Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

remélem nem csak ők fekszenek rá - pár mobilbanki app azért hagy némi kívánnivalót maga után...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) anulu


anulu
félisten

CIB-nél vagyok tizensok éve. nagyon örülnék, ha tényleg lehetne digitálisan aláírni. idegrohamot kapok, bármit el akarok intézni, hogy 6-8-20 helyen kell aláírnom. minek?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) dementor


dementor
senior tag

Esetleg a betéti kamatokra is rágyúrhatnának! :W

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#4) Nus


Nus
tag

CIB Bankosként nagyon megörültem az új appnak, touch id belépés, utalás jóváhagyása touch id használatával nagyon gyors és kényelmes. Remélem mihamarabb megújul az internetbankjuk is.

The sky was pink...

(#5) Spet válasza dementor (#3) üzenetére


Spet
addikt

Küldj kérvényt a Jegybank-nak, hogy növeljék az alapkamatot. :U

Mindíg mindent ehhez viszonyítanak, a bankok sem hülyék, hogy veszteséget termeljenek maguknak.

BTW örömmel fogadnám, ha minden okostelefon rendszerre ugyanolyan erővel próbálna minden bank fejleszteni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6) bozont válasza Nus (#4) üzenetére


bozont
veterán

Touch id csak a legnépszerűbb telefonoknál egyelőre, biztonsági okokra hivatkozva. :F

(#7) joghurt


joghurt
addikt

De azért az érintésmentes (PayPass, PayWave, NFC) fizetésnek immáron évek óta a közelébe sem mennek.

A tej élet, erő, egészség.

(#8) UnA válasza bozont (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem akarok senkit elszomorítani, de készülni kell rá, hogy rootolt mobilokon nem fog működni a banki alkalmazás - szintén biztonsági okokból.

(#9) bozont válasza UnA (#8) üzenetére


bozont
veterán

Ez mondjuk érthető is valamilyen szinten. Részemről ez nem probléma, a Meizu Pro 5 tud már minden funkciót amire szükségem van. De a touch id sokat egyszerűsítene. Viszont nem értem mitől biztonságosabb mondjuk egy Samsung S6 ujjlenyomat olvasója?

(#10) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

CIB-nél a kőkorszaki, sokszor hátsó ajtókkal teli JAVA-s internetbankjuk a legviccesebb...

(#11) anulu válasza Nus (#4) üzenetére


anulu
félisten

köszi a tippet! tényleg egész jó! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) petipetya


petipetya
nagyúr

Az app remek, erre vártam amióta náluk bankolok. :C Ahogy megjelent, telepítettem is. A leginkább a gyors egyenleg lekérdezés tetszik benne. A desktop felület megíjítása is örvendetes, a legjobban pedig az elektronikus ügyintézések bővítését várom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#13) tomazin válasza Tesztelo.hu (#10) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem is az jutott eszembe, h az unicredit webes felulete flash alapu, igy ertelmesebb bongeszo mar meg se engedi nyitni. Eloszor az alapokat kellene kicsit renberakni, mint ilyesmivel foglalkozni.

(#14) ITcr0wd válasza UnA (#8) üzenetére


ITcr0wd
csendes tag

Nekem rootolt és működik az új CIB mobil app.

The challenge of hope is to overcome corruption.

(#15) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

;] majd visszasirjak meg sokan a papirt !! ...

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#16) UnA válasza ITcr0wd (#14) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem azt mondom, hogy nem működik, csak van egy olyan trend, hogy egyre több banki alkalmazás szigorítja a felhasználási feltételeket.

(#17) kakuk.tamas válasza bozont (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az a telefon prerootolt rendszerű, nem? :/

MKB-nak pl nincs appja, se a BudapestBanknak. Az Erste-é se normális...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Grodd válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


Grodd
tag

Hát, miután mindkettöt államosították, valszleg már nem is lesz...

(#19) bozont válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


bozont
veterán

Gyárilag van root lehetőség, de alapból nincs engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

(#20) atike


atike
nagyúr

Gyúrhatnak is, van mire... :)

Mondjuk az OTP appját használom, egyedül a csekkes rész macerás, a többi rendben van.

(#21) Spet válasza atike (#20) üzenetére


Spet
addikt

Értékpapír kezelés is benne volt/belekerült már? Telefonon telepítve van az app, de még nem nagyon néztem bele.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#22) atike válasza Spet (#21) üzenetére


atike
nagyúr

Ezeket tudja:

Funkciók (lakossági és vállalkozói bankszámlák és lakossági hitelkártya számlákra):

- Számla részletes adatok
- Számlatörténet
- Tranzakciók lekérdezése
- Tranzakciók aláírása (vállalkozói bankszámlák)
- Lekötött betétek lekérdezése, feltörése
- Új lekötés
- Belföldi forint átutalás
- Kártyafedezeti utalás (lakossági bankszámlák)
- Csekk beolvasás
- Jövőbeni utalások lekérdezése
- Távszámla
- Díjnet
- Mobil feltöltés
- Bankkártya adatok lekérdezése, limitmódosítás, aktiválás, letiltás (lakossági számlák)
- Beállítások: hozzáférés letiltás, jelszómódosítás, multitasking engedélyezése
- Postaláda

(#23) Spet válasza atike (#22) üzenetére


Spet
addikt

WP 8.1-es vagyok, de úgy látom a kereskedés menüpont akkor még nem került bele a miénkbe sem.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#24) atike válasza Spet (#23) üzenetére


atike
nagyúr

Jaaaa.... :) Ott nem tudom mi megy és mi nem. Azaz eddig nem tudtam... :DDD

(#25) vilmose33 válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


vilmose33
őstag

Mkb banknak van appja, Én is használom, egész jó.

A jövő most van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.