Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Miért van a HD+ sarkán egy lyuk? Csak nem nyakba akasztáshoz? :W

(#3) blackydan válasza Balu12 (#1) üzenetére


blackydan
senior tag

Elég ismert, csak nálatok nem ismeri senki :N Itt nálunk, plusz az amerikai piacon sokat látni belőle, jók a cuccaik :K

(#5) moli.hu


moli.hu
őstag

most, hogy levittek a Nook HD arat 45000ft-ra (afaval, vammal, UK-bol), komolyan elgondolkodtam rajta, ujra megneztem, mit tud. Mar regebben is szemeztem vele, de nem volt ra Android Market, igy komolyan szoba se johetett. Szoval ujra megneztem, nincs benne gps. Navigacionak is gondoltam hasznalni az evi 1 kulfoldi nyaralasomon, sebaj, tuleljuk. Neztem tovabb, hat latom, hogy sajat csatlakozoja van a microusb es a 3.5 jack helyett. Ezt most miert kellett? Fog a franc venni egy rakat atalakitot, egyet otthonra, egyet munkahelyre, cipelni se fogom magammal. Igy nem kell.

(#6) mepet válasza Balu12 (#4) üzenetére


mepet
addikt

Katt a nevére és megtudod.

Én is most hallok először a Barnes & Noble-ről, de ha csak tabletekkel foglalkoznak, akkor remélem utoljára is. :B

(#8) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Mint lelkes és igen elégedett Nook Simple Touch felhasználó, örülök neki hogy legalább az e-olvasók maradnak, nekem jobban bejöttek mint a kindle.

Nem mellesleg a Simple Touch sz@rért-hugyért megvehető, ha jó helyen jár az ember - én egy londoni városnézéssel kötöttem össze, nem volt 16k, itthon meg 35-37...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9) blackydan válasza Balu12 (#7) üzenetére


blackydan
senior tag

Katt a nevemre, amúgy Anglia. Bár nemtom h miért kérdezted kétszer :)

(#10) Geri Bátyó válasza mepet (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A Barnes & Noble egy könykiadó, aki az Amazonhoz hasonlóan először e-könyv olvasókat gyártatott/forgalmazott a saját kiadású e-könyvek mellé és csak később léptek be a tabletpiacra, ahogy az Amazon is.
Magyarországon értelemszerűen nem ismert, de angol nyelvterületen igen (magyar nyelvű könyvet nem adnak ki).

Hogy ON is legyen:
Jó döntés, hogy a tabletet nem erőltetik, viszont minél több gyártóval le kellene szerződni a tartalomra, különben batyhattyák.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) ldave válasza MittuDomain_ (#8) üzenetére


ldave
félisten

Szintén, nagyon kedvelem a Nook-omat, nem cserélnem le Kindle-re semmi pénzért.

A Slime draws near! Command?

(#12) pereces válasza blackydan (#3) üzenetére


pereces
tag

"Elég ismert, csak nálatok nem ismeri senki"

akinek ebook olvasója van az valószínűleg hallott már róla, én is gondolkoztam rajta hogy kindle helyett inkább nookot veszek végül a pw maradt

(#13) Geri Bátyó válasza pereces (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én meg inkább független gyártótól vettem könyvolvasót, ami (szinte) minden formátumot támogat és nem csak a sajátot. Nálam a Kindle és a Nook is kiesett.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Prime110


Prime110
aktív tag

Most lesznek csak jó akciók akkor hozzá, megszabadulnak a készletektől, itthon is be fog ez csúszni egy lélektani árhatár alá és árban egy Simple Touch jobban meg fogja már érni, mint ugyanazért az árért a nem érintőképernyős Kindle.

(#15) blackydan válasza pereces (#12) üzenetére


blackydan
senior tag

Nekem egy nook glowlight van, nagyon nem bantam meg azert az arert amiert vettem ajandek volt :)

(#17) Graphics válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a lyuk már egy ideje ott van, viszont nem volt még aki nyakba akarta akasztani :D, te vagy az első ;]

Amúgy designelem a poshadt tabletfront megreformálására

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) 2rok


2rok
csendes tag

Nekem tavaly december óta van nook hd+-om.. nagyon meg vagyok vele elégedve. Rootolás után (kb 2 perc) teljes értékű fullhd kijelzős androidos tabletet lehet belőle varázsolni. 45 ért ajándék.. én még 70 körül vettem de még az is jó árnak számított akkor. 1080p-t simán viszi. Egyedüli gond amit fel tudok vele kapcsolatban hozni, hogy nem adnak hozzá magyar szabványú töltőt.. csak angolt, és amcsit. USB-n tölteni gépről rémálom, és nem minden fali aljzatos usb-s töltőről tölt. Illetve ha teljesen lemerül akkor 30 percig hozzányúlni se tudsz mert be se kapcsol alacsony töltöttségen. Ezeken kívül tökéletes.

(#20) Prime110 válasza Prime110 (#14) üzenetére


Prime110
aktív tag

És igazam is lett! :)
ED-ben a NOOK ST mától 29.900.-
Ennyiért viszont nem rossz vétel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.