Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mephi666


mephi666
nagyúr

azért megnézném, milyen fejet vágnak ezek a sülthalak, ha netán kicsúsznak így szépen a rendszer kontrollja alól, majd pár év múlva valami betegség/baleset folytán orvosi ellátásra szorul a gyerek: ott kiderül, hogy semmi tb-szám, vagy személyi azonosító okmánya... valószínű megkapnák a hatóságot azonnal a nyakukba aztán gyárthatnák az összeesküvés-elméleteket a fb-ra, hogy milyen szemét velük ez a kib*szott rendszer :U

ui: ha már fényevők :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52) t72killer válasza mephi666 (#51) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A konteójukat már legyártották, és természetesen bármi gebasz van, akkor a gonosz rabszolgatartó rendszer hibája és őketmencsékki, mer az nekik jár.

A saját gyerekét kanyaró miatt eltemetett oltásellenessel igazán csinálhatnának egy interjút, hogy a kicsi koporsó mellett is tolja az összeesküvő gonosz gyógyszergyárak dumát, vagy elgondolkozik...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#53) nyogo83


nyogo83
senior tag

Nincs itt semmi gond, tiszta ugy. Menjenek panaszkodni ahhoz a hatosaghoz vagy barmihez amit ok elismernek es mutassak be a gyerek papirjait vagy barmit amivel bebizonyitjak, hogy valojaban az ovek ;]

(#54) Vladi válasza janeszgol (#43) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Érdkes, de az állattartásban is van hasonló szabályozás! Igaz, hogy nem ennyire kifejlett és szigorú, de ott is van kötelező oltás, regisztráció, megfelelő tartás, a haszonállatoknál rendszeres egészségügyi ellenőrzés stb. Sőt, ilyen még a méheknél is van!

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#55) CHAOS AD 76 válasza Hieronymus (#49) üzenetére


CHAOS AD 76
csendes tag

Sajna nem ők maguk zabálják tele magukat fénnyel, inkább a gyereküket ölik meg... lásd:
https://index.hu/belfold/2016/05/12/fenyevo_per_agard/
csak egy rövid idézet:
A bíróság szerint a másfél évesen is alig négy és fél kilós kisfiú hosszas szenvedés után halt meg, amikor keringése összeomlott 2013. április 14-én. A boncolást végző orvos szerint a kiszáradt gyermek holttestéből vért sem tudtak venni, mert szinte már nem is maradt benne, izmai elsorvadtak, zsírszövete nem volt.

(#56) t72killer válasza CHAOS AD 76 (#55) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ilyenkor az első békés gondolatok* után filozofál el az ember a Guillotine társadalmi hasznosságáról.

*#ártatlanhívők, #lelkiismeretiszabadság, #csakjótakartak...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#57) _Karesz_


_Karesz_
tag

[link]
Ezt csak úgy itthagyom szemléltetésnek, hogy milyen jogot érvényesítenek ezek az emberek...

(#58) Agostino válasza _Karesz_ (#57) üzenetére


Agostino
addikt

az addig megvan nekem, hogy ez egy így önmagában egy kiragadott részlet, csak éppen emiatt nem tudok rájönni, hogy ez most standup comedy vagy hótkomoly gondolatmenet.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#59) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

btw ez az úcécé mit gondol olyan alapvető dolgokról, mint adózás, munkabér, nyugdíj? tbh ha nem oltatják be magukat, se a gyerekeket, fél generáción belül nem lesz ezekre gond :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60) UnA válasza Mr.Csizmás (#59) üzenetére


UnA
Korrektor

Ha belegondolsz, ezek kb. mind az utolsó 100-150 év találmányai (az adózás nem, de azt nem népjóléti célokra szedték be...), és mégis folyamatosan növekvő számban éltek emberek a Földön. Vagyis ez így nem igaz.

(#61) t72killer válasza _Karesz_ (#57) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1. a Vatikánnal nem tudom mit akart, jártam már ott, nem láttam a Dusnok arra táblát...
2. vámszabad terület != nemzetközi víz, ha már példálózni akarunk. De a példálózásnak nagyonmax az angolszász precedensjogban van bármi értelme - bár megnézném egy amerikai bíró fejét, amikor egy baba státuszügyébe tengerjogi-vámügyi precedenst próbálsz belemagyarázni.

