Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

A Sony beismerte hogy sok mindent nem mutattak meg direkt,mert majd később fogják ebben az évben. Szerintem majd a Playstation Experience-n lesz több minden,vagy esetleg a Gamescom-on.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Splinter cell jó lett volna, és még mindig várok e Dead Space 4. részére. Ezek az EA/Disney féle Star Wars marhaságok nem nagyon érdekelnek.

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ilyet írsz, hogy "Egy Splinter Cell folytatás". Akkor Half Life 3? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) oriic válasza james001 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez ok, de most a te véleményedre is kíváncsiak vagyunk, hogy neked mi hiányzott. :)

LnB: ;] Az mi?

Live-Die-Respawn

(#5) myckey válasza oriic (#4) üzenetére


myckey
veterán

Sam Fishert el tudtam volna viselni. :O

Esetleg Perzsia hercege........

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) james001 válasza oriic (#4) üzenetére


james001
veterán

Devil May Cry 5,Dead Space 4,valami Soul Reaver szerűség,Half Life 3 (LOL),stb... Ilyen vágyam annyi van hogy be se férne egy E3-ra :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) .LnB válasza james001 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vigyázz "hamesz" ,mert beugratós kérdés az orii-tól! Felsorolta az összes játékot amikről tudjuk, hogy készülnek. Aztán felteszi a kérdés, hogy mi ezen kívül mit vártunk volna még. Így csak olyan játékot tudsz írni amiről semmi hír, de szeretnéd, hogy elkészüljön valaha.

Na de a GétéaHatot vártam volna rögtön PC-re! Majd egy év kihagyás után megjelenhet a porfogókra is. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki nagyon kötekedős kedvében van. :P

szerk:

Remélem a 6. rész vagy 5 évig konzol exkluzív marad. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak a szokásos. Itt gondolkodtam, hogy mit nem soroltál fel. :) Mert ugye olyanba nem futok bele, hogy leírom: "A Blizzard féle új MMORPG-t vártam ami remélhetőleg WoW 2 lesz" Mert ebbe hol a bökkenő?! Na hol?! Ott, hogy a Blizzard nem jár E3-ra. :D Figyelek ám! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) acura


acura
tag

Borderlands 3 :O
Gamesconon sem számítok rá, de azért reménykedem, hogy legalább egy dátumot kapunk végre.

(#11) kolopele


kolopele
nagyúr

Mafia 4 jöhetne már :) A 3. részt most játszottam ki harmadjára, a hibái ellenére is megunhatatlan. Nagy kár hogy csak kevés ilyen játék van.

(#12) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Az Activision említette, hogy lesz valami meglepi a Crash Bandicoot játék kapcsán. Ez az amit nagyon hiányoltam. :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

halo 3 anniversary-rol nem azt mondta a 343, hogy nem is lesz?

saber interactive nagyon elfoglalt az uj quake-el ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14) oriic válasza atidzsiforc (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha 3 éven belül nem lesz az vagy egy új Halo, eladom a gépem és veszek egy Switch-et. :O

Live-Die-Respawn

(#15) .LnB válasza oriic (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most ha igazán gonosz lennék akkor tudnám minősíteni, hogy mit is jelentene egy Xbox - Switch váltás (mire- mit). De még szerencse, hogy nem vagyok az! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) vitaro


vitaro
senior tag

Borderlands 3. Szeptemberben lesz öt éves a második rész, nagyon itt lenne már az ideje a folytatásnak. Csak ne csesszék el, a Gearbox játékai sajnos eléggé hullámzó minőségűek.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#17) oriic válasza vitaro (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy éve jelentették be hogy jön a folytatás, én örülnék ha idén már látnánk mozgás közben.

Azóta meg csak ugye a GDC-s techdemó volt látható semmi más. :( [link]

LnB: :P

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) kolopele válasza .LnB (#15) üzenetére


kolopele
nagyúr

A Switch kihagyhatatlan volt számomra a Zelda miatt, ahogy a PS4 a God of War meg az Uncharted végett volt kötelező. Minden másra ott a PC :) (egyelőre). Azért a Sonyt ismerve jönnek itt még ki komoly címek a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#19) elithun


elithun
őstag

Egy olyan bejelentés, hogy: "najó, tudjátok mit, jön a PS4-es megjelenéssel együtt PC-re is az N. Sane Trilogy." :DDD

Meg Half-Life 3. ;]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#20) .LnB válasza kolopele (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érthető, hogy annak aki "tele van mint a déli busz" megéri 130-at kiadni csak azért, hogy vigignyomhassa a Zelda-t. Súgok, nem mindenki ilyen. Igaz azt se hittem volna, hogy van ember a földön aki képes a Mafia 3-at 3x végigjátszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) CsonkaImo válasza J.Hetfield (#2) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha a Viscerals valami Star Wars címen dolgozik, akkor a kanyarban sincs új Dead Space. Sajnos.

(#22) szupermacs


szupermacs
veterán

Blood 3, Bulletstorm 2, Baldur's Gate 3.

Kifelejtettem a Republic Commando 2-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Wellin9


Wellin9
tag

Rocksteady egyáltalán dolgozik most valamin ? Arkham sorozat után bármit is hegesztenek örömmel fogadom.

