Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Én is vártam egy Brothers in Arms bemutatót, de mégsem történt meg. Ha jól emlékszem akkor a fejlesztők írták is, hogy a 2018-as E3-on bemutatják majd a nagyközönségnek ami nem történt meg. De lehet, hogy csak rosszul emlékszem rá.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) Ragnar_


Ragnar_
addikt

:DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Reménykedem benne,hogy a FF7,Bloodborne,Avengers trióból kapunk valamit a PS Experience alatt
A Ubit nem értem,hogy hagyhattak ki ekkora ziccert a SplinterCellel. Megvolt a hype hullám, egy fél perces teaserrel meglovagolhatták volna.
A RDR2-rōl ha jól tudom még mindig nem láttunk gameplayt pedig lassan megjelenik (vagy nem?).
A Cyberpunk 45perces demóját könyörgök valaki szerezze már meg. 😀

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Witchfire hiányzott a legjobban a SS4 mellett.

Ezen felül bár előzetes bejelentés nem volt, de én nagyon reménykedtem abban, hogy talán a Flying Wild Hog is mutat valami újat, hiszen a SW2 óta, 2 éve semmit nem hallani felőlük. Sajnos még mindig marad a csend részükről.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) oriic válasza huskydog17 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg a Witchfire. Totál elfelejtettem hogy az is készül. :R

Live-Die-Respawn

(#6) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Shin Megami Tensei V - pár képet csak tudtak volna egy év után mutatni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) Wellin9


Wellin9
tag

Rocksteadys srácok új játékáról volt egyáltalán szó ?

(#8) hombre[EU] válasza Wellin9 (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elnézést kértek,amiért nem vettek részt az E3-on (wtf?) és ezek a tények : “We’re very hard at work on our next project but we won’t be releasing the details for a while,”

Life, Uh, Finds A Way

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Mint minden évben, hiányzott a Fable X és Black & White Y, ahol most x=4 és y=3.
Előbbi 20-25 órás kiváló történettel, sok RPG elemmel, utóbbi pedig Total War-szerű kidolgozással, RPG elemekkel. Ja és egy vadi új Counter Strike.

Ha csak olyat lehet írni, ami létezik (legalábbis tudomásunk van róla), akkor sztornó.

(#10) oriic válasza janeszgol (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olyat írjatok, amiről tudunk hogy jön, vagy már korábban láttunk róla anyagot, csak innen hiányzott. :R Ezzel előzhetünk meg olyan jóságokat mint "Half-Life 3-4-5" és társai. :D

Live-Die-Respawn

(#11) myckey válasza oriic (#10) üzenetére


myckey
veterán

Én nem bántam volna, ha a Darksiders 3 is tiszteletét teszi.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) #52588800


#52588800
törölt tag

Pár játékon nem csodálkozom a listáról.

FF7 Remake sehogy sem halad, Borderlands 3 -ról már előre megmondták, hogy nem lesz ott. AoE sorozatot sem csodálom az eslő rész hűvös fogadtatása után.

(#13) oriic válasza myckey (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 Annak is örültem volna.

Live-Die-Respawn

(#14) myckey válasza oriic (#13) üzenetére


myckey
veterán

Nemsokára megjelenés...már csak kibírjuk addig.
koppkopp....

;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) Scholes9


Scholes9
nagyúr

RDR2-t továbbra sem értem. 4 hónap múlva megjelenés. Elvileg...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) Wellin9 válasza Scholes9 (#15) üzenetére


Wellin9
tag

Vagy nagyon magabiztosak,hogy mindenki ígyis-úgyis megveszi. Vagy nem állnak vele túl jó még mindig,de akkor meg illene lassan elhalasztani. Nekem van egy olyan sejtésem,hogy ez a rész nem fogja megváltani a világot,talán a Rockstar minőséget se hozza,így nem is mutogatják.

(#17) hombre[EU] válasza Scholes9 (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem bánnám,ha átraknák februárra. Szeptemberben jön egy Spiderman aztán októberben megint játékot venni,novemberben Plusot újítani,kicsit sok... 😀

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#18) wjbhbdux válasza myckey (#11) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nordic nem volt az E3-on, majd a Gamescomon ott lesznek a Darksiders, Biomutant, új Aquanox.