Ott is sántít a dolog, hogy Európában már magzatkorban foglalkozik a jog és az állam a gyerkőccel, pl nem állhatsz neki a 8. hónapban abortuszt csinálni, terhes anya ellen elkövetett bűncselekmény súlyosabb jogkövetkezményt vonhat maga után, stb.

Egyébként akinek nem tetszik a jogrend, tessék olyan országba költözni, ahol nem írják elő a lakosság regisztrációját, sztem Amazóniában lehetne boldogulni.

#58: ezek ilyen hívő közösség, ld még Jehova tanúi, Hitgyüli, Laposföld...

#59: ők persze be vannak oltva, a nagyszülők még normálisak voltak - a fényevők is csak a gyereket diétáztatták.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#62) Feruendios


Feruendios
aktív tag

En azt mondom, probakent akkor vegyuk el ket UCC-s allamporgasagat utana csak rakjuk ki a schengeni hataron kivul. Nem kell tul meszire, egy Albania, Torokorszag is eleg.
Ott el lehet gondolkodni, milyen rabszolga sorsunk van itt Mo-n.

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#63) #90088192


#90088192
törölt tag

Pont ma, 2 db hölgy az egyik 60+ a másik jó ha 18.

Kopognak, Jehova tanúi vagyunk.

Egyből mondom: Nem láttam semmit sajnos csak ezt tudom eskü alatt megerősíteni.

Folytatja: nem e gondolom hogy valaki a háttérben irányít.

Mondom: persze az egész világot az emberi hülyeség irányítja.

Erre: az meg maga az Ördög.

Mondom: vagy a nagy spagetti szörny ( fiatal lány már nevet)

Kérdezi: nem e gondolom hogy valami nem stimmel a világgal, miért van ennyi nem normálisan gondolkodó

Válaszolok: szerintem a fejlődés során kozmikus sugárzás érte a szinapszisokat amik rosszul huzalozodtak be.

Ekkor már kikerekedett szemekkel nézett rám es a bibliát emlegeti.

Erre: megírtam a sajatomat így kezdődik 0010011011100010100
Különben a szimuláció emeletről szól es a kvantalt mennyiségek jelenléte az egyik indirekt bizonyíték.

Ekkor kezdte sejteni itt nem sok babér terem neki.

(#64) Narxis válasza Vladi (#54) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem egészen, csak akkor kérnek oltási könyvet ha kereskedelmi forgalomba akarod hozni a "termékeit" pl. hús, tej stb. Haverodnak, rokonodnak eladhatod anélkül is.

Thanos was right.

(#65) Melack válasza GodGamer5 (#20) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a fantasztikus videót! Már tudom, hogy tudtom nélkül milliárdos vagyok, hogy a hat éves lányom a szülőszobában a karomban tartva saját kezével írta alá életét gúzsba kötő szerződését! Fantasztikus érzés, hogy már tudom, mi az igazság! Nem ez basszus; ennyire korlátotlt felfogású embernek net sem kell, nem hogy közösségi média. Ha te így gondolkodsz, köttesd ki a netet, hagyd el az országot, menj el az őserdőbe vagy a sivatagba és élj ott! Törvényen és mindenen kívül. Neked ez kell, akkor küzdj is érte. De engem, a családom és mindazokat, akik nem kérnek ebből, mert jó nekünk a "mátrixban", ne butíts. A videót megnézem, majd jelentem, mert ennek nincs helye a neten. Osszák csak meg a saját IQjukat megugorni nem tudó "strómanok", hajrá, de ne terjesszék a mainstream világban. A videó első 10 perce alatt többször fulladtam meg majdnem a hülyeségektől, mint egy egész napos BKVs hallgatózás után.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66) Mr.Csizmás válasza UnA (#60) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Vannak dolgok, meg szabalyok, amiknek ido es terbeli hatalyuk van. Pl regen rendszam meg jogsi sem kellett az autokra.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67) Vladi válasza Mr.Csizmás (#66) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a kérdés se feketefehér. Igaz, hoyg gyermekvállaláshoz nem kell engedély, vagy tanfolyam, vagy jogosítvány, de ha már összejön, akkor van némi kötelező oktatás. Erre jó például a védőnői hálózat. x mennyiségű védőnői látogatás kötelező.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#68) t72killer válasza Melack (#65) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezaz, hogy a rinyálás megy csak. Aki akar, az valóban kiköltözhet Amazóniába - de ha nem tesz a közösbe adó, tb és nyugdíjjárulék formájában, akkor ne is várjon pl egy tb által fedezett mandulaműtétet, bármilyen adóforintokból fedezett infrastruktúrát - vagy ha már nem lesz ereje tüzifát aprítani és élelmiszert-ruhát előállítani, mindezekre nyögdíjat.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#69) t72killer válasza #90088192 (#63) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez jó:)). Nekem már nincs ennyi türelmem hozzájuk.:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#70) Mr.Csizmás válasza Vladi (#67) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vica versa, közép-afrikában olyan autóval járhatsz amihez az NKH helyből az acetilénes vágót hívná.

