009: presentation

Nikon D700x,
AF-S Nikkor 24 to 135 mm f/3.5-5.6G ED VR
AF-S Nikkor 70-200mm f/2.8G ED VR II
AF-S Nikkor 35 mm f/1.4G,
AF-S Nikkor 85 mm f/1.4G

Nikon D700x - differences from the D700:
effective pixels: 24.5 million … Image Sensor Cleaning, Image Dust Off reference data ….
[S] 6.048 x 4.032
Continuous high-speed mode: 5 fps without batterygripu, 6.5 fps with batterygripem
1 Release mode addition: Self-timer + MUP
2200-pixel RGB sensor
LCD monitor: 920 to-dot, 2.9-inch, Výklopný
Enhanced contrast detect AF
Enhanced phase detect AF: new 2,200-pixel RGB sensor cooperates with 3D Tracking, Auto-Area AF-C is dynamic area,
flashing auxiliary section plus focusing direction “display in the viewfinder with the” user-control “change of direction
Movie - mode: 1920 * 1080 at 24 fps Quicktime MOV, H.264 codec

AF-S Nikkor 24 to 135 mm f/3.5-5.6G ED VR:
lightweight and affordable zoom with high image quality, 77mm filtrov thread, 610 g, 7 rounded blades diaphragma,
3 aspherical and 2 ED members, enhance contrast-detect AF-S mode

AF-S Nikkor 70-200mm f/2.8G ED VR II
revised lens for maximum optical performance in the digital FX zrcadlovkách Nikon,
VR II for up to 4 stops, filtrov thread 82 mm, 1530 g, Nano - Crystal Coat, enhance contrast-detect AF-S mode

AF-S Nikkor 35 mm f/1.4G:
peak lens completely revised design, Nano - Crystal Coat, enhance contrast-detect AF-S mode

AF-S Nikkor 85 mm f/1.4G:
top portrait lens with SWM focus and Nano - Crystal Coat, enhance contrast-detect AF-S mode

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2) MLaca válasza Konflikt (#1) üzenetére


MLaca
őstag

de rég várok már a 35/1.4GN-re!

http://mlzphoto.hu/

(#3) Konflikt válasza MLaca (#2) üzenetére


Konflikt
addikt

:)
a 85 f/1,4 is allatka lesz!

apropo ha esetleg valaki nemtudna nikon napok vannak tegnaptol pentekig: A D300s megjelenesenek tiszteletere ki lehet probalni a vazat. (ill. a D3000-et is) Tegnap az ArtWorkPhoto - Nikon Szakmai Konzultációs Nap volt, sajnos csak kb 5-kor ertem oda, de igyis kb 1 orat ismerkedtem vele:). meg volt kinn mellesleg 70-200 f2,8 300 f/4, meg vagy meg 10 uveg.

Ma, (vagyis mar megy 10-tol este 6-ig) az ArtWork Photo-ban lehet kiprobalni a vazat.

Holnap pedig a Triponnal van lehetoseg. Erre elmegyunk, mert bnom a tegnapirol lemaradt :D

En kitennek egy hirt is rola:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4) Konflikt válasza Konflikt (#3) üzenetére


Konflikt
addikt

lekestem a mod-ot, szval nem az uj VR II-es 70-200 volt kinn, hanem a regi VR I-es. Annak is lesz majd egy ilyen bemutato nap. (a tegnapi Nikonosok aztmondak, h nem hivatalos meg ugyan, de valszeg szept vegen lesz egy nap csak a 70-200 VR II-nek)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5) MLaca válasza Konflikt (#3) üzenetére


MLaca
őstag

lesz hír róla mingyá.
nekem 85/1.8-am van, azt se nagyon használom, el is akarom adni, szóval kiesik az a gyútáv tartomány. ami érdekel az 70 mm-ig, illetve 600 mm-től :)

http://mlzphoto.hu/

(#6) Konflikt válasza MLaca (#5) üzenetére


Konflikt
addikt

600 tol engem is erdekelne egy nikkor. mondjuk a f4-es :D

a 85 1,8-at mennyiert kinalod? (pm-ben is johet)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#8) Duree


Duree
veterán

Hát sajnálom mert igen kellemes kis gép volt

duree54

(#9) Dare2Live válasza Duree (#8) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha ugyanennyiért raknak bele videot, meg faragnak még pár dolgon sokat nem vesztettünk....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.