Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a bemutató, nagyon tetszik! :R

Az ára sem vészes, a felvétel pedig nagyon korrekt, lehet be kellene ruháznom egy ilyenre...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Entryy


Entryy
aktív tag

Jó, hogy újra írtál! Sajnos a Dome G90C s írásod gyorsan eltűnt a logout süllyesztőjében.
Szeretnék én is menetrögzítőt, de a felhasználói szokások miatt csak normális éjszakai minőségű jöhet szóba.
Eddig a G90C hozza a legértékelhetőbb éjszakai felvételeket. :R

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#3) Magnat


Magnat
veterán

Utóbbi előnye, hogy gyakorlatilag soha sem megy benne tönkre (Li-ion akkumulátorok elég komoly hibaforrások ezekben a készülékekben), jobban tolerálja a szélsőséges hőmérsékleteket. - mi nem megy benne tönkre?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4) fi:zi'k válasza Magnat (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha olvasod akkor egyértelmű, de még így kiragadva sem vészes.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) Magnat válasza fi:zi'k (#4) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem meg nincs alanya a mondatnak, persze gondolom az akkuról van szó, de így eléggé magyartalan.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6) TaaT válasza Magnat (#3) üzenetére


TaaT
veterán

Kell hozzá az előző mondat. :)

"Ebből a kamerából kettő féle létezik, egy sima (A118), Lítium-ion akkumulátoros verzió, és egy capacitorral, (A118C, a tesztben ez szerepel) azaz kondenzátorral rendelkező verzió. Utóbbi előnye..."

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#7) TaaT válasza Cifu (#1) üzenetére


TaaT
veterán

:R

Entryy: Éjszakai felvétel az autós kamerák achilles sarka. Ezen a videón az alsó olyan mint ami a tesztben szerepel, a felső meg egy 200$-os kamera. [link]

Ja és megjött a CPL szűrő Kínából, készítek majd azzal is felvételeket. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#8) Piwi


Piwi
addikt

jó kis írás..mindig nézegetem a kamerákat,de még nem szántam el magam a vásárlásra,pedig hasznos dolog lenne :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9) Akmak


Akmak
tag

Köszi a tesztet. Valahogy mindig elsuhantam az autós kamerák mellett, de valóban hasznos dolgok.
1920x1080 30 fps, nappal: Need for Speed - Most Wanted Soundtrack? ;]

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

(#10) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Békéscsaba :) Jó ez a kamera.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11) Ed_007


Ed_007
aktív tag

A rendszámok ki vannak takarva vagy ennyire elmosódottan láthatóak a felvételeken?

(#12) TaaT válasza Akmak (#9) üzenetére


TaaT
veterán

Igen NFS soundtrack :K

Victoryus: :R

Piwi: Bizony, hasznosak tudnak lenni. :K

Ed_007: Érdemes megnézni a sample fájlokat :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#13) Piwi válasza TaaT (#12) üzenetére


Piwi
addikt

Egyik ismerősöm a hátsó szélvédőre rakta, persze a kamera előre néz, így ha piszkálják az autót neki azt veszi a mozgásérzékelő. Bár ennek sok értelmét nem látom, mert ha elviszik az autót akkor a kamerát sem fogják otthagyni neki ;] Te jelenleg ezt a most tesztelt kamerát használod a mindennapokban vagy csupán a teszt miatt volt nálad?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#14) TaaT válasza Piwi (#13) üzenetére


TaaT
veterán

"Te jelenleg ezt a most tesztelt kamerát használod a mindennapokban vagy csupán a teszt miatt volt nálad?"

Van itthon 3 kamera, felváltva használom őket. :)

Give them hell Ukraine!

(#15) Piwi válasza TaaT (#14) üzenetére


Piwi
addikt

Mind a 3 be is szerelve? :)) az a 3 van amikről csináltál képet a tesztben?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#16) TaaT válasza Piwi (#15) üzenetére


TaaT
veterán

Igen az a 3, persze nem egyszerre. :)

Give them hell Ukraine!

(#17) Vegha válasza Magnat (#5) üzenetére


Vegha
senior tag

rejtett alany. Az előző mondatban van.

(#18) Kékes525


Kékes525
félisten

Jó kamera, megéri az árát. Akár vehetnék is egyet...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#19) Outlander


Outlander
őstag

Ez loopban vesz fel, vagy jelzi h tele kártya és törölni kell az adott fájlt?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20) Thauxeeb válasza Outlander (#19) üzenetére


Thauxeeb
tag

"Természetesen ez a kamera is képes a loop recordingra azaz a végtelenített felvételre, be lehet állítani 1, 3, és 5 perces szegmenseket, ha betelik a kártya, a legrégebbi fájlt felülírja. A fájlok között kevesebb mint 1 másodpercnyi átfedés van, tehát az első fájl végéből egy kevés szerepelni fog a következő fájl elején."