(#24) Zolik


Zolik
senior tag

Warcraft 4
új WoW kieg,
Starcraft 3
Half Life 3
Command and Conquer új rész
stb

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#25) jorgoszka


jorgoszka
tag

Duke Nukem Forever 2

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#26) kolopele válasza .LnB (#20) üzenetére


kolopele
nagyúr

Pedig van, és lehet megint neki állok amilyen a jelenlegi felhozatal :K
Főleg a Donovannal együtt végrehajtott DLC tetszett nagyon, többet ért mint sok teljes játék.
Persze a Zelda sem lesz hanyagolva közben.

[ Szerkesztve ]

(#27) .LnB válasza kolopele (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felőlem nyomd. Csak azért a metacritic use rating 3.4 sokat elmond. Én egy kerek 0-t adnék rá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) kolopele válasza .LnB (#27) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az a jó hogy engem sosem érdekelt sem a játékosok sem a kritikusok véleménye. 100 emberből mondjuk 10 szereti a kemény rock zenét, 90 meg a rap - et, az nem azt jelenti hogy a rap a jó. A Mafia egyetlen hibája hogy még egy bivalyerős gépen is képes olykor beszaggatni, meg van néhány bug, ill. vicces elem, de ezeken át lehet siklani. Van aki este munka után nem akar egy játékon agyalni csak menni előre :)

[ Szerkesztve ]

(#29) .LnB válasza kolopele (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor máshogy. A Mafia 3 színvonala olyan mint a magyar focié. És azt is szeretik sokan (érthetetlen módon). :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Hokunda


Hokunda
aktív tag

KKND Xtreme 2 (vagy a számozás mindegy, lényeg, hogy az eredetit kövesse)

Esetleg Caesar V (ami pedig a III újrafeldolgozása)

Ennyi elég is lenne -120 eurohoz.

(#31) core i7


core i7
addikt

Half Life 3 mat Team fortress 3 mat Portal 3 Left Four Dead 3-mat nem tudom miért nem csinálnak pedig igen csak lenne belőle bevételük Tényleg nem tudnak 3 ig elszámolni

[ Szerkesztve ]

(#32) szupermacs válasza jorgoszka (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

No Man's Sky 2.

(#33) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Új Elder Scrolls-ról valamit csöpögtethettek volna.

(#34) Zoltn


Zoltn
senior tag

Nagy a csond a StarCitizen felol is. :F

"Music is your only friend. Until the end!"

(#35) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Egy új S.T.A.L.K.E.R. mondjuk ott a Metro helyette.
Borderlands-nak én is örültem volna,meg Portal 3 talán a másik játék mellett ami hármassal végződik de én le se merem írni már.
Dead Island 2 is jó lett volna, de összességében nekem az Anthem meg a Metro már elég volt.Azok nagyon bejöttek

(#36) zsolt0017


zsolt0017
tag

Bár nem volt várható, de én a Cyberpunk 2077 felől szeretnék már nagyon hallani valamit, bejelentés óta nagyon várom.

(#37) myckey


myckey
veterán

Igazából egy új KOTOR is elférne.

Aztán jövőre meg valami az új Elder Scroll játékról. :B :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Minden évben várok egy SW KOTOR 3-ra... Még várok egy kicsit. :DDD
Nagyon egyre gondoltunk!

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#39) szupermacs válasza myckey (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

Diznitől? Kösz, nem.

(#40) #81556480 válasza oriic (#8) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én meg remélem sose jon pc-re :D

(#41) myckey válasza szupermacs (#39) üzenetére


myckey
veterán

Neked onnan.

Nekünk nem. :P :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42) Ragnar_ válasza core i7 (#31) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#43) J.Hetfield válasza Ragnar_ (#42) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A pénzt már ügyesebben számolja :(

(#44) Ragnar_ válasza J.Hetfield (#43) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem arról van szó a valve azért vitathatatlanul a PC gaming egyik pillére, de a L4D2 is lassan 8 éves lesz, Portal 2 kb. 6 éve jött ki, azóta csak a Dota2 van. Meg a TF2/CSGO... Egy L4D(3)4 jöhetne lassan Source2-vel, vagy legalább a L4D2-t átportolhatnák Source2-re. De én azt tippelném, hogy valvetól már nem nagyon látunk AAA játékokat. (ne legyen igazam)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#45) J.Hetfield válasza Ragnar_ (#44) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Szerintem se, ők már csak a steamre koncentrálnak, minek játékokat készíteni? Csomó idő, energia, pénz nem kell ez a sok vesződség Gaben királynak öregkorára. ;]

(#46) Šolaire


Šolaire
veterán

Amire én várnék:Halo 3 pc-re, Republic Commando 2,Kotor 3, Half Life 3,Portal 3,Black 2.

“Praise The Sun” \[T]/

(#47) xeon forever válasza szupermacs (#32) üzenetére


xeon forever
addikt

AZ egyet vegig vitted??? XD 😂 Mar vagy fel eve nyomom de seholsem tartok. 😂

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#48) szupermacs válasza xeon forever (#47) üzenetére


szupermacs
veterán

Az csak trollkodás volt.

(#46) Solaire: Akkor lehetne Gears 2-3 és Judgement PC-re, cross platform multi támogatással.

[ Szerkesztve ]

(#49) Šolaire válasza szupermacs (#48) üzenetére


Šolaire
veterán

Gears :) régen de szerettem.

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.