[ Szerkesztve ]

/s

(#19) myckey válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


myckey
veterán

Reméltem is ! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) k-adi


k-adi
nagyúr

Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell
Splinter Cell

(#21) Scholes9 válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem pont jó lenne az október. Februárban jön 2 vagy 3 játék is, ami érdekel :D Bár nem lennék meglepve, ha csúszna a megjelenés jövőre. De ne így legyen :) Én azért remélem, hogy hozza a Rockstar a tőlük megszokott minőséget.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22) KaitouP válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


KaitouP
veterán

ON:

Final Fantasy VII Remake, és a Brothers in Arms folytatás (egy rendes WW2, nem az a bullshit lószar amit évekkel ezelőtt belengettek), ezeket évről évre hiányolom, de legjobban nyilván az FF VII -t. Oké, utóbbiból tavaly mutattak egy trailert, de azóta is ennyi, az meg hatalmas csalódás, hogy idén nem kaptunk belőle semmit. Egyre rosszabbul áll a szememben a Square Enix.

Ha már Square Enix, nagyon jó lenne egy új Parasite Eve játék, vagy egy remake az első részből, nagyon imádom a címet. Illetve szintén pár éve valami képet posztoltak a twitter oldalukon egy vértengerben álló női alakról, valami szobor előtt - abból lehetne valami játék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23) RIC5I


RIC5I
tag

tropyco 6 :F :F

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#24) gyimger


gyimger
őstag

Csak én hiányoltam a pletykált Supermant?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#25) NandorHUN


NandorHUN
addikt

RDR2 lehet megint csúszik.

Borderlands 3-ról meg eddig se volt semmi hír, csak hogy készül, szerintem 2020-ban jön majd jó esetben.

FF VII remake meg KH3 megjelenésénél hamarabb nagyon nem fog életjelet mutatni magából, arra a játékra is 2020-ba lehet leghamarabb számítani vagy utána.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26) turikoczka


turikoczka
aktív tag

-Mortal Kombat XI
-Crackdown multiplayer rombolhatósága :D

[ Szerkesztve ]

(#27) konyi79 válasza NandorHUN (#25) üzenetére


konyi79
addikt

Egyáltalán nem lepődnék meg, ha a Borderlands3 a PS5 nyitócíme lenne majd, azért nem adnak semmi infót róla.

(#28) NandorHUN válasza konyi79 (#27) üzenetére


NandorHUN
addikt

PS5 ? Az a konzol még sehol nincs, én olyan 2021-re saccolom, ami még 3 év. Ennél azért remélem hamarabb jön a Borderlands.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) konyi79 válasza NandorHUN (#28) üzenetére


konyi79
addikt

Nem hiszem, csak 21-re jönne a új generáció, bár ebből vitát nyitni még nem érdemes.
Viszont ha azt nézem, a Sony nagyon ráérzett ebben a generációban az exkluzívok értékére. A következő generáció tuti valami nagyon ütős nyitócímmel fog jönni, szóval ha lesz Borderlands, meg lesz PS5, sinán el tudom képzelni, összerakják.
Nem tudnának annyit gyártani első évben, ne vegyék meg mind, az tuti.

(#30) WD40 válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


WD40
aktív tag

ZSE-NI-Á-LIS!!!

:C

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#31) Chp válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


Chp
őstag

Na ez adta neki az ívet. :DDD

(#32) JanR válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


JanR
addikt

Igazabol ebben minden benne van, amit el akartam mondani, vagyis le akartam irni. Talalo, nagyon!

(#33) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

RDR2 mégis ott volt. [link]

/s

(#34) NandorHUN válasza wjbhbdux (#33) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk annyira gameplay nem is izgat, szerintem kb. mindenki tudja mire számíthat, vadnyugatos külső top grafika, fejlesztett IA. Garantált siker és minőség boritékolható.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35) GodGamer5


GodGamer5
addikt

MediEvil ps4-re. Pedig nagyon vártam. :(

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.