a védőnői hálózatot meg ki lehet játszani, ahogy látható a fenti, agárdi, és diósdi példákból. és olyanokból lesz a baj :( valahogy sose látok arról írást, hogy XY vagyok, rendszeren kívül nőttem fel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71) mephi666 válasza t72killer (#69) üzenetére


mephi666
nagyúr

munkatársam mondta, hogy egyszer otthon kellemesen lerészegedett, mikor kopogtak a jehova tanúi... 2 nő itt is, azzal nyitott nekik ajtót, hogy: "aki dugni akar, az befelé, többi kint marad" :DDD gyorsan megfordultak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72) flash-


flash-
veterán

Szekta

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#73) Dave™ válasza UnA (#60) üzenetére


Dave™
nagyúr

A különbség annyi, hogy közben drasztikusan emelkedett a várható élettartam és csökkent a születések száma, tehát sokkal kevesebben halnak meg "idő előtt". A növekvő népsűrűséggel együtt sokkal veszélyesebbek a járványok is, ezek ellen is nehéz ideológiával védekezni.

(#74) mephi666 válasza Dave™ (#73) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó hát ehhez meg a fejlett egészségügy is hozzájárul: 150 éve császármetszés helyett láncfűrésszel szedték ki a nőből a gyereket, amibe jó eséllyel csak az anyuka halt bele előbb-utóbb... manapság ilyen nem sűrűn fordul elő

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#75) Mr.Csizmás válasza Dave™ (#73) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meg az is kimaradt, hogy 3-4 generációval előbb még bőven 6-8-10 gyereket vállaltak a családban a kb. 50%-os mortalitás miatt :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#76) Dave™ válasza Mr.Csizmás (#75) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem, az nem maradt ki.

(#77) démosthenés válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


démosthenés
csendes tag

Hát ilyenkor gondolkodok el azon, hogy néha a sok ráérő embert ki kellene vezényelni egy kőbányába követ törni és akkor nem lenne idejük ilyen marhaságokon eszelniük.
De hát nem egy tökéletes világban élünk...

[ Szerkesztve ]

(#78) Hieronymus válasza démosthenés (#77) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Van baj, nem kevés. Legalább is a kőbányával.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#79) mephi666


mephi666
nagyúr

na, jött egy konkrét cikk az esetről

...na igen, ezért nem érdemes széllel szembe hugyozni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#80) Dave™ válasza mephi666 (#79) üzenetére


Dave™
nagyúr

Borzasztó a szituáció, de aki ennyire egyszerű/naiv, az tényleg veszélyt jelent a saját gyerekére nézve, akaratlanul is. Ennek ellenére sem gondolom, hogy helyes kiemelni, mert a lelki sérülések nagyobbak lesznek így, mint bármi más, ami hátrányként érheti.

