Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HavocS


HavocS
senior tag

Nekem ugyan eggyel nagyobb kategória (X6 80-D) van, de messzemenőkig elégedett vagyok vele, nagyon jó kis egér. Igaz, ennek kb. a duplája volt.

[ Szerkesztve ]

(#2) Chosen


Chosen
addikt

Nekem MX-518 ;]

Bár olcsó egérként lehet, jó ,de ennél olcsóbban csak ph-n kapsz jó egeret :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Hunter2 válasza Chosen (#2) üzenetére


Hunter2
addikt

nekem is MX518 :DDD
Olcsó kategóriában még a Logitech B58 vagy mostmár Value egere is jó választás lehet.

(#4) Polllen válasza Hunter2 (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem A4tech X-750F van, szerintem gémekben jobb, mint mx518 és olcsóbb is.

Persze a "jó" szubjektív kategória. Egy lanon próbálgattam mindkettőt, maradtam a jól bevált A4tech-nél :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) bandi00


bandi00
csendes tag

Nekem is X6-80D van, de csak kettőezer-párszáz forintért sikerült hozzájutnom újan kb. egy éve. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Jó rágcsáló.

(#7) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Ugyanilyen egerem van, kb 1 éves, eddig tökéletes, bár én pár száz Ft-tal drágábban vettem.
Szerintem egyetlen gond van az egérrel, hogy a kosz elég rendesen összegyűlik a felületén, és viszonylag nehéz eltávolaítani.

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#8) #21810944


#21810944
törölt tag

Szerintem ennél jobb egér nem is kell, jól néz ki és használható is bármire.
Grat. hozzá!

(#9) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

G5...mindentvisz, csak mivel már nem új(elsők között vettem) elkopott szegénykémen a teflon.
Amúgy ha valaki nem használja ki, annak felesleges a drága egér, egy ilyen pont elég.:)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#10) pmheros válasza Sir Riccio (#9) üzenetére


pmheros
senior tag

a G5 -ről annyit, hogy én két hónapig voltam "boldog" tulajdonosa, és laminált bútorlapon frankón tévesztett, ellentétben az előtte használt A4Tech X6-60D -mel, ami pontosan vette ezt a kis "akadályt". Két hónap után, végleg beadta a kulcsot a bal egérgomb( a környezetemben nem csak nekem egyedül), visszavittem a boltba, és a nem kicsi árán egy rakás frankó és azóta is működő dolgot vettem. Többek közt egy A4Tech X-710F -et. :C

nem vagyok tökéletes

(#11) PH-User


PH-User
addikt

Szerintem sem kell ennél jobb egér, játékra is tökéletes nekem. A legidősebb egerem egy másfél éves Dana volt egyébként. Béke poraira. :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12) Chosen válasza pmheros (#10) üzenetére


Chosen
addikt

A g5 érzékeléséről annyit, hogy egy q6600 hoz kell egy 10k-s hűtő, hogy tuning meglegyen, a G5 lézeréhez ,ahhoz pedig ajánlott legalább egy steelpad Qck minimumnak, vagy 4-5k-s pad kell hozzá, hogy normálisan menjen :U

(#13) #65675776 válasza Chosen (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az érzékelőről azért sokat elmond, hogy csak bizonyos felületen hajlandó rendesen menni... Nem a minőséget sugallja. Nálam még a WOP-35 is ment szinte bármilyen felületen rendesen, az X-710FS meg méginkább. Amikor vettem, mind a kettő kb 4k volt árban. Egérpadot meg egyik alatt sem használok.

Q6600-ra meg minek 10k-s hűtő? Jóval olcsóbban is értelmes hőmérsékleten tartható.

(#14) Chosen válasza #65675776 (#13) üzenetére


Chosen
addikt

Jaaaj, csak egy példa volt, amikor azt mondod, "már 100 éve nem láttalak" azt is szószerint veszed? :)

(#15) PH-User


PH-User
addikt

Szó mi szó, ez minden felületen hibátlanul működik. :C

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#16) bzoley


bzoley
veterán

Szintén X6-80D-t tologatok pár hete, egyelőre nem panaszkodom. Eredetileg X7-et terveztem, de a lustaság, és az idétlenül elhelyezett narancs gomb erről lebeszélt. 2k-ért nem rossz kütyü.

(#17) pmheros válasza Chosen (#12) üzenetére


pmheros
senior tag

ez a hűtő + proci tuning nagyon sántít az egér + pad hasonlatában. :F

nem vagyok tökéletes

(#18) pmheros válasza bzoley (#16) üzenetére


pmheros
senior tag

"az idétlenül elhelyezett narancs gomb" tényleg érdekes dolog. Soha egyszer nem vitt rá semmilyen gondolat hogy megnyomjam. Az idétlenül álló mutató ujjamnak nehézséget is jelent befelé zárnia bármilyen gyorsabb menetű játékban.

Nekem két X6-60D egerem is van, és volt egy érdekes dolog a kicsomagolásukkor: tempera festék szaga volt mindkettőnek. Egy hétig ott lebegett az illat az asztal felett, aztán szépen lassan elmúlt.

nem vagyok tökéletes

(#19) taichi_panda


taichi_panda
csendes tag

Az A4tech igen jo valasztas.
Nem reg vettem egy XL-750F et es igen popec. Csak meg nem szoktam meg hogy a kabel kicsit kemeny. A tirple fir gomb meg kb semmre nem jo szerintem, egyik egeren sem. A legtob fegyver nem lo tole 3-at ami meg igen azzal meg lassab mint harom sima loves.

Annyit meg hozzafuznek azoknak akik most vesznek laseres egeret hogy keszuljenek fel ra hogy 1-1,5 cm re a felulettol is siman megy, ez igazabol csak fps jatekkban kellemetlen.

The yesterday is a history, the tommorow is a mistery, but today is a gift.

(#20) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nekem is A4Tech van. X6-70D. Meg vagyok vele elégedve, sok cs wart túl élt már :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#21) PH-User


PH-User
addikt

:)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#22) MBazsee


MBazsee
tag

Nekem 3-4 éve van egy Netscroll Eye egerem. nagyon szépen teszi a dolgát, és nem veszem észre, hogy meg akarna halódni.

Az írásban szereplőt kicsit randának találom, bár lehet, hogy csak így monitoron az. :)

Szerintetek milyen egeret vegyek? Nem akarok sokat rákölteni és formára is jó legyen. Én ezt néztem ki magamnak: Canyon CNR-MSOPT3

[ Szerkesztve ]

(#24) Hevius


Hevius
tag

Nekem pont ugyan ilyen pockom van nagyon frankó! :K

(#25) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Nagyon kedvelem ezt az egeret, elképesztően felületigénytelen és pontos is. De jó lenne vezeték nélkül... :U

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.