Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát szerintem a 7pronak is hasonló keretei vannak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) nozs23 válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Jah, Note 10-ről nem is beszélve (igaz, ott még van egy kamera). Semmi különleges.

(#3) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Ezt egy kicsit eltúlozták, de a kínai márkáknál gyakori, hogy túlzásokba esnek. A rosszabb kínai márkáknál, a valóságban sokszor teljesen más a telefon, mint a promo képeken. (Persze nem erre a gyártóra gondolok.)

[ Szerkesztve ]

(#4) BiP válasza nozs23 (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Note 10-re 91%-ot, Oneplus 7Pro-ra meg 88%-ot írnak.
És most bármennyire is nem csalnak a promoképek, ez kis jóinulattal is ~93%, ha a többi telefonhoz viszonyítok.

Mondjuk ez az oldalra rásimuló kép inkább hülyeség, mint hasznos. Az fixen elvesztett rész.
Már az S9-en is zavar, hogy nem látszik jól a széle. Pedig az még nem is annyira durva.

(#5) gproject


gproject
aktív tag


a vivonak nincs oldalt kavaja, az a 2-3mm sokat jelent %-ban. plane, ha maga a telefon is nagyobb. hiszen az tudjuk, hogy minel nagyobb egy telefon, annal jobb lesz a kepernyo arany, azonos meretu kavaknal

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#6) Kokzor válasza gproject (#5) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A videó alapján én úgy látom, hogy van, de nagyon lemegy oldalra.

(#7) Teal'C válasza gproject (#5) üzenetére


Teal'C
addikt

Már hogy ne lenne. Ez sosem lesz 99.6%

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#8) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nem tetszik ez a fajta kijelző, nem lehet rá fóliát tenni. amúgy is a kezeddel az oldalánál fogod. Az, jó ha minél kisebb a káva sőt az külön jó ha a felületet nem töri meg elől fizikai gomb vagy kamera - tetszik a kitolható kamera opció.

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

VS


De legalább nincs kameralyuk.

(#10) arn


arn
félisten

Lassan nem lehet megfogni a telokat. Ez a samu fele kialakitas is jol nez ki, de nagyon nem praktikus. Az ergonomiat nem artana kicsit ujragondolni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) BiP válasza arn (#10) üzenetére


BiP
nagyúr

Lassan eljutunk oda, hogy dokkolóban tabletezéshez, meg monitorra dugva PC-nek használni jó lesz. Igaz, hogy telefonálni nem lehet vele, de az egy telefonnál ma már nem kritérium. :)

De amúgy én is örülök, hogy a front kamera nem foglalja a helyet a kijelzőből. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy évente hányszor használom.

[ Szerkesztve ]

(#12) Teal'C válasza Fred23 (#9) üzenetére


Teal'C
addikt

Meg ip védelem sincs melyik jobb :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#13) Fred23 válasza Teal'C (#12) üzenetére


Fred23
nagyúr

Számomra a Samsung, pedig nagyon zavar a kameralyuk.

(#14) Wapmester válasza Fred23 (#9) üzenetére


Wapmester
senior tag

az a kamera lyuk elviselhető , hidd el én is utálom a notch-ot ,de az egyetlen elviselhető változata ez a lyukas megoldás, persze jobb lenne , ha nem lenne,de akkor úszik az IP védelem a periszkóp kamera miatt

(#15) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Egyszerű a matek. Ha helytálló a GSM Arena 167,4 mm-es méret adata és úgy tekintjük, hogy a két szélén gyakorlatilag szemből nem látható a keret, akkor az alsó és felső "káva" összesen nem lehet több 0,67 mm-nél. Ami azért képek alapján, ha nem is sokkal, de többnek látszik!

