Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Huhh, egyre jobb lesz. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Nimrod válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszönöm, örülök ha tetszik. Durván az 1/3-ánál tartunk most. :)

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Te, hogy az a...

Csak beleolvastam, és már látom, hogy el kell olvasnom az egészet. Most nem megy, de ami késik egy napot, az nem múlik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) vallas


vallas
senior tag

Most olvashatom el az első két részt is.... :))

gratula!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, elolvastam az egészet. Egyszerre kicsit sok volt, de nem tudtam abba hagyni.
Röviden: jó volt. Kicsit hosszabban: nagyon jó volt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Nimrod válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszönöm. :B

(#7) footy


footy
addikt

Nagyon jó :C
még, még, még :R

[ Szerkesztve ]

(#8) edipqe


edipqe
senior tag

egész jó! pedig finnyás szoktam lenni, de ez jó!!!!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#9) Nimrod


Nimrod
addikt

Sajnos időzítve már nem lehet kitenni az írásokat, ezért számolom a napokat. :O

Köszönöm mindenkinek akinek eddig tetszett, azért szeretnék olyat is olvasni, hogy nem tetszett. :DDD

Érdekelne viszont hogy ki mit gondol a folytatásról, hogy halad tovább a cselekmény, esetleg mi lesz a végkifejlett. Úgysem lövöm le előre, de érdekes lenne olvasni. :)

(#10) CPT.Pirk válasza Nimrod (#9) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A sztori érdekes, esetleg egy kis bevezető lehetett volna, ahol a neveket a személyekhez kapcsolod, mert kicsit nehéz követni, hogy ki kicsoda. Egyébként tetszik.

Meg úgy most mennyi ember maradt? Az a hajónyi, ami a bázis lett, meg pár őrhajó, azt kész?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11) Nimrod válasza CPT.Pirk (#10) üzenetére


Nimrod
addikt

"...Meg úgy most mennyi ember maradt? Az a hajónyi, ami a bázis lett, meg pár őrhajó, azt kész?..."

Erre majd inkább akkor válaszolok, ha az egész kikerül és még mindig kérdés marad. ;)

A történet vezetésén látszik, hogy előtte Dune (Düne) köteteket olvastam, ezért is lett így megírva (House Harkonnen-re gondolok itt). Nem szeretem a szájbarágós könyveket. :B

(#12) Nimrod


Nimrod
addikt

Szombat délben már kint lesz a folytatás. ;)

(#13) Nimrod válasza Nimrod (#12) üzenetére


Nimrod
addikt

Előbbre hoztam, a folytatás már kint van. Jó olvasást. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.