Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [8th:] Bűnös! Bűnös? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14) 8th válasza lev258 (#9) üzenetére


8th
addikt

Ahogy fentebb is írták ez a fogás a magyar honvédségnél is a kiképzés része volt. Nekem is tanították ezt a közelharc kiképzés részeként és egymáson kellett gyakorolnunk. Többször megtapasztaltam és tényleg baromi rossz amikor valaki hátra csavarja a karod és a nyakadra térdel de, hogy önmagában ettől nem fullad meg senki az teljesen biztos! Voltak olyan hírek, hogy korábbról ismerték egymást mert ugyanott portáztak ugyan azon a szórakozóhelyen. Valószínűsítem pontosan tisztában volt vele mire számíthat ha Floyd drogok hatása alatt "megindul". Egy agresszív erőszakos természetű, korábban erőszakos bűncselekményért elítélt büntetett előéletű ember volt. A drog hatása alatt lévő embernél nincs sem félelem sem fájdalomérzet ezért ilyenkor egy hatvan kilós kamasz gyerek is veszélyes nemhogy egy ilyen kifejezetten jó fizikumú férfi. Ha megindul kb. addig megy előre amíg le nem lövik.
Az megint más kérés, hogy miért kellett még akkor is rajta térdelni amikor már rég ártalmatlanítva lett. Mit tudott volna tenni hátrabilincselt kézzel? Elszalad? Vagy halálra harapja a rendőrt vagy, mi?

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [8th:] Bűnös! Bűnös? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.