Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lenox


lenox
veterán

Ha ez a beleposzint, akkor a fele aru hazak mik?

(#2) #19617792 válasza lenox (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

macskaalom

(#3) 1 among many válasza lenox (#1) üzenetére


1 among many
tag

Jogos. 5-6E-től indulnak az új házak az itthoni üzletekben. Mondjuk olyanok is, de 2x annyiért már teljesen jó darabok vannak. 60 euro itthon fával 24 körül lesz. Ez azért akkor sem a belépő szint, ha a negyed ennyiért kaphatóakat nem vesszük számításba, csak a fele ennyiért lévőket.
Ne a gyártó vágyaiból induljunk ki, h ez legyen a belépő, az ötvenezres meg a középkat...

(#4) #97716736 válasza #19617792 (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

Pontosan :DDD

(#5) Retekegér válasza lenox (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A súlya legalább passzol. :)

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

Egy nyersen euróból átszámolva is bő 18e Ft-s házat belépőszintnek nevezni nem enyhén mulatságos, ennyire azért nem kéne a hír címével manipulálni, vagy már a Bors színvonala a cél? :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) Zotya84 válasza 1 among many (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Azt nem mondták, hogy nem a vevőknek, hanem azt Antecnek belépőszint?

És ezzel a házzal már beléphettek az Antec világába. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#8) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ennyiért legalább ronda.

(#9) czanga


czanga
őstag

Szerintem ez egy mozdony majdhogynem.

(#10) Geller72


Geller72
veterán

A 140mm egy igen durva vicc. Most akkor ez egy htpc, vagy egy normális ház? :U :F

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem túl tetszetős...

(#12) sixpak válasza Geller72 (#10) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát igen, így elég gyenge...bár a gyári hűtők azért beleférnek. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13) kekegsm


kekegsm
őstag

Azt mondja meg valaki, hogy mi a francért 1xUSB3 és 1x USB2? Az alaplapi 20pines csatlakozó 2 USB3-t visz, miért nem lett volna jó nekik is? Olcsóbb 5 forintal (felfele kerekítve).

15e körül lehet venni Antec One házat, ami pedig brutál jó

[ Szerkesztve ]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#14) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ránéztem és egyből ez ugrott be.

(#15) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Azt hiszem, sajnos más fogalmaim vannak a belépőszintről! :(((

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#16) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Sajnos az én fizetésem ezek szerint belépő szint alatti! ;] :P

(#18) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Nekem nagyon kevés Antec ház tetszik,ez közéjük tartozik.Méretezése is jó,szép is...

06-3o/9759I39

(#19) Kronos3000 válasza #32839680 (#17) üzenetére


Kronos3000
senior tag

A házon a legegyszerűbb spórolni.2-3e ft-ért lehet kapni régi házakat,amik stabilabbak az újaknál.Ez a ház meg nekem és sokaknak drága,ám minden bizonnyal hozza az Antec minőséget.Nekem a ronddasága tetszik,de hogy ennyiért nem fért bele 4XUSB3.0 ?

Wasabi...

(#21) oraihunter válasza Silentfrog (#16) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Ezzel sajnos nekem is egyet kell értenem. De sebaj egy év múlva megveszem használtan, akkor már tényleg "belépő szint" áron. :))

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#22) guftabi96 válasza oraihunter (#21) üzenetére


guftabi96
addikt

max cpu hűtő magasság 140mm????!!
Ez valami rossz vicc?

#KeepFightingMichael

(#23) Zotya84 válasza guftabi96 (#22) üzenetére


Zotya84
őstag

Miért, a vizesd blokkok 5-6 centibe simán beleférnek... ;]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#24) kekegsm


kekegsm
őstag

Amit azért érdemes hozzátenni:

-gumis HDD tálcák
-ventillátorszabályzó kapcsoló a tetején
-hot-swap HDD dokkoló a tetején (ez érdekes módon nem mindegyiken üzemel, láttam már mindkettőre példát, sajnos a kereskedőknél nincs feltüntetve, hogy a basic vagy a dokkolós e a ház

És igen, ez az Antec belépőszintje lenne a gamer házak között, de az igazség az, hogy a jelenlegi 16-17 ezer forintért már nagyon komoly házakat is lehet venni (Fractal Design Core 1500/2500, Antec One, RAIJINTEK Agos, CORSAIR Carbide Series SPEC-01, ZALMAN ZM-Z9 Plus, INWIN GT1 és GX7, Sharkoon Mask, Enermax Ostrog) ebben az árkategóriában, és ezek között nemigen rúg labdába. Az Antex GX300 amolyan 10-12ezer forintos áron lehetne elfogadható.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.