(#21) b0rZ


b0rZ
aktív tag

Jó kis cikk lett, grat. Vajon itthon mikor adnak kedvezményt a biztosítás árából kamera használat esetén? Állítólag a vadkeleten ez bevált. :)
Érdekesség képp egy nem túl régi G1WH felvétel. ;)

(#22) TaaT válasza b0rZ (#21) üzenetére


TaaT
veterán

Köszi. :R

Szerintem még nem veszik figyelembe a biztosítók az autós kamerák használatát, ez még nagyon új dolog.

Itt meg mi történt, a terepjárós csinálni akart egy ráfutásos balesetet? :W

Give them hell Ukraine!

(#23) geekthink


geekthink
csendes tag

Az éjszakai felvétel youtube-os verzióján egyetlen rendszám sem olvasható. Jól sejtem, hogy az eredeti felvételen sem? (Nem volt időm letölteni.)

“We are what we repeatedly do. Excellence, therefore, is not an act, but a habit.” – Will Durant

(#24) TaaT válasza geekthink (#23) üzenetére


TaaT
veterán

Ahogy korábban írtam, ezeknek a kameráknak az éjszakai felvétel a gyengéjük, és ez nem csak a 100$ alatti termékekre vonatkozik. A tesztelt kamera majd 3x-os árba kerülő verziója éjszaka. [link]

Give them hell Ukraine!

(#25) b0rZ válasza TaaT (#22) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Nem tudom, de bocsánatot kért, mikor mellé értem. Az a tippem, hogy átült az automatába, és ballal satuzott egyet. :)

(#26) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Köszi az írást! :C Tetszetős kamera! :C

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#27) TaaT válasza b0rZ (#25) üzenetére


TaaT
veterán

Nagy szerencséd volt. :K

rozsasandor9: :R

Give them hell Ukraine!

(#28) b0rZ válasza TaaT (#27) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Így is mondhatjuk, de lehet hogy ötből egy csak satuzik és belecsúszik. :)

(#29) ABE


ABE
őstag

Nekem is ilyen kamerám van, és meg vagyok vele elégedve. A 8. kerület mocsarában is bátran kint hagyom a szélvédőn, annyira nem feltűnő. Én belefutottam abba a lencsehibába, amikor bemelegedés (5-10 perc) után homályosodik a felvétel, ezen sajnos csak a csere segített, de azóta minden okés.

[ Szerkesztve ]

(#30) Maximusz válasza Magnat (#3) üzenetére


Maximusz
aktív tag

Sziasztok!

ha nekem (igaz, másmilyen típusú kamerám van), de ki szeretném próbálni kondenzátorral a mostani akksi helyett, akkor milyet érdemes beletenni? ( típus, feszültség, kapacitás trióval szeretnék ötleteket kérni )

köszi

(#31) Elemental


Elemental
addikt

Köszi a tesztet!

Ez a kamera a kiszemeltem, a teszted alapján teljesen jó, engem a tükröződés sem zavar.

Ahogy nézegettem a vidiket, a 720@30 szerintem elég. Szerinted? Csak azért kérdem, mert 8g-s kártyát akarok venni bele, amire 720-ban kb 2 órányi anyag fér.

A másik kérdésem, hogy miért jó, ha több kis részletben rögzít? Te hogyan használod?

(#32) TaaT válasza ABE (#29) üzenetére


TaaT
veterán

Más kameránál is hallottam erről a bemelegedés utáni homályosodásról (persze nem a fixen homályos kép hibára gondolok most), de lehet ezt időközben orvosolták. :)

Maximusz: Erre sajnos nem tudom a választ, kérdezd meg itt is. [link]

noklika: Én mindenféleképpen a 1080p-re mennék rá, és 8Gb-os kártya helyett 32Gb-ost vennék ebay-ről (postával együtt) 3000-3500ft-ért. :)

Nem tudom, de mivel mindegyik loop recordingos autós kamera ezt használja biztos meg van a nyomós oka.

Én az elérhető leghosszabb szegmenst szoktam kiválasztani, ez általában 5perc szokott lenni, de van olyan kamera amiben ez 15perc.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#33) Ribi válasza TaaT (#32) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pont azért kis részeket rögzít, mert akkor kell a vid, ha valami baj történt. Az meg rendszerint max 1 percet foglal magába.
Ha meg kell a vid, ne kelljen leszedni egyben az egész 8-32G-s file-t. Eleve ekkora filet nem sok szerkesztő kezelne jól.

(#34) kpal


kpal
veterán

Nagyon korrekt cucc . :K

[ Szerkesztve ]

(#35) oszy válasza TaaT (#7) üzenetére


oszy
veterán

És a szűrőt honnan? Milyet? :) Köszönöm!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.