(#81) t72killer válasza Dave™ (#80) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha a barom "szülő" miatt nem kap xy védőoltást, abba konkrétan belehalhat, annál nem tudom, milyen lelki sérülés nagyobb.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#82) Rive válasza mephi666 (#79) üzenetére


Rive
veterán

Magyarország mint olyan nem is létezik, Magyarország ... igazából egy New Yorkban bejegyzett izraeli cég...

OK, tudtam, hogy ez az UCC dolog honnan jött: de nem vagyok benne biztos, hogy ezeket a beteges részleteket valaha tudni akartam :O
Ehhez képest a gyíkember-hívők egész józannak tűnnek :W

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#83) t72killer válasza Rive (#82) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ráadásul nem is New Yorkban van bejegyezve, hanem Delaware-ben :P :)).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#84) Hieronymus válasza Dave™ (#80) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom.
Az sem okoz kevesebb sérülést, ha valakinek a gyerekkora folyamatos meneküléssel telik el. Fiatal felnőtt korára jön rá, hogy nem tanult, mint a többiek. Nincs iskolai végzettsége, nem tudja bizonyítani az állampolgárságát. Mindenfajta szociális ellátási és egészségügyi rendszerből kiesik. Még menekült státuszt sem kaphat, nem tudja magát igazolni. Legegyszerűbb, ha azt mondja, a Szíriuszról érkezett. Legalább hülyének fogják nézni, egyébként még annak sem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#85) Dilikutya válasza GodGamer5 (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet naiv vagyok, de a jogi dolgokra világos (vagy nem, nézőpont kérdése) jogszabályok vannak, nem pedig összefoglaló videók a Youtube-on.
Bármiféle kereskedelmi egyezmény (ami nem kötelező érvényű, pláne nem egy, az egyezményben nem is résztvevő félre) alapján nem anyakönyveztetni a gyereket nettó idiotizmus, és nem áll felette a hatályos magyar törvényeknek. De ez alapján szerintem az USA-ban is kiröhögnek, ahol az UCC létezik. Pont az USA-ban hagynák, hogy ne anyakönyveztess, ne legyél nyilvántartásban. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86) mephi666 válasza Rive (#82) üzenetére


mephi666
nagyúr

az ilyeneket be kellene zárni valami szép nagy házba és elvágni az internetjüket :DDD ott szépen gyártogassák maguknak az elméleteket gyíkemberekről, laposföldről, chemtrail-ről meg hasonló agyamentségekről... természetesen kell külön nők és férfiak részére 1-1 épület, hogy véletlenül se szaporodhassanak (a leendő gyerek érdekében)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#87) t72killer válasza Dilikutya (#85) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A "nettó idióta" soha nem veszi észre magáról, hogy nettó idióta.

A youtube-on lévő baromságtenger igazából nem is meglepő: ha elnézel egy óvodába/általános iskolába, ott melyik gyereknek is van a legnagyobb hangja? Soha nem a legokosabbnak...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#88) Dilikutya válasza #90088192 (#63) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem anno ugyanez, amíg társasházban laktam (járna a rektális bünti annak, aki beengedte a lépcsőházba őket), ajtót nyitok, két 20 éves forma fiúcska tört angolos magyarsággal. Kérdik, bejöhetnek-e, mondom ugye ez vicc. Végül kifejtettem, hogy este van, most estem haza melóból, egy békés, meghitt sátánista orgiára vágyom. Kecskevért hoztatok-e. :D Aztán kérdik, hogy a barátaim nem-e... mondom nem, a barátaim is mind sátánisták, hétvégente együtt imádjuk a gonoszt. Akkor ők most bejöhetnek-e... na mondom, szerintem mindenkinek jobb ha ti most elmentek. És rájuk vágtam az ajtót. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89) Lenry válasza Dilikutya (#88) üzenetére