(#16) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Legyen inkább 106%

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#17) arn


arn
félisten

en teljesen jol elvoltam az s8 fele kialakitassal... a telo is szebb ugy.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#18) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Meg se álljanak a 108% kijelző arányig! :DDD

Már sokszor így sem lehet mindenféle belemaszatolás nélkül megfogni a kijelzőket.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) szemy94 válasza Polarstar (#18) üzenetére


szemy94
senior tag

Vicc, de tényleg ez lesz, ha maradnak a jelenlegi számításoknál :F
Tehát az előlap az csak amit szemből látsz, de a kijelzőbe a lehajlás is beleszámít, így számolják valahogy. Ha csinálnak egy körbe kijelzőt, akkor 220% lesz az arány, addig nekem nem is kell egy telefon sem, míg nem így lesz :W

Pedig én szeretem a kármentesítést, ez is tetszene akár, csak a marketing szöveg hülyeség, azt nem kell benyelni.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#20) Rolie Polie válasza Polarstar (#18) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Előtted 106-ot írtam!! legyen elég annyi légyszíves :D

szemy94 ezt matekoztam én is ki beszámítják nyílván a lehajlást de tényleg ne ezzel fárasszanak már le itt sokakat

[ Szerkesztve ]

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#21) Predatorr


Predatorr
őstag

Fogható telefont akarok, nem olyan szart, amely keret híján folyton beleérzékeli a képernyőszéli karaktereket a gépelt szövegbe, és kicsúszik a kezemből.
Az érték nem „valid” lehet, hanem valós.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#22) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

de sracok...szoftveresen meg hardveresen is megoldhato, hogy ott ne erzekeljen.. az csak kijelzo ott, nem erintofelulet.
ergo, kep van, tapi nincs, nem fogod veletlen odebbmozgatni.. csak eppen annyira, mint a no bazel telefonoknal

-

(#23) enginev3.0 válasza GoldhandRent (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

Soha nem fogják megérteni, de minden évben többször hallom hogy minek ez a lekerekített kijelző, hisz csak hozzáérsz
lol

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) ricshard444


ricshard444
veterán

Hónapok óta használok S10-t, de még mindig beleér a kezem valahol azokba a k*csög szélekbe. Látványos, de balf*sz kialakítás, nem használható kényelmesen és effektív haszna egyáltalán nincs.

Vannak dolgok...

(#25) Polarstar válasza GoldhandRent (#22) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Így van, igazad van, minden szépen megoldható szoftveres visszabutításal..... :D
Behúzott kézifékkel is lehet töviggáz mellett harminccal haladni az úton.
Lehet felfelé is rohanni a lefelé haladó mozgólépcsőn, hisz így is pont akkor sebességgel mozogsz, mint egy "normális" mozgólépcsőn.
És igaz a hír! Lehet erdőtűzben is fácánt sütni.

Kérdés, hogy minek!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26) csorbajeno válasza ricshard444 (#24) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ezt én sem értem. Mármint, hogy a lekanyarodó szél, hogy tud közbeszólni nektek. Én S9-et használok, amióta megjelent és még egyszer sem volt véletlen érintésem a széleken. Hogy csináljátok?

(#27) ricshard444 válasza csorbajeno (#26) üzenetére


ricshard444
veterán

Gondolom mindenkinek más a kéz nagysága + a bőr vastagsága + tok milyensége.

Műszaki boltban dolgozom, sok emberrel beszélgetek ezekről és 5-ből 3 ember úgy is szídja ezeket a széleket, hogy már elötte is Edge telefonjuk volt. Legtöbbjük vékony tokkal vagy anélkül használja.

Vannak dolgok...

(#28) Kokzor válasza ricshard444 (#24) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nekem sose volt ilyen problémám. (Tok nélkül sem.)

[ Szerkesztve ]

(#29) ricshard444


ricshard444
veterán

Jó hát most nem kérem, hogy egyesével írja meg mindenki, csak közöltem, hogy mik a tapasztalataim.

UAG tokkal én sem nyúlok bele egyszer sem. Szilikonnal vagy tok nélkül már vannak gondjaim.

