Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nekem a kistesója van meg, Xerox Phaser 3117 de tökéletesen meg vagyok vele elégedve, olcsó utántölteni gyors és szépen is nyomtat.
Egyedül a kétoldali nyomtatás hiányzik belőle de nem okoz ez sem nagy fejtörést.
Egészen biztos vagyok benne, hogy ez a nagytesó is hasonlóan megbízható és jó nyomtató lesz.

(#2) nevo


nevo
aktív tag

kíváncsi leszek, hogy az ára is belépő szintű lesz vagy sem

(#3) Abu85 válasza nevo (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Megkaptuk azt is nettó 17200 forint. Jó kis cucc ennyiért. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) syler


syler
aktív tag

Huu ez most komoly? Most vettem baratnomnek a hp-ba tintat 9800 FT-ert. Ebben az arban csak a keszulek van vagy benne van az 1500 oldalas toner is? Gondolom ez szinesen is nyomtat, ha mar poszter keszitesre is alkalmas?:) Fuu nem terek magamhoz en 2005-ben vettem laser nyomtatot sima fekete feher 70k volt akkor:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#5) Sdi válasza syler (#4) üzenetére


Sdi
addikt

" A Xerox új monokróm lézernyomtatót vezetett be a piacra ". A monokróm nem színeset jelent :N

Az túl szép lenne ennyi pénzért :D

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#6) syler válasza Sdi (#5) üzenetére


syler
aktív tag

Igen kozben megtalaltam en is:) Ejj tulsagosan megorultem:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#7) Tomcat válasza syler (#6) üzenetére


Tomcat
őstag

A legolcsóbb színes lézernyomtató ha jól emlékszem a Samsung-tól kapható olyan 35K körüli áron, de kimondottan csak hobbicélokra jó.

Tomcat

(#8) Zenty


Zenty
őstag

és ebbe mennyibe kerül egy átlag patron?

Guild Wars - Zenty a survivor

(#9) mikka07


mikka07
tag

A phaser 3117 megegyezik a smsung ml-2010-el a kazettája is ugyanaz és bárhol teltöltik 5k-ért, úgyhogy különösen ajánlott megvásárolni!

(#10) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Lesz versenytársa az biztos.
A Samsung ML-1640 15k a Xerox alja meg 18k körül kezdődik.

(#11) mate0217 válasza Abu85 (#3) üzenetére


mate0217
aktív tag

17200 ez az ára??? :)

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#12) marsu


marsu
addikt

Ennyiért?

Ajándék!

Lézernyomtatót mindenkinek ...

:K

Press any key to continue ...

(#13) Tomcat válasza Geönczy (#10) üzenetére


Tomcat
őstag

Xerox 3117-et vettem a tavasszal a barátnőmnek a Metro-ban 15K-ért otthonra. Valóban tele is töltötték 5k-ért miután kiürült a toner, és kb. 4 csomag A4-es lap fogyott el az indulókészlettel. De most már lehet a Samsungot venném mert az is ugyanannyit tud és ráadásul fekete. :)

Tomcat

(#14) szakipeet válasza 8nemesis8 (#1) üzenetére


szakipeet
csendes tag

Nekem is a 3117-es van, marha jó kis gép, ahhoz képest, hogy a PhotoHall akciójában vettem 14.990-ért. És használtam is rendesen.
A Samsung tonerjén van valami pöcök, hogy ne menjenek bele a másik gépbe, azt olvastam.
Ennek az újnak meg már a doboza sem olyan együgyű :DD
Bár most az OKI-nál néztem a csereakciót, lehet, hogy a 3117-es bemegy egy OKI cserébe, ha tényleg beszámítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.