Lenry
félisten

redditen időnként benézek szörnyülködni az /r/exJW-be, és ott fejtette ki valaki, hogy ennek a térítősdinek valójában nem abban van a jelentősége, hogy többen legyenek, hanem hogy a fiatalok - akiket elküldenek házalni - minél többször megtapasztalják, ahogy elutasítják őket (pl rájuk vágod az ajtót), ezzel erősítve bennük, hogy bezzeg otthon meg a templomban meg a közösségben mennyire szeretve vannak, az elutasító bunkó világgal szemben.
persze nyilván ezt nem reklámozzák nekik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#90) mephi666


mephi666
nagyúr

uhh, hát vannak rendesen bajok a fejekben... de szép is lenne, ha az ilyen bolondok beazonosíthatatlanul járkálnának köztünk tömegestől... :U

ui: csak beletekergettem, de ebből 2 perces dózis is agykárosodást okoz, így mindenki csak saját felelősségére nézze

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#91) Dilikutya válasza Lenry (#89) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor adtam a szarnak egy pofont. :) Amúgy meg arra is megtaníthatná valaki őket, hogyan kell közeledni. Ha egy karton sörrel jönnek, tuti nem hajtom el. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92) Vladi válasza Lenry (#89) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy meglepően logikus stratégia. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#93) t72killer válasza Vladi (#92) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezek a vallási irányzatok elképesztő szinten tudják machinálni a gyengébb humanoidok pszichéjét. Hozzájuk képest egy kisgyerekeket anyuk mellől elcsaló pedofil sorozatgyilkos vagy a kékbálna app szerzőgárdája kisiskolás.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#94) nevemfel válasza Dilikutya (#88) üzenetére


nevemfel
senior tag

Még nem találkoztam olyan térítőkkel, akik kapásból be akartak volna jönni a lakásba/házba. Akármilyen felekezethez is tartozzanak, bennem azonnal megszólalna a vészcsengő, ha ezzel indítanának.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#95) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én megértem azt, ha valakinek az agya beleborult a szemetesbe és minden hülyeségben kezd ez hinni, megvan a pszichológiai alapja, van ez így.

De azt egyszerűen nem értem, hogy az anya viszonylag jól viseli ezt az egészet, sőt, kitart a baromságai mellett. Ha valaki a fél éves gyerekemet elvenné, én embert, Istent, bármit megtagadnék. Felkaparnám a földet azért, hogy megtudjam kit kell lecummantani azért, hogy visszaadják.

Neki fontosabbak az elvei, mint a gyermeke. Nekem a gyerekem fontosabb mint elvem, világnézetem, bármim.

[ Szerkesztve ]

(#96) t72killer válasza Kalandor (#95) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez a vallásos vakhit. Sajnos láttam már hasonlót élőben. Tényleg fontosabb nekik bárminél az, amivel beetették őket.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97) Kalandor válasza t72killer (#96) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ébredjetek már föl!

[ Szerkesztve ]

(#98) Vladi válasza t72killer (#96) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell túlmisztifikálni. Indukált pszichózis. Van ilyen . Ha szétválasztanád a párt és elvinnéd egyiket borsodba a másikat zalába, akkor 5 parc alatt legalább az egyiknek kisztisztulna az agya.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#99) pohár válasza Kalandor (#97) üzenetére


pohár
félisten

"mit üzennétek a ... szeretetrezgőknek?" - azbazdmeg, szeretetrezgő :DDD :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#100) t72killer válasza Vladi (#98) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

#97: ő ebben az állapotban tényleg 100%-ban elhiszi, hogy igaza van.

#98: az 5perc nem biztos, de erősen valószínű. Akiket láttam mélyvallásos "közösség"ből szabadulni, azoknál alapvető volt, hogy sikerült egy kis fizikai távolságot iktatni maguk és a "szerető" család közé. Az ember agyi befogadóképessége napi x órát működik, ha ennek az x-nek a 90%-át lefedik agymosó tartalommal, amit a kedves családtag erősít, akkor nagyon nehéz a kitörés. Sajnos a társadalom részéről nincs ilyen "szolgáltatás", hogy "12éves gyerek vagyok, rájöttem, hogy a jehovás családom full baromságokat nyomat a nap 12órájában, megőrülök a napi 5 imádkozástól - adna nekem valaki egy fűtött családi környezetet és normális iskolát 500km-rel arrébb???" A társadalom nem ad, a "kamasz lázadó" meg lenyugszik és belehajtja a fejét az igába - főleg, ha "szereznek neki" egy jó hívő házastársat.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.