Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) ricsi99 válasza tatararpad (#43) üzenetére


ricsi99
addikt

Szóval mert vannak elenyésző százalékban a régi rendszer hívei. Rendben ..akkor épitsenek ki csőpostát mert nekem csak a régi lepecsételhetős kell. Amúgy is a lovaskocsi jobb volt ,szal arra kérnék jegyet.....
Szerintem lehet védeni a régi bevált rendszert de ez az automatásdi a eltömitett jegykiadó/pénz visszaadó rendszer miatt igazi hungarikum...Ez kb a tantuszos telefon lecserélése óta megy, .... jah és kipróbélhatod hajnalban is élesben a rendszert amikor valamiért nem megy az automata de neked meg fel kellene szállnod a buszra/vonatra/rollerra mert mennél munkába de nem tudsz mert a rendszer "üzemen kívül van"

philoxenia ... Miért.... nem... Most mi a jobb... elmész az automatához ,kiveszed a jegyed/bérleted stb aztán utazol? Vinnedd kell ,vagy készpénzt vagy bankártyád... ami a magyar automaták biztonságtechnikai szempotjából azért én elég meredeknek tartok.. Ezzel az erövel az okostelefonod/bankártyád a buszsoförnél lévő terminálod is használhatod... szal a helyszini kiépités amit pénzpocsékolásnak /technikailag elavultnak tartok...
Repjegy ....meg legyen detto 1-1 ...de ha elöre lefoglalod olcsóbb... de ha mégis személyesen akarod megvenni akkor csapd hozzá az oda vissza költséged meg az idödet.

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.