Még ennyi év után is úgy gondolom, hogy szemfényvesztő megoldás, de nem szeretem. Ha nem lenne sikeres megoldás, nem gyártaná a Samsung, szóval ennyi, velem van a gond és még néhány felhasználóval.

Vannak dolgok...

(#30) Kokzor válasza ricshard444 (#29) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Én sem kértem, hogy tovább részletezd, de hát... :DDD :B
Egyébként viccet félretéve, tényleg furcsállom, hogy van akinek gondja van vele, mert egyik edge kijelzős ismerősöm sem panaszkodott erre.

[ Szerkesztve ]

(#31) Polarstar válasza ricshard444 (#29) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem, nem sikeres megoldás. Tegyük a szívünkre a kezünket és valljuk be, hogy sok értelme meg funkciója nincs.

De!

El lehet kérni plusz pénzt érte és ez a pénz!

Az első kajla üveges megoldás +250 dollár volt. Tehát egy funkciótlan, sérülékeny megoldás ennyi volt. Azóta csökkent a tömeggyártás miatt a költség, de attól még ez plusz pénz mindenkinek. És ezzel együtt valahogy nem látom azt a nagyon nagy pluszt amit hoz a kajla kijelző.

Én sem szeretem ezeket a mobilokat, nem is vettem át a vadiúj céges mobilt. Maradt a saját, régi. Már a negyediket osztják az évek alatt, egyik sem kellett.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) csorbajeno válasza Polarstar (#31) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez tény, szerintem sincs sok értelme, de nekem nem okoz gondot a használatban. Gyári szilikon tokkal használom. Az Edge panelen csak néhány kontakt van beállítva, akiket a leggyakrabban hívok. Ezen túl csak az értesítések villognak és ennyi. Szóval részemről akár el is lehetne hagyni, de az S9-ből sajnos nem volt lapos kivitel.

(#33) BiP válasza csorbajeno (#32) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is sajnáltam, hogy nincs belőle lapos. S7-ről (nem Edge) váltottam,baromi nehéz volt érdemben megszokni.

(#34) Predatorr válasza ricshard444 (#27) üzenetére


Predatorr
őstag

Épp ez az, tokban nekem sincs problémám ele, egyszerűen kell oda az a 2-3mm, mert akkor azt fogom tenyérrel. Ha ujjal fognám, minden érintés után kiesne a kezemből a teló, vazze. :Y Ami a szívatás, hogy a kanyarban van pl. az S8 súlypontja, úgy tört ripityára a képernyő a tokban, amikor egyszer kiesett a kezemből,, hogy öröm volt nézni. Nyilván nem nekem, hanem a Samsungnak, újabb fél telefoneladás (és mindenki így jár előbb-utóbb). Ez az 1. és utolsó hajlított kijelzős telóm, de még lekerekített képernyős sem kell, mert valami gyökér már kitalálta, hogy az alsó sarokba rakja a reklámok bezáró x-ecskéjét. Aki egy edge után másikat vesz és panaszkodik, az a gyerek meg nem normááális.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#35) p2pp


p2pp
őstag

Hol lehet ilyet venni? 😁
Nagyon bejön!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#36) #22743424 válasza p2pp (#35) üzenetére


#22743424
törölt tag

Elvileg holnap mutatják be. Kínában már holnap van. :)

(#37) GoldhandRent válasza Polarstar (#25) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ez miért visszabutítás ?
nem hasznos kijelzőfelületen miért legyen érintésérzékelő ? inkább a fix érintőfelületedhez kapsz extraként egy kis kijelzőt a széleken is.
Ha úgy fogod, akkor a sima nem edge telefonod is meg tudod érinteni véletlenül. Szóval nem értem a reklamációd :D

-

(#38) laci_csk


laci_csk
senior tag

kikapcsoltam az oldalerintest elso naptol fogva, de meg igy is sokszor bezavar a lekanyarodo kepernyo

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.